LLAKë ❤️ PëR FLOKëT

.
2024

Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale
Llakë për flokët

PRODUCTS N°: 32
HAIR SPRAY - llak llak - ALLWAVES

HAIR SPRAY - llak llak
ALLWAVES

Tags fiksim të fortë Llak Allwaves, një fiksim të fortë, i jep një efekt të caktuar nga fund profesional sallon. Pa lagësht dhe vepron në strukturën e flokëve duke for...

Tags fiksim të fortë Llak Allwaves, një fiksim të fortë, i jep një efekt të caktuar nga fund profesional sallon. Pa lagësht dhe vepron në strukturën e flokëve duke for...
BILANCI BLUE - BAREX

BILANCI BLUE
BAREX

Tags EKOLOGJIKE Hairspray - JO GAS - me D - Panthenol fiksim normale (shishe blu) fiksim të fortë (cilindër kuqe) Ju lutemi të respektojnë bilancin e lëkurës dhe të flok...

Tags EKOLOGJIKE Hairspray - JO GAS - me D - Panthenol fiksim normale (shishe blu) fiksim të fortë (cilindër kuqe) Ju lutemi të respektojnë bilancin e lëkurës dhe të flok...
STYLING.IT - CHARME & BEAUTY

STYLING.IT
CHARME & BEAUTY

Tags Hairspray NATURAL - JO GAS Profesionale e flokeve Spray në fiksimin e natyrshme. Styling siguron një mbështetje elastike. Ajo rikthen vëllim, shndrit dhe hydration. Avul...

Tags Hairspray NATURAL - JO GAS Profesionale e flokeve Spray në fiksimin e natyrshme. Styling siguron një mbështetje elastike. Ajo rikthen vëllim, shndrit dhe hydration. Avul...
BLOCK UP - DEMERAL

BLOCK UP
DEMERAL

produkt Demeral klasike të kualitetit të lartë. Për të marrë një fiksim uniforme pa wetting, pesha ose të lënë mbetje dhe është i hiqet lehtë me një furçë goditje ...

produkt Demeral klasike të kualitetit të lartë. Për të marrë një fiksim uniforme pa wetting, pesha ose të lënë mbetje dhe është i hiqet lehtë me një furçë goditje ...
@ EVER STYLE - EVERLINE

@ EVER STYLE
EVERLINE

Tags VOLUME EXTRA SPRAY Linja më e re EVER @ STYLE Everline. Produktet që përbëjnë vijën janë shumë të specializuara dhe të projektuar posaçërisht për bukurinë e fl...

Tags VOLUME EXTRA SPRAY Linja më e re EVER @ STYLE Everline. Produktet që përbëjnë vijën janë shumë të specializuara dhe të projektuar posaçërisht për bukurinë e fl...
HAIR SPRAY - INTERCOSMO

HAIR SPRAY
INTERCOSMO

Tags Hair Spray një Hairspray të fortë dhe të mbajë forca të lartë. Në sajë të një polimer të veçanta të përfshira në të, mundëson efekte krijuese duke siguruar n...

Tags Hair Spray një Hairspray të fortë dhe të mbajë forca të lartë. Në sajë të një polimer të veçanta të përfshira në të, mundëson efekte krijuese duke siguruar n...
DIELL TOUCH CARE Liding : spray magjike - KEMON

DIELL TOUCH CARE Liding : spray magjike
KEMON

Tags llak kadifeje bifazike që envelops strukturën e flokëve me një film uniforme mbrojtjen dhe duke i dhënë shndrit, butësi dhe manageability. Formula e saj mbron ngjyrën ...

Tags llak kadifeje bifazike që envelops strukturën e flokëve me një film uniforme mbrojtjen dhe duke i dhënë shndrit, butësi dhe manageability. Formula e saj mbron ngjyrën ...
SPRAY VOL 34 - KEMON

SPRAY VOL 34
KEMON

Tags Një llak me bazë alkooli që të aplikohet për flokët e lagura për të dhënë shndritvëllimi dhe mbështetje për çdo lloj të kullotës sëmish flokët e hollë dhe t...

