FLOKëVE ❤️ PAJISJE

.
2023

Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale
flokëve pajisje

PRODUCTS N°: 165
ACCESSORIES CREATIVE - A.L. TEAM

ACCESSORIES CREATIVE
A.L. TEAM

Tags krenaria e kompanisë është, përveç aftësisë së saj të fortë për të parashikojnë dhe të ngasin tendencat kryesore të modës, ndjekja e vazhdueshme e aksesorëve ...

Tags krenaria e kompanisë është, përveç aftësisë së saj të fortë për të parashikojnë dhe të ngasin tendencat kryesore të modës, ndjekja e vazhdueshme e aksesorëve ...
A.L. TEAM - A.L. TEAM

A.L. TEAM
A.L. TEAM

Tags: kompani udhëheqëse në fushën e stileve të flokëve dhe pajisje të flokëve ka qenë gjithmonë një nga lojtarët më të mëdha në botën joshës të bukurisë. Kohë...

Tags: kompani udhëheqëse në fushën e stileve të flokëve dhe pajisje të flokëve ka qenë gjithmonë një nga lojtarët më të mëdha në botën joshës të bukurisë. Kohë...
Capes Prerje PROFESIONALE DHE CARRIER për hairdressers - AASHTA

Capes Prerje PROFESIONALE DHE CARRIER për hairdressers
AASHTA

Tags • Prerje capes në dispozicion në ngjyrat e mëposhtme : të verdhë, e zezë, të bardhë, blu, vjollcë, jeshile, gri, portokalli, e kuqe Ngjyra • Capes Tags • Capes...

Tags • Prerje capes në dispozicion në ngjyrat e mëposhtme : të verdhë, e zezë, të bardhë, blu, vjollcë, jeshile, gri, portokalli, e kuqe Ngjyra • Capes Tags • Capes...
Comfort - B.M.P.

Comfort
B.M.P.

Tags Kodi 793 Karrige pedikyr me gaz dhe mbushje pompë, veshur me susta në vinyl - veshura. Ajo është e pajisur me mbështetëse këmbe rregullueshme dhe i rregullueshëm në...

Tags Kodi 793 Karrige pedikyr me gaz dhe mbushje pompë, veshur me susta në vinyl - veshura. Ajo është e pajisur me mbështetëse këmbe rregullueshme dhe i rregullueshëm në...
BALL LAMP SISTEMI - B.M.P.

BALL LAMP SISTEMI
B.M.P.

sistemit New integruar për trajtimin dhe kujdesin e flokëve. Tags PROJEKTIMIT Struktura kryesore e SISTEMIT sferën pleksiglas transparente, përveç që paraqet një element ...

sistemit New integruar për trajtimin dhe kujdesin e flokëve. Tags PROJEKTIMIT Struktura kryesore e SISTEMIT sferën pleksiglas transparente, përveç që paraqet një element ...
Lullaby QUARTZ - B.M.P.

Lullaby QUARTZ
B.M.P.

Tags Kodi 616 Lullaby QUARTZ mundëson sterilizimin e mikrosferave kuarc të gjitha ingranazhet metalike të përdorura nga hairdressers dhe beauticians. Ideale për një sterili...

Tags Kodi 616 Lullaby QUARTZ mundëson sterilizimin e mikrosferave kuarc të gjitha ingranazhet metalike të përdorura nga hairdressers dhe beauticians. Ideale për një sterili...
Lullaby Wax - B.M.P.

Lullaby Wax
B.M.P.

Tags Kodi 636 Lullaby dylli është një ngrohës inovative dylli për përdorim profesional, i projektuar për të shpërndarë produktet dylli të përfshira në tins metaleve ...

Tags Kodi 636 Lullaby dylli është një ngrohës inovative dylli për përdorim profesional, i projektuar për të shpërndarë produktet dylli të përfshira në tins metaleve ...
Rollers PROFESIONALE qeramike - BABYLISS PRO

Rollers PROFESIONALE qeramike
BABYLISS PRO

Tags BAB3031E Lot i 30 curlers flokët profesionale qeramike, duke përfshirë : 8 curlers ultra - gjerë ; 8 gjerë ; 8 të mesme dhe 6 të vogla. Dizajn ergonomik me gjymtyrë ...

