PRODUKTE ❤️ Të VEçANTA PëR FLOKëT

.
2024

Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale
Produkte të veçanta për flokët

PRODUCTS N°: 115
Argan Oil - AGADIR

Argan Oil
AGADIR

Tags spritz Styling Finishing Spray Agadir Argan Oil ™ është një produkt i përfunduar për vaj Argan flokët bazuar. Ai jep volum dhe të shkëlqejë në flokë, pa e pesho...

Tags spritz Styling Finishing Spray Agadir Argan Oil ™ është një produkt i përfunduar për vaj Argan flokët bazuar. Ai jep volum dhe të shkëlqejë në flokë, pa e pesho...
COLOR.IT - ALDO FORTE

COLOR.IT
ALDO FORTE

Tags specifike të butë të hequr të gjitha gjurmët e ngjyrës pas ngjyrosje. Metoda e përdorimit : me leckë pambuku, të marrë një sasi të vogël të njollë të lëngsh...

Tags specifike të butë të hequr të gjitha gjurmët e ngjyrës pas ngjyrosje. Metoda e përdorimit : me leckë pambuku, të marrë një sasi të vogël të njollë të lëngsh...
Amargan flokeve TERAPIA OIL - AMARGAN

Amargan flokeve TERAPIA OIL
AMARGAN

Tags Amargan flokeve TERAPIA OIL përmban vaj Argan, një substancë natyrore të çmuar të pasur me acide yndyrore esenciale dhe vitaminë E, e cila rinovuar dhe të rigjallërua...

Tags Amargan flokeve TERAPIA OIL përmban vaj Argan, një substancë natyrore të çmuar të pasur me acide yndyrore esenciale dhe vitaminë E, e cila rinovuar dhe të rigjallërua...
mjeteve styling - ARTEGO

mjeteve styling
ARTEGO

Tags kthesë UP krem modelimit Krem Modelimi për kaçurrel përcaktohet dhe rregullohet në të gjitha naturalness. Eliminon flokë kaçurrela, ofron hydration. Aromë e ëmbël...

Tags kthesë UP krem modelimit Krem Modelimi për kaçurrel përcaktohet dhe rregullohet në të gjitha naturalness. Eliminon flokë kaçurrela, ofron hydration. Aromë e ëmbël...
LUMILIGHT - ARTWORK

LUMILIGHT
ARTWORK

Tags lëng i butë Fluid me vaj Argan çmuar dhe Limnanthes Alba : moisturizes, ushqen dhe regenerates dëmin fije flokësh. Mbrojtur nga lagështia dhe agjentët e dëmshme të ...

Tags lëng i butë Fluid me vaj Argan çmuar dhe Limnanthes Alba : moisturizes, ushqen dhe regenerates dëmin fije flokësh. Mbrojtur nga lagështia dhe agjentët e dëmshme të ...
Dry Remedy Moisturizing OIL ™ - AVEDA

Dry Remedy Moisturizing OIL ™
AVEDA

Tags Falë naftës së saj Buriti bazuar përzierje ekskluzive, shegë dhe vaj ulliri, e bën flokët tuaj moisturized, e butë, fortë dhe të ndritshme. 99 % rrjedhin natyrshëm,...

Tags Falë naftës së saj Buriti bazuar përzierje ekskluzive, shegë dhe vaj ulliri, e bën flokët tuaj moisturized, e butë, fortë dhe të ndritshme. 99 % rrjedhin natyrshëm,...
SUN MBROJTËSE HAIR CARE vello - AVEDA

SUN MBROJTËSE HAIR CARE vello
AVEDA

Tags lexoni rezistent ndaj ujit dhe mjegull që mbron nga rrezet UV që formojnë një mburojë të padukshme për të ndihmuar të mbrojtur flokët tuaj nga ekspozimi i diellit de...

Tags lexoni rezistent ndaj ujit dhe mjegull që mbron nga rrezet UV që formojnë një mburojë të padukshme për të ndihmuar të mbrojtur flokët tuaj nga ekspozimi i diellit de...
FISSAPIEGA JOCHEMS - fissapiega doposhampoo - BAREX

FISSAPIEGA JOCHEMS - fissapiega doposhampoo
BAREX

Tags kremra fiksues përmbajtje të lartë të alkoolit (60 °) që t'ju lejojë të punoni më shpejt me rezultate të shkëlqyera. FISSAPIEGA Jochem 'S ka veprim kuadrivalent : k...

Tags kremra fiksues përmbajtje të lartë të alkoolit (60 °) që t'ju lejojë të punoni më shpejt me rezultate të shkëlqyera. FISSAPIEGA Jochem 'S ka veprim kuadrivalent : k...
KRISTAL LINE - BBCOS

KRISTAL LINE
BBCOS

Tags flaxseed ushqim dhe të shkëlqejë Tags STRONG SISTEMI SPRAY Formula shpëlarje Detangling ristrukturim. I përshtatshëm për flokët ngjyra - trajtuar dhe shthur. Formula...

Tags flaxseed ushqim dhe të shkëlqejë Tags STRONG SISTEMI SPRAY Formula shpëlarje Detangling ristrukturim. I përshtatshëm për flokët ngjyra - trajtuar dhe shthur. Formula...
LINE Kristal - kristaleve të lëngëta - BBCOS

LINE Kristal - kristaleve të lëngëta
BBCOS

Tags flaxseed ushqim dhe të shkëlqejë Rritja e shkëlqimin eflokëve duke i dhënë butësi, silkiness dhe manageability. Ringjalljen e elasticitetit dhe të shkëlqejë e per...

Tags flaxseed ushqim dhe të shkëlqejë Rritja e shkëlqimin eflokëve duke i dhënë butësi, silkiness dhe manageability. Ringjalljen e elasticitetit dhe të shkëlqejë e per...
LINE KRISTAL - OIL decongestant - BBCOS

LINE KRISTAL - OIL decongestant
BBCOS

Tags flaxseed ushqim dhe të shkëlqejë Mjekimi për ngjyra - trajtuar shpëlarje e flokëve, e thatë dhe me ngjyrë. Ideal pas ngjyrosje, zbardhues dhe i përhershëm. Deconge...

Tags flaxseed ushqim dhe të shkëlqejë Mjekimi për ngjyra - trajtuar shpëlarje e flokëve, e thatë dhe me ngjyrë. Ideal pas ngjyrosje, zbardhues dhe i përhershëm. Deconge...
LINE zbutjen e fara liri - BBCOS

LINE zbutjen e fara liri
BBCOS

Tags: Ideal për të përgatitur trajtimin e flokëve me burime të ngrohjes të tilla si straighteners dhe tharëse flokësh. Kjo është një produkt me ekstraktet e flaxseed. Pa...

Tags: Ideal për të përgatitur trajtimin e flokëve me burime të ngrohjes të tilla si straighteners dhe tharëse flokësh. Kjo është një produkt me ekstraktet e flaxseed. Pa...
DECOBES PA SPOT - BES

DECOBES PA SPOT
BES

krem pushtet të lartë pastrimi me përbërës bimor Heq njollat ​​nga vijë e flokëve të ngjyrës formuar gjatë përpunimit të ngjyrave në sajë të përbërjes së saj...

krem pushtet të lartë pastrimi me përbërës bimor Heq njollat ​​nga vijë e flokëve të ngjyrës formuar gjatë përpunimit të ngjyrave në sajë të përbërjes së saj...
SCREEN krem - BIACRE

SCREEN krem
BIACRE

Tags sunscreen njollë ngjyrë SCREEN krem është një mbrojtje krem që mbron lëkurën nga njollat ​​bojë. Metoda e përdorimit : para fillimit të bojë, aplikuar me k...