Tags Një llak me bazë alkooli që të aplikohet për flokët e lagura për të dhënë shndritvëllimi dhe mbështetje për çdo lloj të kullotës sëmish flokët e hollë dhe t...
NATURETTE - KEMON

NATURETTE
KEMON

llak eko - fikse normale dhe të fortë Vernik asnjë gaz që lë flokët e butë dhe të lehtë, thahet shpejt dhe nuk lë mbetje. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flok...

llak eko - fikse normale dhe të fortë Vernik asnjë gaz që lë flokët e butë dhe të lehtë, thahet shpejt dhe nuk lë mbetje. I përshtatshëm për të gjitha llojet e flok...
Infinium i pastër - nuk ka fiksimin llak me gaz të pastër - L OREAL

Infinium i pastër - nuk ka fiksimin llak me gaz të pastër
L OREAL

Nuk ka llak gazit që ofron fiksim të menjëhershme dhe një nënshkrimin të gjatë jetës siguron rehati të madhe në përdorim. Falë formulës patentuar L' Oréal Profession...

Nuk ka llak gazit që ofron fiksim të menjëhershme dhe një nënshkrimin të gjatë jetës siguron rehati të madhe në përdorim. Falë formulës patentuar L' Oréal Profession...
Infinium - profesionale llaqet - L OREAL

Infinium - profesionale llaqet
L OREAL

style=line-height:1.6em> varg i plotë i llaqet profesionale për krijimin dhe sigurimin e hairstyle të përsosur. Tags ULTIMATE grip maksimale Ideal i ri Formulimi për të...

style=line-height:1.6em> varg i plotë i llaqet profesionale për krijimin dhe sigurimin e hairstyle të përsosur. Tags ULTIMATE grip maksimale Ideal i ri Formulimi për të...
ALPIANE - llak naturel de coiffage - L OREAL

ALPIANE - llak naturel de coiffage
L OREAL

Tags Formula profesional i ALPIANE garanton një të jepnin të lartë, sepse ajo përmban vetëm produkt i pastër dhe lejon përdorimin e zgjatur, madje edhe në një ambient të...

Tags Formula profesional i ALPIANE garanton një të jepnin të lartë, sepse ajo përmban vetëm produkt i pastër dhe lejon përdorimin e zgjatur, madje edhe në një ambient të...
COMPLETE : Shine MIST - LABEL.M

COMPLETE : Shine MIST
LABEL.M

Shine Mist është një produkt i gjithanshëm i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve. Vaporizes një llak pothuajse i pakapshëm mënyrë të barabartë e cila i jep ...

Shine Mist është një produkt i gjithanshëm i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve. Vaporizes një llak pothuajse i pakapshëm mënyrë të barabartë e cila i jep ...
COMPLETE : Shine SPRAY - LABEL.M

COMPLETE : Shine SPRAY
LABEL.M

Tags Shine Spray transformon flokët e shurdhër në një vështrim Superchic sajë të bambu, fiku, Echinacea dhe dëllinjë. Kompleksiinovative Enviroshield, një label.m ekskluz...

Tags Shine Spray transformon flokët e shurdhër në një vështrim Superchic sajë të bambu, fiku, Echinacea dhe dëllinjë. Kompleksiinovative Enviroshield, një label.m ekskluz...
COMPLETE : Hairspray - LABEL.M

COMPLETE : Hairspray
LABEL.M

Tags Hairspray përmban pro - vitaminë B5 dhe agjentët e kondicionuar nga burime natyrore për të mbrojtur dhe për të nënshkruar me efekt me shkëlqim. Përmban sunscreen pë...

Tags Hairspray përmban pro - vitaminë B5 dhe agjentët e kondicionuar nga burime natyrore për të mbrojtur dhe për të nënshkruar me efekt me shkëlqim. Përmban sunscreen pë...
COMPLETE : HOLD DHE GLOSS SPRAY - LABEL.M

COMPLETE : HOLD DHE GLOSS SPRAY
LABEL.M

Tags Hold dhe Gloss Spray bën flokët të butë dhe i jep shndrit çastit me vaj avokado. Për një vulë kompakte, por fleksibël që zgjat gjatë gjithë ditës, mbron kundër l...