Tags BAB3031E Lot i 30 curlers flokët profesionale qeramike, duke përfshirë : 8 curlers ultra - gjerë ; 8 gjerë ; 8 të mesme dhe 6 të vogla. Dizajn ergonomik me gjymtyrë ...
FLIP'N TRIMM - FX37E - BABYLISS PRO

FLIP'N TRIMM - FX37E
BABYLISS PRO

Tags udhëtimit aeroplan I shpejtë, i përshtatshëm, kompakt dhe i hollë. Flokët e prerë Clipper, mjekra trim dhe baseta. Ajo vjen me një qese dobishëm dhe mund të merren...

Tags udhëtimit aeroplan I shpejtë, i përshtatshëm, kompakt dhe i hollë. Flokët e prerë Clipper, mjekra trim dhe baseta. Ajo vjen me një qese dobishëm dhe mund të merren...
Clipper PROFESIONAL - FX672E - BABYLISS PRO

Clipper PROFESIONAL - FX672E
BABYLISS PRO

Blades 45mm çelik diamant - mprehur. Direct -drive motor për më shumë pushtet. 5 prerja rregullimet lartësi. 8 rritet për prerje. Operacioni me ose pa tela. Të lehtë dhe e...

Blades 45mm çelik diamant - mprehur. Direct -drive motor për më shumë pushtet. 5 prerja rregullimet lartësi. 8 rritet për prerje. Operacioni me ose pa tela. Të lehtë dhe e...
Fly X2 - BABYLISS PRO

Fly X2
BABYLISS PRO

Tags Fly X2 është frymëzuar nga cilësisë dhe performancës së Ferrari, si dhe përsosmërisë teknologjike të BaBylissPRO. Ky luks profesionale qethës flokët është e paj...

Tags Fly X2 është frymëzuar nga cilësisë dhe performancës së Ferrari, si dhe përsosmërisë teknologjike të BaBylissPRO. Ky luks profesionale qethës flokët është e paj...
Beauty BESIMIT - KYOMAÂ ® - BEAUTY CONFIDENCE KYOMA

Beauty BESIMIT - KYOMAÂ ®
BEAUTY CONFIDENCE KYOMA

Tags: A jeni gati për të jetuar në të ardhmen ? Menaxhuar klientët tuaj me një klik të... Bukuri BESIMIT -. KYOMAÂ ® ONLINE është një software të menaxhimit për haird...

Tags: A jeni gati për të jetuar në të ardhmen ? Menaxhuar klientët tuaj me një klik të... Bukuri BESIMIT -. KYOMAÂ ® ONLINE është një software të menaxhimit për haird...
Nine9Nine - krehër White Pearl - BHS

Nine9Nine - krehër White Pearl
BHS

shampo Tags krehër, krem, kondicioner dhe ngjyra. Anatomike lejon krehje i një anë të tërë të kokës në një të butë dhe praktike. ...

shampo Tags krehër, krem, kondicioner dhe ngjyra. Anatomike lejon krehje i një anë të tërë të kokës në një të butë dhe praktike. ...
Nine9Nine - krehër perla ari - BHS

Nine9Nine - krehër perla ari
BHS

shampo Tags krehër, krem, kondicioner dhe ngjyra. Anatomike lejon krehje i një anë të tërë të kokës në një të butë dhe praktike. ...

shampo Tags krehër, krem, kondicioner dhe ngjyra. Anatomike lejon krehje i një anë të tërë të kokës në një të butë dhe praktike. ...
Combs ergonomik FS - karboni Blacks - BHS

Combs ergonomik FS - karboni Blacks
BHS

Tags grup i 2 kombinezon ergonomik Filippo Sepe bërë për të lehtësuar prerje, sepse forma e dhëmbëve lejon të bashkohen në pjesë të madhe të kokës dhe të pres pjes...

Tags grup i 2 kombinezon ergonomik Filippo Sepe bërë për të lehtësuar prerje, sepse forma e dhëmbëve lejon të bashkohen në pjesë të madhe të kokës dhe të pres pjes...
Testamodella CB/50 - CALIVEN

Testamodella CB/50
CALIVEN

hairstyles Testamodella për koleksionet e veçanta. Flokët e gjatë Zgjedhur 40/45, cm. Ngjyrat :. e errët / bjonde të lehta dhe të kuqe ...

hairstyles Testamodella për koleksionet e veçanta. Flokët e gjatë Zgjedhur 40/45, cm. Ngjyrat :. e errët / bjonde të lehta dhe të kuqe ...
TESTAMOD Ella CM / 2 PLATINUM - CALIVEN

TESTAMOD Ella CM / 2 PLATINUM
CALIVEN

Tags Testamodella femra, tashmë me ngjyrë platin bjonde styling flokët për efekt të madh. ...