Tags sunscreen njollë ngjyrë SCREEN krem është një mbrojtje krem që mbron lëkurën nga njollat ​​bojë. Metoda e përdorimit : para fillimit të bojë, aplikuar me k...
njollë - BIACRE

njollë
BIACRE

Tags lëngshme mbartës njollë Butësisht heq njollat ​​ngjyra nga lëkura. Njollë mbartës njollë të lëngshme, butësisht heq njollat ​​nga errësirë ​​e lëku...

Tags lëngshme mbartës njollë Butësisht heq njollat ​​ngjyra nga lëkura. Njollë mbartës njollë të lëngshme, butësisht heq njollat ​​nga errësirë ​​e lëku...
BIOTRAITEMENT : Bukuri - BRELIL PROFESSIONAL

BIOTRAITEMENT : Bukuri
BRELIL PROFESSIONAL

kristaleve të lëngëta flaxseed, Flokeve GLOSS liri siguron një ndarje e përsosur vulë përfundon prevenendole. Jo- i yndyrshëm dhe i jep shndrit menjëhershëm dhe ekstre...

kristaleve të lëngëta flaxseed, Flokeve GLOSS liri siguron një ndarje e përsosur vulë përfundon prevenendole. Jo- i yndyrshëm dhe i jep shndrit menjëhershëm dhe ekstre...
COLOR Koktej - C:EHKO

COLOR Koktej
C:EHKO

Tags maskë intensive Maskë intensiv për flokët me ngjyrë me bajame Proteinat që forcojnë strukturën e flokëve. Formula e veçantë e mbrojtjes ngjyrë ndihmon për të z...

Tags maskë intensive Maskë intensiv për flokët me ngjyrë me bajame Proteinat që forcojnë strukturën e flokëve. Formula e veçantë e mbrojtjes ngjyrë ndihmon për të z...
NAT COLOR pengesë - CALMAR

NAT COLOR pengesë
CALMAR

Tags sunscreen njollë ngjyrë Krem të përshtatshme për të mbrojtur lëkurën nga njollat ​​bojë. Metoda e përdorimit : para ngjyrosje, aplikoni NAT COLOR pengesë n...

Tags sunscreen njollë ngjyrë Krem të përshtatshme për të mbrojtur lëkurën nga njollat ​​bojë. Metoda e përdorimit : para ngjyrosje, aplikoni NAT COLOR pengesë n...
FORCE mbartës - CAPILLUM

FORCE mbartës
CAPILLUM

Tags reduktimin pigmente artificiale oksidimi. Produkti pas përdorimit është në gjendje të japë uniformitet në të gjithë bosht e flokëve në mënyrë të pavarur nga apli...

Tags reduktimin pigmente artificiale oksidimi. Produkti pas përdorimit është në gjendje të japë uniformitet në të gjithë bosht e flokëve në mënyrë të pavarur nga apli...
Fluid keratin - CAPILLUM

Fluid keratin
CAPILLUM

plotësuar mbrojtëse, qetësues dhe tonik, bazuar në keratin hydrolyzed, për ngjyrosje, zbardhues e lëkurës, vija, thekson, perms dhe straightening. Ajo nuk ndryshon rezultat...

plotësuar mbrojtëse, qetësues dhe tonik, bazuar në keratin hydrolyzed, për ngjyrosje, zbardhues e lëkurës, vija, thekson, perms dhe straightening. Ajo nuk ndryshon rezultat...
GEL pengesë - CHARME & BEAUTY

GEL pengesë
CHARME & BEAUTY

Tags mbrojtur xhel të lëkurës gjatë errësirë ​​Kjo është një xhel që mbron lëkurën nga ndonjë depozitat e ngjyra, duke krijuar një barrierë efektive mbrojtëse. ...

Tags mbrojtur xhel të lëkurës gjatë errësirë ​​Kjo është një xhel që mbron lëkurën nga ndonjë depozitat e ngjyra, duke krijuar një barrierë efektive mbrojtëse. ...
JETA NATYRORE SWEET - CHARME & BEAUTY

JETA NATYRORE SWEET
CHARME & BEAUTY

Tags mbron lëkurën nga njollat ​​shëmtuar nga çdo ngjyrë dhe skuqje të shkaktuara nga trajtimet kimike për të krijuar një efekt pengesë. kuti : 250 ml jar ....

Tags mbron lëkurën nga njollat ​​shëmtuar nga çdo ngjyrë dhe skuqje të shkaktuara nga trajtimet kimike për të krijuar një efekt pengesë. kuti : 250 ml jar ....
PËRKUFIZIME flokeve - CREATTIVA

PËRKUFIZIME flokeve
CREATTIVA

Tags Shine Faktori & SOFT Touch Një lëng me një manikyr të lartë dhe ka një formulim të lehta me veprim të kombinuar, zbutjen, ndriçimin dhe zbutja. Falë pranisë së v...

Tags Shine Faktori & SOFT Touch Një lëng me një manikyr të lartë dhe ka një formulim të lehta me veprim të kombinuar, zbutjen, ndriçimin dhe zbutja. Falë pranisë së v...
SOULGLOW - D & L HAIR PRODUCTS

SOULGLOW
D & L HAIR PRODUCTS

Tags flokeve serum Një serum për të gjitha llojet e flokëve. Dhuroni madhështi, dritë dhe butësi në flokë. Ajo mbron dhe ushqen flokët, flokët me onde, të thatë dhe ...

Tags flokeve serum Një serum për të gjitha llojet e flokëve. Dhuroni madhështi, dritë dhe butësi në flokë. Ajo mbron dhe ushqen flokët, flokët me onde, të thatë dhe ...
COLOR SISTEMI PRECISION - CLEANER OFF - DEMERAL

COLOR SISTEMI PRECISION - CLEANER OFF
DEMERAL

Tags OFF Cleaner është një mbartës njollë ngjyrosje kozmetike. Metoda e përdorimit : CLEANER OFF njomet me një tufë prej leshi pambuku dhe të vazhdojë për të hequr nj...

Tags OFF Cleaner është një mbartës njollë ngjyrosje kozmetike. Metoda e përdorimit : CLEANER OFF njomet me një tufë prej leshi pambuku dhe të vazhdojë për të hequr nj...
COLOR SISTEMI PRECISION - PËRDORIMIT - DEMERAL

COLOR SISTEMI PRECISION - PËRDORIMIT
DEMERAL

style=line-height:1.6em> PËRDORIMIT, ngjyra compacting, rregulloje konsistencën e zgjedhjes përzierje bojë, sipas nevojave të koloristike të ekspertëve. Tags mënyra e p...

style=line-height:1.6em> PËRDORIMIT, ngjyra compacting, rregulloje konsistencën e zgjedhjes përzierje bojë, sipas nevojave të koloristike të ekspertëve. Tags mënyra e p...
COLOR SISTEMI PRECISION - Porosity FIX - DEMERAL

COLOR SISTEMI PRECISION - Porosity FIX
DEMERAL

një produkt të veçantë që do të përdoret para se të ngjyrosje, njollë e përhershme, me qëllim për të balancuar porosity e cuticle dhe të optimizojë rezultatin përf...

një produkt të veçantë që do të përdoret para se të ngjyrosje, njollë e përhershme, me qëllim për të balancuar porosity e cuticle dhe të optimizojë rezultatin përf...
COLOR SISTEMI PRECISION - PRECISION SISTEMI COLOR - DEMERAL

COLOR SISTEMI PRECISION - PRECISION SISTEMI COLOR
DEMERAL

Tags Demeral e floktar dhe komoditetin e klientëve të saj është aq e rëndësishme sa bukurinë e flokëve. PARA MBROJTJES mburojë MBROJTJES PRE është një krem epidermik...