Tags Hold dhe Gloss Spray bën flokët të butë dhe i jep shndrit çastit me vaj avokado. Për një vulë kompakte, por fleksibël që zgjat gjatë gjithë ditës, mbron kundër l...
COMPLETE : Hairspray EXTREME HOLD - LABEL.M

COMPLETE : Hairspray EXTREME HOLD
LABEL.M

Tags Extreme Hold Hairspray është një llak të përfundojë shumë mbrojtëse për veprim që siguron nënshkrimin më të gjatë. Kjo llak pakapshëm thahet shpejt, hiqni me nj...

Tags Extreme Hold Hairspray është një llak të përfundojë shumë mbrojtëse për veprim që siguron nënshkrimin më të gjatë. Kjo llak pakapshëm thahet shpejt, hiqni me nj...
CREATE : proteina Spray - LABEL.M

CREATE : proteina Spray
LABEL.M

Tags Protein Spray hidratues përmban një përzierje të jasemini, bizele ëmbël, vanilje dhe soje që mbron flokët tuaj nga temperaturat e larta të pjatë dhe tharëse dhe rre...

Tags Protein Spray hidratues përmban një përzierje të jasemini, bizele ëmbël, vanilje dhe soje që mbron flokët tuaj nga temperaturat e larta të pjatë dhe tharëse dhe rre...
CREATE : SEA Salt spray - LABEL.M

CREATE : SEA Salt spray
LABEL.M

Tags: Deti i Kripur Spray krijon duket e butë dhe të vishet me një efekt mat e trendi. Kompleksiinovative Enviroshield, një label.m ekskluzive, mbron flokët nga temperaturat e...

Tags: Deti i Kripur Spray krijon duket e butë dhe të vishet me një efekt mat e trendi. Kompleksiinovative Enviroshield, një label.m ekskluzive, mbron flokët nga temperaturat e...
CREATE : goditje jashtë Spray - LABEL.M

CREATE : goditje jashtë Spray
LABEL.M

Tags Blow Out Spray mbron flokët nga temperaturat e larta dhe pjatë dhe UV rrezet më të thata. Përbërësit, xhenxhefil, zambak i bardhë, dëllinjë, jasemini dhe fiku bëjë...

Tags Blow Out Spray mbron flokët nga temperaturat e larta dhe pjatë dhe UV rrezet më të thata. Përbërësit, xhenxhefil, zambak i bardhë, dëllinjë, jasemini dhe fiku bëjë...
CREATE : Spray ngrohje MBROJTJA - LABEL.M

CREATE : Spray ngrohje MBROJTJA
LABEL.M

Tags Mbrojtja Nxehtësia Spray ështërisi më të përparuara në teknologjinë për mbrojtje nga temperaturat e larta. Aplikohet mbi flokët e lagësht apo të thatë, ky spray p...

Tags Mbrojtja Nxehtësia Spray ështërisi më të përparuara në teknologjinë për mbrojtje nga temperaturat e larta. Aplikohet mbi flokët e lagësht apo të thatë, ky spray p...
CREATE : Spray curl - LABEL.M

CREATE : Spray curl
LABEL.M

Tags Curl Spray është një produkt që thellë moisturizes, reziston lagështi dhe formula e saj moisturizes me curls kokosit dhe valët e buta. Mund të përdoret edhe mbi flok...

Tags Curl Spray është një produkt që thellë moisturizes, reziston lagështi dhe formula e saj moisturizes me curls kokosit dhe valët e buta. Mund të përdoret edhe mbi flok...
BC SUN MBRON SPRAY Kondicioner - SCHWARZKOPF

BC SUN MBRON SPRAY Kondicioner
SCHWARZKOPF

detangles dhe moisturizes flokët, duke mbrojtur ngjyrën. Ajo vulos sipërfaqen eflokëve duke e bërë atë të butë në të prekur. Formula e saj : Kompleksi Mbrojtja Triple, ...

detangles dhe moisturizes flokët, duke mbrojtur ngjyrën. Ajo vulos sipërfaqen eflokëve duke e bërë atë të butë në të prekur. Formula e saj : Kompleksi Mbrojtja Triple, ...
Shine shaker - SEBASTIAN

Shine shaker
SEBASTIAN

Tags jep një ndjenjë më të madhe të smoothness, të shkëlqejë një më të theksuara rezultate anti - flokë kaçurrela dhe më të mirë në krahasim me flokë të patrajtu...