Tags Testamodella femra, tashmë me ngjyrë platin bjonde styling flokët për efekt të madh. ...
Testamodella CB/60 - CALIVEN

Testamodella CB/60
CALIVEN

. Testamodella lashtat veçanta dhe braids flokeve zgjedhur gjatë 65/70 cm Ngjyrat :.. e errët / bjonde të lehta dhe të kuqe ...

. Testamodella lashtat veçanta dhe braids flokeve zgjedhur gjatë 65/70 cm Ngjyrat :.. e errët / bjonde të lehta dhe të kuqe ...
Testamodella KONKURS - CALIVEN

Testamodella KONKURS
CALIVEN

Tags: Të gjithë testamodelle janë të përshtatshme të përkryer për të konkurrencës, duke u ndërtuar me flokë të njeriut të implantuar me dorë dhe janë të garantuara...

Tags: Të gjithë testamodelle janë të përshtatshme të përkryer për të konkurrencës, duke u ndërtuar me flokë të njeriut të implantuar me dorë dhe janë të garantuara...
Testamodella EV 44 - B - CALIVEN

Testamodella EV 44 - B
CALIVEN

Tags Testamodella mashkull me flokë në të cilën ju mund të bëni shkurtime dhe trajtime edhe shkurtra dhe proceset e jetesës. Gjatësia e flokëve :. 30 cm Color :. 6 bjonde ...

Tags Testamodella mashkull me flokë në të cilën ju mund të bëni shkurtime dhe trajtime edhe shkurtra dhe proceset e jetesës. Gjatësia e flokëve :. 30 cm Color :. 6 bjonde ...
Testamodella PRIMICORSI 901 / M - CALIVEN

Testamodella PRIMICORSI 901 / M
CALIVEN

Testamodella për kurset e para të prerë të gjatë e flokeve :.. 30 cm Ngjyrat :. dhe kafe të errët flokëverdhë ...

Testamodella për kurset e para të prerë të gjatë e flokeve :.. 30 cm Ngjyrat :. dhe kafe të errët flokëverdhë ...
Testamodelle ... për një punë - CALIVEN

Testamodelle ... për një punë
CALIVEN

Tags NGA profesionale të CalivenKompania shpërndan më shumë se 25 vjet në Itali dhe në të gjithë Evropën testamodelle, të gjitha të bëra me flokë natyrore të njeriu...

Tags NGA profesionale të CalivenKompania shpërndan më shumë se 25 vjet në Itali dhe në të gjithë Evropën testamodelle, të gjitha të bëra me flokë natyrore të njeriu...
CARTACOR ITALI - CARTACOR

CARTACOR ITALI
CARTACOR

Tags COMPANY Cartacor Italia është e specializuar në projektimin dhe prodhimin e Listat ngjyra për tricologico tregut dhe kozmetikës. Të pranishëm për shumë vite në tre...

Tags COMPANY Cartacor Italia është e specializuar në projektimin dhe prodhimin e Listat ngjyra për tricologico tregut dhe kozmetikës. Të pranishëm për shumë vite në tre...
Vija BLACK : ALUMINUM për hairdressers - CO.IN. ARREDAMENTI PARRUCCHIERI

Vija BLACK : ALUMINUM për hairdressers
CO.IN. ARREDAMENTI PARRUCCHIERI

Tags vija NOIR janë formuar nga një aliazh metalik të aluminit (80/ 79), por me një trashësi prej 15 mikronë që do të trajtohen lehtë dhe mouldable. Tags: Ideal për çdo ...

Tags vija NOIR janë formuar nga një aliazh metalik të aluminit (80/ 79), por me një trashësi prej 15 mikronë që do të trajtohen lehtë dhe mouldable. Tags: Ideal për çdo ...
Vija BLACK : ALUMINUM për hairdressers - CO.IN. ARREDAMENTI PARRUCCHIERI

Vija BLACK : ALUMINUM për hairdressers
CO.IN. ARREDAMENTI PARRUCCHIERI

Tags: Ata janë në dispozicion në formate të ndryshme : - Roll i 500 gr - Hose Reel 2500 gram, vjen me bombol me vrimë nxjerrëse pleksiglas - Maps precut me buzë palosur për...