Tags Demeral e floktar dhe komoditetin e klientëve të saj është aq e rëndësishme sa bukurinë e flokëve. PARA MBROJTJES mburojë MBROJTJES PRE është një krem epidermik...
ARGABETA - DIKSON

ARGABETA
DIKSON

një llak vaj ekstra të lehta, hidratues dhe të ushqyerit mbrojtëse që i jep flokët tuaj shkëlqim të jashtëzakonshëm. Antioxidant Veprimi Argan Oil, e pasur me vitamina E...

një llak vaj ekstra të lehta, hidratues dhe të ushqyerit mbrojtëse që i jep flokët tuaj shkëlqim të jashtëzakonshëm. Antioxidant Veprimi Argan Oil, e pasur me vitamina E...
SKINACTIVE - DOTT. SOLARI

SKINACTIVE
DOTT. SOLARI

Tags 6SUN Një vaj specifik të detit dhe not pishinë, mbron flokët nga sulmi me ujë të kripur, klori, dielli dhe era, mbajtja e tyre plot vitalitet dhe ruajtjen e ngjyrës, ...

Tags 6SUN Një vaj specifik të detit dhe not pishinë, mbron flokët nga sulmi me ujë të kripur, klori, dielli dhe era, mbajtja e tyre plot vitalitet dhe ruajtjen e ngjyrës, ...
Kahm - EARTHLY BODY

Kahm
EARTHLY BODY

Tags keratin dhe të naftës argan Një locion i ri i bërë nga keratin dhe naftës argan e cila i lejonflokët të bëhen më të fortë dhe për këtë arsye më shumë i tras...

Tags keratin dhe të naftës argan Një locion i ri i bërë nga keratin dhe naftës argan e cila i lejonflokët të bëhen më të fortë dhe për këtë arsye më shumë i tras...
16 Volumizing TOUCH - EMMEDICIOTTO

16 Volumizing TOUCH
EMMEDICIOTTO

Tags: është një llak për volum të dizajnuara për të gjitha llojet e flokëve, me funksionin e amplifying trupin dhe strukturën e flokëve. Në sajë të formulës së saj t...

Tags: është një llak për volum të dizajnuara për të gjitha llojet e flokëve, me funksionin e amplifying trupin dhe strukturën e flokëve. Në sajë të formulës së saj t...
LINE CARE TRUPI - EMMEDICIOTTO

LINE CARE TRUPI
EMMEDICIOTTO

SWEET MAGNOLIA - shkumë dush Lule e Magnolia, një nga pemët më të vjetra në botë, përmban brenda saj një kompleks të pasura me vitamina, minerale, Phytohormone shumë ...

SWEET MAGNOLIA - shkumë dush Lule e Magnolia, një nga pemët më të vjetra në botë, përmban brenda saj një kompleks të pasura me vitamina, minerale, Phytohormone shumë ...
lUKSOZE Argan - EMMEDICIOTTO

lUKSOZE Argan
EMMEDICIOTTO

Linja kozmetike Pronës : • Argan Oil : ushtron një veprim të rëndësishëm mbrojtës, hidratues, zbutës dhe ushqyes .• Panthenol :. si shtesë e njohur pronat Moisturizer...

Linja kozmetike Pronës : • Argan Oil : ushtron një veprim të rëndësishëm mbrojtës, hidratues, zbutës dhe ushqyes .• Panthenol :. si shtesë e njohur pronat Moisturizer...
MBROJTJA Passion - EMMEDICIOTTO

MBROJTJA Passion
EMMEDICIOTTO

Tags Emmediciotto Kompania ka qenë gjithmonë i vëmendshëm ndaj nevojave të çdo individi, i futur MBROJTJA pasion për kujdesin shtesë të lëkurës para çdo trajtim të ngr...

Tags Emmediciotto Kompania ka qenë gjithmonë i vëmendshëm ndaj nevojave të çdo individi, i futur MBROJTJA pasion për kujdesin shtesë të lëkurës para çdo trajtim të ngr...
Smoothing MILK - EMMEDICIOTTO

Smoothing MILK
EMMEDICIOTTO

style=line-height:1.6em> është një llak zbutjen që krijon një gjobë dhe mbrojtje të padukshme në flokët, duke e bërë atë të ndritshëm dhe eliminimin flokë kaçurrel...

style=line-height:1.6em> është një llak zbutjen që krijon një gjobë dhe mbrojtje të padukshme në flokët, duke e bërë atë të ndritshëm dhe eliminimin flokë kaçurrel...
3 - ilaç - EMMEDICIOTTO

3 - ilaç
EMMEDICIOTTO

Tags: Ai punon në të gjitha llojet e flokëve që kanë një strukturë të dëmtuar, të dobët dhe të shurdhër. Ajo punon si brenda dhe jashtë e flokëve, për të ndryshuar...

Tags: Ai punon në të gjitha llojet e flokëve që kanë një strukturë të dëmtuar, të dobët dhe të shurdhër. Ajo punon si brenda dhe jashtë e flokëve, për të ndryshuar...
NJERËZIT bioactive - FARMAGAN

NJERËZIT bioactive
FARMAGAN

Tags Rivitalizimi shampo flokët TONIFYING Shampo të butë, pasuruar me një përzierje të balancuar të vajrave thelbësore me toning dhe forcimin, mbron lëkurën dhe flokët...

Tags Rivitalizimi shampo flokët TONIFYING Shampo të butë, pasuruar me një përzierje të balancuar të vajrave thelbësore me toning dhe forcimin, mbron lëkurën dhe flokët...
TOTALI kondicioner - FONDONATURA

TOTALI kondicioner
FONDONATURA

Tags: Ideal për flokët e padisiplinuar. Lehtësonqetë, kontrollon volumin, siguron një kthesë të përsosur dhe të gjata që zgjasin. Flokët duket e butë, Drita dhe elastik...

Tags: Ideal për flokët e padisiplinuar. Lehtësonqetë, kontrollon volumin, siguron një kthesë të përsosur dhe të gjata që zgjasin. Flokët duket e butë, Drita dhe elastik...
Argan - MOSHA Akullore - INEBRYA

Argan - MOSHA Akullore
INEBRYA

Tags Argan MOSHA ICE CREAM ështëlinjë e trajtimit Argan naftës që sjell shkëlqejë dhe mbrojtje për të trajtuar flokët, e shurdhër dhe e pajetë me një intensive të bre...

Tags Argan MOSHA ICE CREAM ështëlinjë e trajtimit Argan naftës që sjell shkëlqejë dhe mbrojtje për të trajtuar flokët, e shurdhër dhe e pajetë me një intensive të bre...
Akullore keratin - INEBRYA

Akullore keratin
INEBRYA

Linja e re Tags ristrukturimin e trajtimeve profesionale bazuar në Keratin, ideale për flokët vijë i drejtë, i dredhur dhe të nënshtrohen trajtimeve të shpeshta kimike. Ka ...

Linja e re Tags ristrukturimin e trajtimeve profesionale bazuar në Keratin, ideale për flokët vijë i drejtë, i dredhur dhe të nënshtrohen trajtimeve të shpeshta kimike. Ka ...
SHECARE - INEBRYA

SHECARE
INEBRYA

Tags SHECARE është një program i projektuar për rindërtimin e flokëve të dëmtuara që zhvillohet në 3 faza :. purifikoj (pastrimi), rindërtimin (rindërtimi brendshme dhe...