Tags jep një ndjenjë më të madhe të smoothness, të shkëlqejë një më të theksuara rezultate anti - flokë kaçurrela dhe më të mirë në krahasim me flokë të patrajtu...
cilësi Maker - SEBASTIAN

cilësi Maker
SEBASTIAN

Tags:produkt është testuar në krahasim me flokë të patrajtuara dhe rezultatet kanë treguar një vulë të mirë, efekt më të mirë anti - flokë kaçurrela, një përkufizi...

Tags:produkt është testuar në krahasim me flokë të patrajtuara dhe rezultatet kanë treguar një vulë të mirë, efekt më të mirë anti - flokë kaçurrela, një përkufizi...
DETAJ MASTER - SHU UEMURA

DETAJ MASTER
SHU UEMURA

Spray styling karakterizohet me grip të lartë dhe një madhështi të rafinuar. Një mjet i domosdoshëm për styling saktë çdo ditë. Vulën e tij mund të moduluar për të ...

Spray styling karakterizohet me grip të lartë dhe një madhështi të rafinuar. Një mjet i domosdoshëm për styling saktë çdo ditë. Vulën e tij mund të moduluar për të ...
Laquer Sheer - SHU UEMURA

Laquer Sheer
SHU UEMURA

Tags Estate lehtë të fortëpor pa peshë. Kjo llak është pothuajse i pakapshëm përbërë prej grimcave MICROFINE dhe lejon të marrë montimi dëshiruari bërë ata të harro...

Tags Estate lehtë të fortëpor pa peshë. Kjo llak është pothuajse i pakapshëm përbërë prej grimcave MICROFINE dhe lejon të marrë montimi dëshiruari bërë ata të harro...
WAVE Texture - SHU UEMURA

WAVE Texture
SHU UEMURA

bashkim të përsosur në mes me forcën e një texturizing pluhur mineral dhe butësi e pambuku kërkohet për të gjeneruar një volum të gjatë të qëndrueshme dhe të plotë...

bashkim të përsosur në mes me forcën e një texturizing pluhur mineral dhe butësi e pambuku kërkohet për të gjeneruar një volum të gjatë të qëndrueshme dhe të plotë...
SO ONE - FIX - SOCO

SO ONE - FIX
SOCO

fiksim Tags siguron një ëmbël dhe i trashë. Ai jep volum dhe fuqi definicion të gjatë të qëndrueshme me natyrore dhe të ndritshme. kuti :. të 75 dhe 290 ml shishe Tags ...

fiksim Tags siguron një ëmbël dhe i trashë. Ai jep volum dhe fuqi definicion të gjatë të qëndrueshme me natyrore dhe të ndritshme. kuti :. të 75 dhe 290 ml shishe Tags ...
LACCHE dhe SPRAY SPECIALE - STRUKTIS

LACCHE dhe SPRAY SPECIALE
STRUKTIS

Tags LLAK SPRAY STRONG Një llak dhedele është e përkryer për të gjithë ditën. A nuk peshojnë poshtë flokëve dhe e bën të ngjitet. Ajo reziston lagështi. Fixing një...

Tags LLAK SPRAY STRONG Një llak dhedele është e përkryer për të gjithë ditën. A nuk peshojnë poshtë flokëve dhe e bën të ngjitet. Ajo reziston lagështi. Fixing një...
LLAK PROFESIONAL - VITALITYS

LLAK PROFESIONAL
VITALITYS

Tags: Ideal për sigurimin e të gjitha stilet e flokëve. Mban lëviz butësisht. Formulimi i tij i veçantë fikse pa lënë asnjë tepricë. Siguron tharje të shpejtë pa shtua...

Tags: Ideal për sigurimin e të gjitha stilet e flokëve. Mban lëviz butësisht. Formulimi i tij i veçantë fikse pa lënë asnjë tepricë. Siguron tharje të shpejtë pa shtua...
PROFESIONAL SISTEMI - PS - WELLA

PROFESIONAL SISTEMI - PS
WELLA

Linja Sistemi Professional Styling përfshin 9 referenca të vlefshme për një vështrim të gazuar. Ekskluzive TEKNOLOGJIA teknologji PS lustrim, në sajë të vajrave të veça...

Linja Sistemi Professional Styling përfshin 9 referenca të vlefshme për një vështrim të gazuar. Ekskluzive TEKNOLOGJIA teknologji PS lustrim, në sajë të vajrave të veça...

X