Tags: Ata janë në dispozicion në formate të ndryshme : - Roll i 500 gr - Hose Reel 2500 gram, vjen me bombol me vrimë nxjerrëse pleksiglas - Maps precut me buzë palosur për...
Mikroskopi për hairdressers PROFESIONALE - CO.IN. ARREDAMENTI PARRUCCHIERI

Mikroskopi për hairdressers PROFESIONALE
CO.IN. ARREDAMENTI PARRUCCHIERI

kohë të gjatë tani,hairstyle është sinonim jo vetëm me modës dhe bukurinë, por gjithashtu dhe mbi të gjitha një gjendje shumë të mirë të shëndetit të flokëve. Lë...

kohë të gjatë tani,hairstyle është sinonim jo vetëm me modës dhe bukurinë, por gjithashtu dhe mbi të gjitha një gjendje shumë të mirë të shëndetit të flokëve. Lë...
Dawa & Kurl Wave - DAWA

Dawa & Kurl Wave
DAWA

Tags Revolucioni vazhdon... Mjetet për FILLIMI Giuseppe D'Elia Presents Pamjeje Dawa & Kurl Vala Creative Aftësia Tags Kurl dhe Vala për të krijuar hairstyles të reja. Tags: K...

Tags Revolucioni vazhdon... Mjetet për FILLIMI Giuseppe D'Elia Presents Pamjeje Dawa & Kurl Vala Creative Aftësia Tags Kurl dhe Vala për të krijuar hairstyles të reja. Tags: K...
Denman ProEdge - DENMAN

Denman ProEdge
DENMAN

Tags Projektuar nga Roger Wigmore është ideale për të bërë shkurtime shumë të sakta. Ajo është ideale për shkurtime të shpejtë në pres me gërshërë krehër. Bosi mu...

Tags Projektuar nga Roger Wigmore është ideale për të bërë shkurtime shumë të sakta. Ajo është ideale për shkurtime të shpejtë në pres me gërshërë krehër. Bosi mu...
Giotto P - DINA MERI

Giotto P
DINA MERI

Tags: Art 811 Pazar për teknik ose ngjyra kristal transparent shockproof shockproof PST. Tabaka bollshme e magazinimit për brushat me fletë metalike dyer / size. Tube, bazë, ng...

Tags: Art 811 Pazar për teknik ose ngjyra kristal transparent shockproof shockproof PST. Tabaka bollshme e magazinimit për brushat me fletë metalike dyer / size. Tube, bazë, ng...
kosh Giotto - DINA MERI

kosh Giotto
DINA MERI

Shporta teknike kristal ngjyrosje ose shockproof transparente shockproof PST. Në dispozicion në tejdukshëm tymosur, të qarta, transparente blu, portokalli transparent transpar...

Shporta teknike kristal ngjyrosje ose shockproof transparente shockproof PST. Në dispozicion në tejdukshëm tymosur, të qarta, transparente blu, portokalli transparent transpar...
SHKALLA ELECTRONIC HIGH PRECISION Kern - DINA MERI

SHKALLA ELECTRONIC HIGH PRECISION Kern
DINA MERI

Peshorja e saktësi të lartë (0.1 g) me ekran të madh LCD me lartësi shifror 15 mm dhe çelësat prekje. Peshon funksion përveç të lehtësuar përbërjen e përzierje. Funk...

Peshorja e saktësi të lartë (0.1 g) me ekran të madh LCD me lartësi shifror 15 mm dhe çelësat prekje. Peshon funksion përveç të lehtësuar përbërjen e përzierje. Funk...
JOYCARE ELEKTRONIKE SHKALLA - DINA MERI

JOYCARE ELEKTRONIKE SHKALLA
DINA MERI

Scale me ekran LCD dhe prekje të ndjeshme buttons. Tabela qelqi të lartë, lehtë për të pastruar dhe me auto - off funksion. Maksimumi peshon 3 kg ...