Tags SHECARE është një program i projektuar për rindërtimin e flokëve të dëmtuara që zhvillohet në 3 faza :. purifikoj (pastrimi), rindërtimin (rindërtimi brendshme dhe...
Akullore GREEN - INEBRYA

Akullore GREEN
INEBRYA

style=line-height:1.6em> të gjelbërta linjë e trajtimeve me përbërësit aktiv biologjike Tags: Akullore GREEN ështëe re linjës gjelbër e trajtimeve profesionale ultra t...

style=line-height:1.6em> të gjelbërta linjë e trajtimeve me përbërësit aktiv biologjike Tags: Akullore GREEN ështëe re linjës gjelbër e trajtimeve profesionale ultra t...
Elixir 79 - INTERCOSMO

Elixir 79
INTERCOSMO

Tags esencë i shkolluar Një llakparfum enveloping dhe me një efekt të fortë vezullim, për shkak të perlat e arta që pasurojnë formulën. Ndriçues esencë është një n...

Tags esencë i shkolluar Një llakparfum enveloping dhe me një efekt të fortë vezullim, për shkak të perlat e arta që pasurojnë formulën. Ndriçues esencë është një n...
K -AKP REVITALUXE - JOICO

K -AKP REVITALUXE
JOICO

Trajtimi tonik Një produkt bërë të keratin ™ Kompleksi Peptidet, peptides bio -imitues, aminoacidet dhe keratin, vaj jojoba dhe aloe vera ekstrakt që forcon flokët, duke e...

Trajtimi tonik Një produkt bërë të keratin ™ Kompleksi Peptidet, peptides bio -imitues, aminoacidet dhe keratin, vaj jojoba dhe aloe vera ekstrakt që forcon flokët, duke e...
BACO' - KAARAL

BACO'
KAARAL

Tags mbartës color Me mëndafsh hydrolyzed, formula korrigjuese dhe mbrojtëse në krem dhe xhel bazuar në mëndafsh të çmuar hydrolyzed lejon heqjen e plotë apo të pjessh...

Tags mbartës color Me mëndafsh hydrolyzed, formula korrigjuese dhe mbrojtëse në krem dhe xhel bazuar në mëndafsh të çmuar hydrolyzed lejon heqjen e plotë apo të pjessh...
Actyva Bellessere ILO - KEMON

Actyva Bellessere ILO
KEMON

Tags Bellessere ILO Nectar Bukuri Një nektar e bukurisë që ushqen, riparime dhe mbron gjitha tipet e flokëve në sajë të një kombinimi të çmuar e vajra natyrore të till...

Tags Bellessere ILO Nectar Bukuri Një nektar e bukurisë që ushqen, riparime dhe mbron gjitha tipet e flokëve në sajë të një kombinimi të çmuar e vajra natyrore të till...
Actyva SAP OIL SOLAR dhe MILK - KEMON

Actyva SAP OIL SOLAR dhe MILK
KEMON

Tagsinovative Sun bivalent Teknologjia kombinon përbërësit natyral dhe të lëndëve të para teknologjikisht të avancuara për efekt maksimal mbrojtëse të lëkurës dhe të ...

Tagsinovative Sun bivalent Teknologjia kombinon përbërësit natyral dhe të lëndëve të para teknologjikisht të avancuara për efekt maksimal mbrojtëse të lëkurës dhe të ...
Liding CARE Gëzuar Color Magic Spray - KEMON

Liding CARE Gëzuar Color Magic Spray
KEMON

llak kondicionuar që ristrukturon styling flokët dhe i jep shkëlqim, elasticitet, smoothness dhe krehër ekstreme. Ajo rrit kozmetike ngjyra dhe minimizon shkarkimin e ngjyra, ...

llak kondicionuar që ristrukturon styling flokët dhe i jep shkëlqim, elasticitet, smoothness dhe krehër ekstreme. Ajo rrit kozmetike ngjyra dhe minimizon shkarkimin e ngjyra, ...
Liding CARE Silky FeelOil Magjike - KEMON

Liding CARE Silky FeelOil Magjike
KEMON

kondicioner naftës pa shpëlarje që krijon një uniformë mbrojtëse film, të ndritshme dhe stili jo i yndyrshëm dhe i jep shkëlqim, elasticitet, smoothness dhe krehër ekstr...

kondicioner naftës pa shpëlarje që krijon një uniformë mbrojtëse film, të ndritshme dhe stili jo i yndyrshëm dhe i jep shkëlqim, elasticitet, smoothness dhe krehër ekstr...
AQUA MBAJTESJA - KERASTASE

AQUA MBAJTESJA
KERASTASE

Tags: Aqua - Seal është 1 krem lëng Kerastase me efekt hidroizolim për të mbrojtur flokët sensibilizuar nga agresioneve të rrezeve të diellitujëkripë dhe klor. Ky produkt...

Tags: Aqua - Seal është 1 krem lëng Kerastase me efekt hidroizolim për të mbrojtur flokët sensibilizuar nga agresioneve të rrezeve të diellitujëkripë dhe klor. Ky produkt...
Huile Celeste - KERASTASE

Huile Celeste
KERASTASE

Një llak mbrojtëse që kufizon efektet negative të diellitujëklori dhe kripë duke i dhënë madhështi. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëvepërmban UVA dhe UVB...

Një llak mbrojtëse që kufizon efektet negative të diellitujëklori dhe kripë duke i dhënë madhështi. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëvepërmban UVA dhe UVB...
Huile généreuse - KERASTASE

Huile généreuse
KERASTASE

Tags mbron flokët e ekspozuar ndaj rrezeve UV nga dielli dhe nga erozioni e kripë dhe klor, me një të ndritshme dhe të shkëlqyer. Në bazë të : ceramides (për të përfo...

Tags mbron flokët e ekspozuar ndaj rrezeve UV nga dielli dhe nga erozioni e kripë dhe klor, me një të ndritshme dhe të shkëlqyer. Në bazë të : ceramides (për të përfo...
Mikro - Voile PROTECTEUR - KERASTASE

Mikro - Voile PROTECTEUR
KERASTASE

Tags Krem anti - photodegradation flokët sensibilizuar pakngjyrë. Lë flokët e butëqetë dhe i butë ; natyrisht përmirëson shndrit flokët. Përmban : ▪ Filtre Photo -mbro...

Tags Krem anti - photodegradation flokët sensibilizuar pakngjyrë. Lë flokët e butëqetë dhe i butë ; natyrisht përmirëson shndrit flokët. Përmban : ▪ Filtre Photo -mbro...
Powder Puff - KEVIN MURPHY

Powder Puff
KEVIN MURPHY

Tags pluhur Volumizing Puff pluhur është një pluhur Volumizing që ju lejon të japin volum dhe cilësi në flokë të lehtë dhe të shpejtë, me një vëllim të çrregullt ...

Tags pluhur Volumizing Puff pluhur është një pluhur Volumizing që ju lejon të japin volum dhe cilësi në flokë të lehtë dhe të shpejtë, me një vëllim të çrregullt ...
YOUNG.AGAIN - KEVIN MURPHY

YOUNG.AGAIN
KEVIN MURPHY

trajtim si pronë me vaj me bazë në anti-plakje, e cila jep mbrojtje kundër rrezeve UV, me ekstraktet e gështenjë kali dhe mollë për një kokë e flokëve dhe një lëkurë...

trajtim si pronë me vaj me bazë në anti-plakje, e cila jep mbrojtje kundër rrezeve UV, me ekstraktet e gështenjë kali dhe mollë për një kokë e flokëve dhe një lëkurë...
TRAJTIMI OIL - KITOKO by ASP

TRAJTIMI OIL
KITOKO by ASP

Një përzierje delikate të naftës argan Shi dhe vaj, vitamina A dhe E dhe filtra UV natyrore. Ka një cilësi të lehta që e bën të ndjeshëm ndaj çdo lloj të flokëve. Sh...

Një përzierje delikate të naftës argan Shi dhe vaj, vitamina A dhe E dhe filtra UV natyrore. Ka një cilësi të lehta që e bën të ndjeshëm ndaj çdo lloj të flokëve. Sh...
OXYCOLOR - KOMIS

OXYCOLOR
KOMIS

Tags intensifiers COLOR Produkt profesional bie për të intensifikuar ngjyrën e ngjyra e flokëve. Përzier me oksigjen bënngjyra më të forta dhe të gjallë. - - Gold - - Red...

Tags intensifiers COLOR Produkt profesional bie për të intensifikuar ngjyrën e ngjyra e flokëve. Përzier me oksigjen bënngjyra më të forta dhe të gjallë. - - Gold - - Red...
Silk - KOMIS

Silk
KOMIS

kremra Modelimi Iriq Smooth fluide :. Për të krijuar efektin qetë ose të dredhur dhe për të parandaluar flokë kaçurrela Silk Silk G dhe S :. Përshtatshme për goditje pë...

kremra Modelimi Iriq Smooth fluide :. Për të krijuar efektin qetë ose të dredhur dhe për të parandaluar flokë kaçurrela Silk Silk G dhe S :. Përshtatshme për goditje pë...
SILKOLOR - KOMIS

SILKOLOR
KOMIS

& kremra shkumë Dhuroni thekson delikate në flokë. I përshtatshëm për përkrenare dhe vathë në - tharje. Në dispozicion në 5 hije : - Silver - - - Ash - Bruno Shkumë : ...

& kremra shkumë Dhuroni thekson delikate në flokë. I përshtatshëm për përkrenare dhe vathë në - tharje. Në dispozicion në 5 hije : - Silver - - - Ash - Bruno Shkumë : ...
FACETTE - L OREAL

FACETTE
L OREAL

locion dhe vëllimi reflektimi - Highlighters (me hije e ngjyrave ju lejon për të ringjallur dhe të rregulluar ngjyra e flokëve tuaj natyrale apo artificiale) - Patron (formul...

locion dhe vëllimi reflektimi - Highlighters (me hije e ngjyrave ju lejon për të ringjallur dhe të rregulluar ngjyra e flokëve tuaj natyrale apo artificiale) - Patron (formul...
MOIRIL Unison - L OREAL

MOIRIL Unison
L OREAL

locion veprim trefishtë - Highlighters - (me hije e ngjyrave ju lejon për të ringjallur dhe të rregulluar ngjyra jote e flokëve natyrale apo artificiale) - Sponsor - (formuli...

locion veprim trefishtë - Highlighters - (me hije e ngjyrave ju lejon për të ringjallur dhe të rregulluar ngjyra jote e flokëve natyrale apo artificiale) - Sponsor - (formuli...
valencë - L OREAL

valencë
L OREAL

një plixante të veçantë për mbajtjen e styling. Kombinimi i saj i komponimeve polymeric formojnë një këllëf të butë, transparent, elastik dhe nervozizmi që i jep volum...

një plixante të veçantë për mbajtjen e styling. Kombinimi i saj i komponimeve polymeric formojnë një këllëf të butë, transparent, elastik dhe nervozizmi që i jep volum...
STEAM POD - L OREAL

STEAM POD
L OREAL

dele 1 Tags trajtimin e Pro - keratin. Një trajtim unik aktivizohet nga me avull. Trajtim ultra, ultra shkëlqim, të shpejtë ultra. Trajtimit në Pro- Keratin përshtatshme për...

dele 1 Tags trajtimin e Pro - keratin. Një trajtim unik aktivizohet nga me avull. Trajtim ultra, ultra shkëlqim, të shpejtë ultra. Trajtimit në Pro- Keratin përshtatshme për...
flokë kaçurrela ANTI - LA BIOSTHETIQUE

flokë kaçurrela ANTI
LA BIOSTHETIQUE

Tags serum Tames flokët padisiplinuar në sajë të trajtimit të reja ANTI flokë kaçurrela. Silicones dritë ribalancim dëmin sipërfaqësore strukturore dhe zbut zonat parr...

Tags serum Tames flokët padisiplinuar në sajë të trajtimit të reja ANTI flokë kaçurrela. Silicones dritë ribalancim dëmin sipërfaqësore strukturore dhe zbut zonat parr...
HOLD & GLOSS SPRAY - LABEL.M

HOLD & GLOSS SPRAY
LABEL.M

vulë dhe të shndrit në sajë të përbërësit natyral dhe formulë ekskluzive Environshield (përbashkët për të gjitha produktet Label.m) e bënflokët të butë dhe me shk...

vulë dhe të shndrit në sajë të përbërësit natyral dhe formulë ekskluzive Environshield (përbashkët për të gjitha produktet Label.m) e bënflokët të butë dhe me shk...
LISAP MAN - LISAP

LISAP MAN
LISAP

Jo vetëm dietë dhe sport : njeriu i sotëm është duke u bërë gjithnjë e më të kërkuar në termat e produkteve për kujdesin e trupit. Për këtë arsye, nga Laboratorin ...

Jo vetëm dietë dhe sport : njeriu i sotëm është duke u bërë gjithnjë e më të kërkuar në termat e produkteve për kujdesin e trupit. Për këtë arsye, nga Laboratorin ...
SPRAY COLOR TECH Innovation - LISAP

SPRAY COLOR TECH Innovation
LISAP

llak bojë ndikojnë të sigurt me energji elektrike formimin në ngjyra natyrore. Ai përdor gjenerata e fundit e ngjyra projektuar posaçërisht për rezultate të bukur dhe res...

llak bojë ndikojnë të sigurt me energji elektrike formimin në ngjyra natyrore. Ai përdor gjenerata e fundit e ngjyra projektuar posaçërisht për rezultate të bukur dhe res...
Macadamia Natural OIL - MACADAMIA

Macadamia Natural OIL
MACADAMIA

Tags Një kombinim i naftës Macadamia dhe vaj Argan, për të gjitha llojet e flokëve. Një tonik unik dhe të pasur që clutters. Dobishme për të gjitha llojet e flokëve. Pak...

Tags Një kombinim i naftës Macadamia dhe vaj Argan, për të gjitha llojet e flokëve. Një tonik unik dhe të pasur që clutters. Dobishme për të gjitha llojet e flokëve. Pak...
H2O intensive - MIZANI

H2O intensive
MIZANI

Tags NIGHT - TIME për flokët e afro Një produkt që është i përshtatshëm për flokët Afro, vështirë për të trajtuar. Me Shea Butter dhe një vitaminë komplekse ushqy...

Tags NIGHT - TIME për flokët e afro Një produkt që është i përshtatshëm për flokët Afro, vështirë për të trajtuar. Me Shea Butter dhe një vitaminë komplekse ushqy...
ANTA SISTEMI Brasilian Keratin - NAAT

ANTA SISTEMI Brasilian Keratin
NAAT

Tags formal dhe natriumi Kjo është një program gjithëpërfshirës të ristrukturimit që siguron përsosur termike straightening e flokëve nga brenda. Formula e tij revoluci...