Scale me ekran LCD dhe prekje të ndjeshme buttons. Tabela qelqi të lartë, lehtë për të pastruar dhe me auto - off funksion. Maksimumi peshon 3 kg ...
Kosh WAVE WAVE DHE Fleur - DINA MERI

Kosh WAVE WAVE DHE Fleur
DINA MERI

Tags: ngjyrosje Shporta shockproof PDT. Përbëhet nga gjashtë mbathje, raft të lartë me metal të Phon derë. Katër rrota për kodrina të butë. Në dispozicion në ngjyra :....

Tags: ngjyrosje Shporta shockproof PDT. Përbëhet nga gjashtë mbathje, raft të lartë me metal të Phon derë. Katër rrota për kodrina të butë. Në dispozicion në ngjyra :....
Kosh COLOR TOUCH - DINA MERI

Kosh COLOR TOUCH
DINA MERI

ngjyrosje Shporta bërë PDT shockproof. Përbërë nga katër mbathje dhe portashampoo mjaftueshëm hapësirë ​​më poshtë. Tabela e lartë përbëhet nga tabaka sipërme m...

ngjyrosje Shporta bërë PDT shockproof. Përbërë nga katër mbathje dhe portashampoo mjaftueshëm hapësirë ​​më poshtë. Tabela e lartë përbëhet nga tabaka sipërme m...
HORSTATOR VOGLA 55 - DINA MERI

HORSTATOR VOGLA 55
DINA MERI

Tags: Electric Batist Batist HORSTATOR VOGLA 30W 55 blades çeliku Solingen, numri dhe disponueshmërinë e blades të ndryshme të prodhuara tërësisht në Gjermani (Dina Meri ag...

Tags: Electric Batist Batist HORSTATOR VOGLA 30W 55 blades çeliku Solingen, numri dhe disponueshmërinë e blades të ndryshme të prodhuara tërësisht në Gjermani (Dina Meri ag...
Spiun USB TRICOS - DINA MERI

Spiun USB TRICOS
DINA MERI

Tags TRICOS është një mjet i domosdoshëm, ku ju nuk mund të bëjë një diagnozë me sy të lirë të flokët e kokës. TRICOS, ndërfaqe dhe lidhje USB, është një mikrosko...

Tags TRICOS është një mjet i domosdoshëm, ku ju nuk mund të bëjë një diagnozë me sy të lirë të flokët e kokës. TRICOS, ndërfaqe dhe lidhje USB, është një mikrosko...
NEW TOUCH kosh COLOR - DINA MERI

NEW TOUCH kosh COLOR
DINA MERI

Tags artit. 012 NC Pazar për hije bërë nga shockproof PDT. Përbërë nga katër mbathje dhe mjaftueshëm dyer - pak shampon. Kundër të lartë shumta dhe compartments dyfish...

Tags artit. 012 NC Pazar për hije bërë nga shockproof PDT. Përbërë nga katër mbathje dhe mjaftueshëm dyer - pak shampon. Kundër të lartë shumta dhe compartments dyfish...
MBRON Universal armëve për syzet - DINA MERI

MBRON Universal armëve për syzet
DINA MERI

Protect armëve në polypropylene. Artikull patentuar, të përshtatshme për mbrojtjen e tempujve të syzet nga çdo lloj produkti të lyer ose për njollë e flokëve. kuti :. ...

Protect armëve në polypropylene. Artikull patentuar, të përshtatshme për mbrojtjen e tempujve të syzet nga çdo lloj produkti të lyer ose për njollë e flokëve. kuti :. ...
KRYETARIT TINA 4 - DINA MERI

KRYETARIT TINA 4
DINA MERI

vend ergonomike bërë nga akrilik (pleksiglas) shockproof Adjustable në lartësi me hidraulike çelik bllok pompë dhe raundin e metaleve bazë. Në dispozicion në ngjyra :. NE...

vend ergonomike bërë nga akrilik (pleksiglas) shockproof Adjustable në lartësi me hidraulike çelik bllok pompë dhe raundin e metaleve bazë. Në dispozicion në ngjyra :. NE...
e bëj shterp - DINA MERI

e bëj shterp
DINA MERI

Tags sterilizator ultravjollcë mikrobevrasës llambë, është në gjendje të shkatërrojë çdo mikro- organizëm në një kohë të shkurtër. Made PST shockproof, e pajisur me...