Tags formal dhe natriumi Kjo është një program gjithëpërfshirës të ristrukturimit që siguron përsosur termike straightening e flokëve nga brenda. Formula e tij revoluci...
Nagrom - NAGROM

Nagrom
NAGROM

Tags lëkurës natyrore mbartës njollë, heq bojë mbetur flokët. ...

Tags lëkurës natyrore mbartës njollë, heq bojë mbetur flokët. ...
Jon - NAPURA

Jon
NAPURA

Tags INOILINSTANT - acidifikese compensator Trajtimi inovative acidifikese sprays, të përkushtuar në kohën e ngjyrosje të flokëve që menjëherë të rivendosur pH natyral,...

Tags INOILINSTANT - acidifikese compensator Trajtimi inovative acidifikese sprays, të përkushtuar në kohën e ngjyrosje të flokëve që menjëherë të rivendosur pH natyral,...
NASHI Argan - NASHI ARGAN

NASHI Argan
NASHI ARGAN

Tags infuzion DEEP Një produkt i bazuar në Argan naftës për të rritur bukurinë e flokëve pas shërbimit në bazë të tregojnë. Metoda e përdorimit : Aplikoni për të...

Tags infuzion DEEP Një produkt i bazuar në Argan naftës për të rritur bukurinë e flokëve pas shërbimit në bazë të tregojnë. Metoda e përdorimit : Aplikoni për të...
Argan Oil - ONE'S ONLY

Argan Oil
ONE'S ONLY

Tags maroken Argan Pemë zbutës, anti - flokë kaçurrela, të mbrojtur ngjyraPër shkak të formulës së saj jo të yndyrshëm dhe pa alkool, thith në çast, duke zbutur cut...

Tags maroken Argan Pemë zbutës, anti - flokë kaçurrela, të mbrojtur ngjyraPër shkak të formulës së saj jo të yndyrshëm dhe pa alkool, thith në çast, duke zbutur cut...
ELASTICIZER - PHILIP KINGSLEY

ELASTICIZER
PHILIP KINGSLEY

Tags trajtim para- shampo Një maskë që do të përdoret para shampooing për të dhënë elasticitet dhe trashësi pa peshon poshtë flokët. udhëzimet për përdorim : aplik...

Tags trajtim para- shampo Një maskë që do të përdoret para shampooing për të dhënë elasticitet dhe trashësi pa peshon poshtë flokët. udhëzimet për përdorim : aplik...
RIPARIMI COLOR SISTEMI - RENEE BLANCHE

RIPARIMI COLOR SISTEMI
RENEE BLANCHE

Tags korrektor color Produkt lejon eliminimin e pjesshëm apo të plotë të ngjyrës, lënë flokët në gjendje të shkëlqyer. Falë tubat dobishëm me madhësi është e mund...

Tags korrektor color Produkt lejon eliminimin e pjesshëm apo të plotë të ngjyrës, lënë flokët në gjendje të shkëlqyer. Falë tubat dobishëm me madhësi është e mund...
Revivogen NATYRORE kokës TERAPIA - REVIVOGEN

Revivogen NATYRORE kokës TERAPIA
REVIVOGEN

trajtim baldness bazuar në ekstrakte natyrore Formula e patentuar e Revivogen është një zgjidhje e natyrshme për të luftuar humbjen e flokëve për gratë dhe për burrat ...

trajtim baldness bazuar në ekstrakte natyrore Formula e patentuar e Revivogen është një zgjidhje e natyrshme për të luftuar humbjen e flokëve për gratë dhe për burrat ...
SISTEMI sinergjike LAB - REVIVRE

SISTEMI sinergjike LAB
REVIVRE

Tags fluide Skin Lotion mbrojtëse me proteina mëndafshi. Përbërja e tij vepron para dhe gjatë procesit të ngjyrosur përmes një kombinimi të vajrave thelbësore që mbron l...

Tags fluide Skin Lotion mbrojtëse me proteina mëndafshi. Përbërja e tij vepron para dhe gjatë procesit të ngjyrosur përmes një kombinimi të vajrave thelbësore që mbron l...
COLOR mbartës - REVLON PROFESSIONAL

COLOR mbartës
REVLON PROFESSIONAL

Tags korrektor color COLOR mbartës është një produkt i korrigjim ngjyra vetëm për përdorim profesional. COLOR mbartës është një mbështetje thelbësore për punën e f...

Tags korrektor color COLOR mbartës është një produkt i korrigjim ngjyra vetëm për përdorim profesional. COLOR mbartës është një mbështetje thelbësore për punën e f...
Revlonissimo - REVLON PROFESSIONAL

Revlonissimo
REVLON PROFESSIONAL

Tags PAS COLOR shampo pas shampo ngjyra Color Shampoo ofron një PH ekuilibruar. Përbërësit e saj janë 100 % natyral. Flokët është e butë dhe elastike,ngjyra zgjat më sh...

Tags PAS COLOR shampo pas shampo ngjyra Color Shampoo ofron një PH ekuilibruar. Përbërësit e saj janë 100 % natyral. Flokët është e butë dhe elastike,ngjyra zgjat më sh...
COLOR mbartës - SCENIC

COLOR mbartës
SCENIC

Tags epidermik njollë mbartës Scenic Milani propozon COLOR mbartës njollë mbartës epidermik universale e disponueshme, me omega 9. Pelena e disponueshme, higjienike dhe për...

Tags epidermik njollë mbartës Scenic Milani propozon COLOR mbartës njollë mbartës epidermik universale e disponueshme, me omega 9. Pelena e disponueshme, higjienike dhe për...
BC curl Bounce - SCHWARZKOPF

BC curl Bounce
SCHWARZKOPF

Tags ndan dhe përcakton flokët kaçurrel dhe me onde Për të marrë valët e butë dhe flokët me onde pa e peshon atë. BC curl bonce ndan dhe përcakton curls dhe valët, du...

Tags ndan dhe përcakton flokët kaçurrel dhe me onde Për të marrë valët e butë dhe flokët me onde pa e peshon atë. BC curl bonce ndan dhe përcakton curls dhe valët, du...
BC OIL MREKULLIA - SCHWARZKOPF

BC OIL MREKULLIA
SCHWARZKOPF

Tags LEHTA ushqyer dhe mbrojtur Formula specifike për normale për flokë të bukura, vaj me bazë në Marula. Ky vaj nxjerrë nga kernelit e frutave të një pemë amtare në A...

Tags LEHTA ushqyer dhe mbrojtur Formula specifike për normale për flokë të bukura, vaj me bazë në Marula. Ky vaj nxjerrë nga kernelit e frutave të një pemë amtare në A...
BC SUN MBRON OIL Shimmer - SCHWARZKOPF

BC SUN MBRON OIL Shimmer
SCHWARZKOPF

Tags Përdorni paragjatë dhe pas ekspozimit ndaj diellit për mbrojtjen e vazhdueshëm të flokëvehidrate dhe i jep një ndriçim ultra - glam. Ajo përmban grimca të vogla të ...

Tags Përdorni paragjatë dhe pas ekspozimit ndaj diellit për mbrojtjen e vazhdueshëm të flokëvehidrate dhe i jep një ndriçim ultra - glam. Ajo përmban grimca të vogla të ...
ROOT Activator serum - SCHWARZKOPF

ROOT Activator serum
SCHWARZKOPF

Hapi 2 i programit activator [ 3D ] MEN vepron në rrënjët. Kjo ndihmon për të rritur dendësinë reduktuar humbjen e flokëve. Në formulimin e tij : Panthenol, që shton lag...