Tags sterilizator ultravjollcë mikrobevrasës llambë, është në gjendje të shkatërrojë çdo mikro- organizëm në një kohë të shkurtër. Made PST shockproof, e pajisur me...
GLASS manikyr TABELA - DINA MERI

GLASS manikyr TABELA
DINA MERI

Tabela për manikyr përbëhet nga tabela kristal, 2 kabinete qelqi dhe mbathje në metal. Tabela është e përbërë nga një fshesë me korrent (optional), llambë neoni dhe en...

Tabela për manikyr përbëhet nga tabela kristal, 2 kabinete qelqi dhe mbathje në metal. Tabela është e përbërë nga një fshesë me korrent (optional), llambë neoni dhe en...
Kosh DINAMERI NEW - NICE DYFISHTE - DINA MERI

Kosh DINAMERI NEW - NICE DYFISHTE
DINA MERI

karrocë parë paloset. Made e ndikimit - rezistente plastike PDT. I përbërë nga dymbëdhjetë mbathje, të dyfishtë raft krye të gjerë. Ajo ofron një kapacitet prej dy vag...

karrocë parë paloset. Made e ndikimit - rezistente plastike PDT. I përbërë nga dymbëdhjetë mbathje, të dyfishtë raft krye të gjerë. Ajo ofron një kapacitet prej dy vag...
Kosh COLOR nuage - DINA MERI

Kosh COLOR nuage
DINA MERI

Shporta teknike lyer PDT tub shoku dhe bazë e kromuar metalike, katër rrota kthyeshëm për kodrina të qetë. Tabaka përbërë, të lartë me vrima anësore, ju përmbajnë fu...

Shporta teknike lyer PDT tub shoku dhe bazë e kromuar metalike, katër rrota kthyeshëm për kodrina të qetë. Tabaka përbërë, të lartë me vrima anësore, ju përmbajnë fu...
BOSS në kosh Transporti falas - DINA MERI

BOSS në kosh Transporti falas
DINA MERI

ngjyrosje Shporta bërë PDT shockproof. Përbërë nga katër mbathje dhe hapësirë ​​të bollshme poshtë për peshqir. Mjaftueshëm tabaka kundër të lartë për ruajtjen...

ngjyrosje Shporta bërë PDT shockproof. Përbërë nga katër mbathje dhe hapësirë ​​të bollshme poshtë për peshqir. Mjaftueshëm tabaka kundër të lartë për ruajtjen...
TABELA manikyr gozhdë BAR DISPLAY - DINA MERI

TABELA manikyr gozhdë BAR DISPLAY
DINA MERI

Tabela për manikyr përbëhet nga kristal tavolinë, kabineti, çelik me 3 mbathje dhe ekran Shkod anë. Tabela vjen me fshesë me korrent, llambë neoni, jastëk dhe tabaka smal...

Tabela për manikyr përbëhet nga kristal tavolinë, kabineti, çelik me 3 mbathje dhe ekran Shkod anë. Tabela vjen me fshesë me korrent, llambë neoni, jastëk dhe tabaka smal...
METAL kosh BOY - DINA MERI

METAL kosh BOY
DINA MERI

Tags Pazar për estetikë, me strukturë në çelik pikturuar dhe uprights krom - kromuar çeliku. I përbërë nga 2 mbathje plus një bufe të madhe. Katër rrota për kodrina t...

Tags Pazar për estetikë, me strukturë në çelik pikturuar dhe uprights krom - kromuar çeliku. I përbërë nga 2 mbathje plus një bufe të madhe. Katër rrota për kodrina t...
Kosh MODUS COLOR - DINA MERI

Kosh MODUS COLOR
DINA MERI

ngjyrosje Shporta bërë PDT shockproof. Përbëhet nga gjashtë mbathje (tre sipërme dhe tre më të ulët), xhepat katër anësore, të mjaftueshme kundër të lartë me vrima ...

ngjyrosje Shporta bërë PDT shockproof. Përbëhet nga gjashtë mbathje (tre sipërme dhe tre më të ulët), xhepat katër anësore, të mjaftueshme kundër të lartë me vrima ...
ekspozues - DINA MERI

ekspozues
DINA MERI

ekran me 5 tabaka bërë nga alumini dhe pleksiglas sfond opal ngjyrë të bardhë me serigraphs lules, Shkod. Përmasat 45x84x190 cm. ...

ekran me 5 tabaka bërë nga alumini dhe pleksiglas sfond opal ngjyrë të bardhë me serigraphs lules, Shkod. Përmasat 45x84x190 cm. ...
POWER HELMET Jonit - DRAGHETTI

POWER HELMET Jonit
DRAGHETTI

Tags helmetë 5 - shpejtësi me një sistemi inovative për jon emisionit 2K. Të gjitha avantazhet e Jon pushtetit tashmë vlerësuartharëse flokësh janë edhe tani në dispozic...