Hapi 2 i programit activator [ 3D ] MEN vepron në rrënjët. Kjo ndihmon për të rritur dendësinë reduktuar humbjen e flokëve. Në formulimin e tij : Panthenol, që shton lag...
Tonik Anti-Dandruff - SCHWARZKOPF

Tonik Anti-Dandruff
SCHWARZKOPF

MEN Hapi 2 i anti - zbokth [ 3D ] është një tonik të vogël për heqjen e zbokth dhe parandalimin e skuqje dhe acarim. Në formulimin e tij : Vitamina B5 Pro, që moisturizes ...

MEN Hapi 2 i anti - zbokth [ 3D ] është një tonik të vogël për heqjen e zbokth dhe parandalimin e skuqje dhe acarim. Në formulimin e tij : Vitamina B5 Pro, që moisturizes ...
Liquid GLOSS - SEBASTIAN

Liquid GLOSS
SEBASTIAN

Një lëngun që i jep të shkëlqejë në flokë edhe më shumë jashtë, në sajë të përbërësve të tij që eliminojnë flokë kaçurrela, duke hequr lagështi nga flokët ...

Një lëngun që i jep të shkëlqejë në flokë edhe më shumë jashtë, në sajë të përbërësve të tij që eliminojnë flokë kaçurrela, duke hequr lagështi nga flokët ...
MILK Smooth Bukuri - SELECTIVE

MILK Smooth Bukuri
SELECTIVE

Tags Falë pasurive me vlerë përmbajtjes specifik në inovative fluksit ONcare Ceraflux, Athermicflux dhe Protectflux, kryen një zbutjen cuticle eliminuar flokë kaçurrela, dis...

Tags Falë pasurive me vlerë përmbajtjes specifik në inovative fluksit ONcare Ceraflux, Athermicflux dhe Protectflux, kryen një zbutjen cuticle eliminuar flokë kaçurrela, dis...
SOS për lëkurën SCREEN - SENSUS

SOS për lëkurën SCREEN
SENSUS

Tags krem pengesë delikate dhe të dendura që mbron lëkurën nga errësirë ​​gjatë errësirë ​​, duke vepruar me zë të ulët në sajë të formulës së saj të pas...

Tags krem pengesë delikate dhe të dendura që mbron lëkurën nga errësirë ​​gjatë errësirë ​​, duke vepruar me zë të ulët në sajë të formulës së saj të pas...
GOLD OIL COMPLEX 7 - SENSUS

GOLD OIL COMPLEX 7
SENSUS

Tags parandalon plakjen e lëkurës. Procesi i plakjes së lëkurës shkaktohet nga faktorët e nivelit hormonal dhe të jashtëm si rrezatimi UV, nga përdorim të pavend të sham...

Tags parandalon plakjen e lëkurës. Procesi i plakjes së lëkurës shkaktohet nga faktorët e nivelit hormonal dhe të jashtëm si rrezatimi UV, nga përdorim të pavend të sham...
SOS LINE - SENSUS

SOS LINE
SENSUS

Një linjë e trajtimit korrigjuese butë dhe të shpejta kozmetika ngjyra që butësisht heq çdo lloj pigment nga flokët pa oksidimi aggredirne pigmentim natyrore të flokëve....

Një linjë e trajtimit korrigjuese butë dhe të shpejta kozmetika ngjyra që butësisht heq çdo lloj pigment nga flokët pa oksidimi aggredirne pigmentim natyrore të flokëve....
flokeve SEXY - SEXY HAIR

flokeve SEXY
SEXY HAIR

Tags Boost lagështi Hidra serum Përmban 95 % përbërësit organike të tilla si aloe vera, vaj avokado dhe lule që i japin hydration çastit të thatë dhe flokë të dëmtua...

Tags Boost lagështi Hidra serum Përmban 95 % përbërësit organike të tilla si aloe vera, vaj avokado dhe lule që i japin hydration çastit të thatë dhe flokë të dëmtua...
SO ONE - SOCO

SO ONE
SOCO

Tags Argan dhe rruaza përtëritje kapilar Argan Oil apo l ' maroken Gold, nxjerrë nga fruti i pemës afrikane, ose Pema e Jetës, i lindur në jug perëndim të Marokut, në nj...

Tags Argan dhe rruaza përtëritje kapilar Argan Oil apo l ' maroken Gold, nxjerrë nga fruti i pemës afrikane, ose Pema e Jetës, i lindur në jug perëndim të Marokut, në nj...
BIFASIK - STRUKTIS

BIFASIK
STRUKTIS

Tags Veçanërisht i përshtatshëm për flokët e thatë ose të ndjeshme. Falë formulës së saj e bënflokët elastike dhe me shkëlqim. Rregullimi i flokëve në një mënyrë...

Tags Veçanërisht i përshtatshëm për flokët e thatë ose të ndjeshme. Falë formulës së saj e bënflokët elastike dhe me shkëlqim. Rregullimi i flokëve në një mënyrë...
LIQUID CRYSTAL - STRUKTIS

LIQUID CRYSTAL
STRUKTIS

Tags: është një polonisht super mbrojtëse që i jep të shkëlqejë duke i mbajtur flokët e butë dhe me gëzof. Nuk është e rëndë, jo lag flokët dhe heq efektin e bezdis...

Tags: është një polonisht super mbrojtëse që i jep të shkëlqejë duke i mbajtur flokët e butë dhe me gëzof. Nuk është e rëndë, jo lag flokët dhe heq efektin e bezdis...
LISS & curl - STRUKTIS

LISS & curl
STRUKTIS

kondicionuar është një produkt që ju lejon të mbani në mënyrë dhe hairstyles përcaktuara kaçurrel është se qetë. Lehtëson dhe ruan dele në të gjitha kushtet e moti...

kondicionuar është një produkt që ju lejon të mbani në mënyrë dhe hairstyles përcaktuara kaçurrel është se qetë. Lehtëson dhe ruan dele në të gjitha kushtet e moti...
OIL MINERALIZING - STRUKTIS

OIL MINERALIZING
STRUKTIS

ristrukturimi flokëve që është e përbërë nga kripërat mineralizing, dyllë i tipit anionic dhe nje perzjeres bazë të tipit katjonik. Aplikuar në lagur flokët, menjëhe...

ristrukturimi flokëve që është e përbërë nga kripërat mineralizing, dyllë i tipit anionic dhe nje perzjeres bazë të tipit katjonik. Aplikuar në lagur flokët, menjëhe...
serum - TECHNIQUE

serum
TECHNIQUE

Tags trajtim xhelatinoz për ndarje mbaron Lëng transparent xhelatinoz, gjë që e bënflokët të butë, të butë dhe me shkëlqim. Ajo i jep një ndjenjë të këndshme e smo...

Tags trajtim xhelatinoz për ndarje mbaron Lëng transparent xhelatinoz, gjë që e bënflokët të butë, të butë dhe me shkëlqim. Ajo i jep një ndjenjë të këndshme e smo...
COLOR mbartës - TEOTEMA-COSMEDI

COLOR mbartës
TEOTEMA-COSMEDI

Tags Teotema COLOR mbartës është ideale për çdo dhomë të gjallë. Butësisht heq ngjyra artificiale nga flokët, duke e lënë të paprekur pigmentim natyrore përmes proces...

Tags Teotema COLOR mbartës është ideale për çdo dhomë të gjallë. Butësisht heq ngjyra artificiale nga flokët, duke e lënë të paprekur pigmentim natyrore përmes proces...
UNIQ ONE - UNIQ ONE

UNIQ ONE
UNIQ ONE

Tags të gjitha në një Të gjitha në një trajtim uniq NJE ka 10 përfitime për flokët që do të përmirësojnë cilësi e tij, sepse më të shëndetshme dhe të mbrojtura...

Tags të gjitha në një Të gjitha në një trajtim uniq NJE ka 10 përfitime për flokët që do të përmirësojnë cilësi e tij, sepse më të shëndetshme dhe të mbrojtura...
LINE VitalCare - VITALCARE

LINE VitalCare
VITALCARE

Tags Liquid Crystal DYERT ristrukturimin 70 Për flokët me ngjyrë. Kjo është një produkt në mënyrë specifike për flokët me ngjyrë, theksoi dhe i rraskapitur. Ngjall ng...

Tags Liquid Crystal DYERT ristrukturimin 70 Për flokët me ngjyrë. Kjo është një produkt në mënyrë specifike për flokët me ngjyrë, theksoi dhe i rraskapitur. Ngjall ng...
AQUA INTENSIV - VITALITYS

AQUA INTENSIV
VITALITYS

Tags Vitacell - TEC Vitacell - TEC është një produkt i projektuar veçanërisht për të kontribuar në ngadalësimin e plakjes të gjëndër e flokëve, rritjen e vitalitet. ...

Tags Vitacell - TEC Vitacell - TEC është një produkt i projektuar veçanërisht për të kontribuar në ngadalësimin e plakjes të gjëndër e flokëve, rritjen e vitalitet. ...
LINE ACADEMY - shampo - VOLHAIR

LINE ACADEMY - shampo
VOLHAIR

Tags Shampo destinuara për përdorim profesional vetëm cilësi më të lartë dhe testuar dermatologjikisht. • D Shampo -. lehtë për përdorim të shpeshtë • G Shampo -. P...

Tags Shampo destinuara për përdorim profesional vetëm cilësi më të lartë dhe testuar dermatologjikisht. • D Shampo -. lehtë për përdorim të shpeshtë • G Shampo -. P...
LINE ACADEMY - VOLHAIR

LINE ACADEMY
VOLHAIR

Tags epidermik universal mbartës njollë Smacchia përkryer eliminuar çdo ngjyrë mbetur pa lënë shenja. Aplikoni mbi lëkurën e thatë ose me lagështi. Ajo nuk e irriton. ...

Tags epidermik universal mbartës njollë Smacchia përkryer eliminuar çdo ngjyrë mbetur pa lënë shenja. Aplikoni mbi lëkurën e thatë ose me lagështi. Ajo nuk e irriton. ...
LINE ACADEMY - VOLHAIR

LINE ACADEMY
VOLHAIR

Tags epidermik krem Izolues epidermik dhe krem mbrojtës për të përdorur për të gjitha procesorë. I pasur me proteina dhe trajtimin komponente, izolon lëkurën mbrojtur at...

Tags epidermik krem Izolues epidermik dhe krem mbrojtës për të përdorur për të gjitha procesorë. I pasur me proteina dhe trajtimin komponente, izolon lëkurën mbrojtur at...
Flying TOUCH - VOLHAIR

Flying TOUCH
VOLHAIR

Tags qetë Extreme flokë kaçurrela zbutjen krem me aktiv termo - të përgjegjshëm Produkt ultralight Zbutja dhe kontrollin flokët e dredhur, duke i bërë ata brishtë dhe g...

Tags qetë Extreme flokë kaçurrela zbutjen krem me aktiv termo - të përgjegjshëm Produkt ultralight Zbutja dhe kontrollin flokët e dredhur, duke i bërë ata brishtë dhe g...
Banjo PËRHAPUR : HUMBJA PARANDALIMI - WALAND

Banjo PËRHAPUR : HUMBJA PARANDALIMI
WALAND

Tags pastër për të luftuar ose të parandalojë fushën e kozmetike në shkaqet e jashtme që mund të çojë në një humbje të tepërt të flokëve. Formulimi i sajështë pa...

Tags pastër për të luftuar ose të parandalojë fushën e kozmetike në shkaqet e jashtme që mund të çojë në një humbje të tepërt të flokëve. Formulimi i sajështë pa...
HD - RIBOXIDE - HUMBJA PARANDALIMI - WALAND

HD - RIBOXIDE - HUMBJA PARANDALIMI
WALAND

Përgatitur tricosmetico me fuqi të madhe restauruese : tonet e kokës, kontribuon në përmirësimin tropizmin e llambë e flokëve dhe kushteve higjienike, jep Trupi dhe vëlli...

Përgatitur tricosmetico me fuqi të madhe restauruese : tonet e kokës, kontribuon në përmirësimin tropizmin e llambë e flokëve dhe kushteve higjienike, jep Trupi dhe vëlli...
SHËRBIMI PROFESIONISTE Wella LINE CARE - WELLA

SHËRBIMI PROFESIONISTE Wella LINE CARE
WELLA

Tags LINE SHËRBIMI Shërbim online i Profesionistë Wella është varg për specialistët e shërbimit teknik në sallon. Results : - Splendor E trajtohen flokeve- Motion dhe f...

Tags LINE SHËRBIMI Shërbim online i Profesionistë Wella është varg për specialistët e shërbimit teknik në sallon. Results : - Splendor E trajtohen flokeve- Motion dhe f...
Wella PROFESIONISTE CARE - WELLA

Wella PROFESIONISTE CARE
WELLA

Tags TRAJTIMI POST - COLOR : Trajtim që mbron dhe rrit rezultatin e shërbimit ngjyra e pas - ngjyra. Ai punon në 5 minuta. Pas rekomandojmë balsam ose trajtim dëshiruar. P...

Tags TRAJTIMI POST - COLOR : Trajtim që mbron dhe rrit rezultatin e shërbimit ngjyra e pas - ngjyra. Ai punon në 5 minuta. Pas rekomandojmë balsam ose trajtim dëshiruar. P...
Wella PROFESIONISTE CARE - WELLA

Wella PROFESIONISTE CARE
WELLA

Tags PRE - GUARD MBROJTËSE LEKURES Formulimi krem, e lehtë për të aplikuar dhe për të hequr, ndihmon për të mbrojtur thithjen e lëkurës e kozmetikës ngjyra. Përbërë...

Tags PRE - GUARD MBROJTËSE LEKURES Formulimi krem, e lehtë për të aplikuar dhe për të hequr, ndihmon për të mbrojtur thithjen e lëkurës e kozmetikës ngjyra. Përbërë...
COLOR.ID - WELLA

COLOR.ID
WELLA

Tags COLOR.ID është një produkt revolucionar i cili shtoi vetëm për ngjyrat dhe KOLESTON LEHTA COLOR PERFECT, vepron si një pengesë fleksibël, duke ndarë dhe mbrojtjen e h...

Tags COLOR.ID është një produkt revolucionar i cili shtoi vetëm për ngjyrat dhe KOLESTON LEHTA COLOR PERFECT, vepron si një pengesë fleksibël, duke ndarë dhe mbrojtjen e h...
LUXE naftës SISTEMI PROFESIONAL - WELLA

LUXE naftës SISTEMI PROFESIONAL
WELLA

Tags rindërtimi i ri Elixir, me ekskluzive transformuar Teknologjisë, e bën flokët në çast të qetë, e butë dhe me shkëlqim pa grasatim. Vetëm disa pika të naftës SISTE...

Tags rindërtimi i ri Elixir, me ekskluzive transformuar Teknologjisë, e bën flokët në çast të qetë, e butë dhe me shkëlqim pa grasatim. Vetëm disa pika të naftës SISTE...

X