Tags helmetë 5 - shpejtësi me një sistemi inovative për jon emisionit 2K. Të gjitha avantazhet e Jon pushtetit tashmë vlerësuartharëse flokësh janë edhe tani në dispozic...
HELMET RAP - HORBITAL - DRAGHETTI

HELMET RAP - HORBITAL
DRAGHETTI

Një dizajn modern me të gjitha kontrollet lehtësisht të dukshme dhe mund të përdoret për këtë përkrenare që gjatë viteve ajo është përditësuar teknikisht, por ka r...

Një dizajn modern me të gjitha kontrollet lehtësisht të dukshme dhe mund të përdoret për këtë përkrenare që gjatë viteve ajo është përditësuar teknikisht, por ka r...
sterilizator DEFENDER - DRAGHETTI

sterilizator DEFENDER
DRAGHETTI

Rrezet UVC sterilizator bërë të aluminit për higjienë të përsosur dhe kohëzgjatje të pakufizuar. Zonë të madhe sipërfaqe dhe vëllim për përdorim të rehatshëm. Mic...

Rrezet UVC sterilizator bërë të aluminit për higjienë të përsosur dhe kohëzgjatje të pakufizuar. Zonë të madhe sipërfaqe dhe vëllim për përdorim të rehatshëm. Mic...
sterilizator STERILBALL - DRAGHETTI

sterilizator STERILBALL
DRAGHETTI

Tags sterilizator kuarc për sanitizing shpejtë të të gjitha objekteve metalike. • Temperatura Sterilizimi i mbi 200 ° C. • Objektet Port. • Trupi bërë tërësisht prej...

Tags sterilizator kuarc për sanitizing shpejtë të të gjitha objekteve metalike. • Temperatura Sterilizimi i mbi 200 ° C. • Objektet Port. • Trupi bërë tërësisht prej...
TERMOSTIMOLATORE TEKNO HARMONY - DRAGHETTI

TERMOSTIMOLATORE TEKNO HARMONY
DRAGHETTI

Tags HARMONY ështëllambë ventiluar me dizajn modern i projektuar për të përqafuar të hairstyle dhe ngrohjes në mënyrë të barabartë. Elegant LCD ekran grafik për të ko...

Tags HARMONY ështëllambë ventiluar me dizajn modern i projektuar për të përqafuar të hairstyle dhe ngrohjes në mënyrë të barabartë. Elegant LCD ekran grafik për të ko...
Një EKOVIP OZONIT avull - DRAGHETTI

Një EKOVIP OZONIT avull
DRAGHETTI

Tags: Përdorimi i vaporizer ozonit për realizimin e trajtimet më të mira teknike është tani një domosdoshmëri ndjerë nga të gjithë hairdressers dhe kur një pajisje komb...

Tags: Përdorimi i vaporizer ozonit për realizimin e trajtimet më të mira teknike është tani një domosdoshmëri ndjerë nga të gjithë hairdressers dhe kur një pajisje komb...
fshesë me korrent - DUNE 90

fshesë me korrent
DUNE 90

Tags dhënat teknike: • Voltage 220 ​​V - 50/60 Hz • Fuqia : 24 W • Përmasat 30x30xH12 • Shpejtësia maksimale 2700 rpm ...

Tags dhënat teknike: • Voltage 220 ​​V - 50/60 Hz • Fuqia : 24 W • Përmasat 30x30xH12 • Shpejtësia maksimale 2700 rpm ...
Lynne UV shërimin GEL LAMP - DUNE 90

Lynne UV shërimin GEL LAMP
DUNE 90

art . D 90 318 Tags • 4 llamba Tags • Fuqia : 36 W Tags • Pesha : llambë 220 V : 1.8 kg • Dimensions : 100x220x240 mm Tags • Voltage : 220V - 240V - 50 Hz Tags • Time...

art . D 90 318 Tags • 4 llamba Tags • Fuqia : 36 W Tags • Pesha : llambë 220 V : 1.8 kg • Dimensions : 100x220x240 mm Tags • Voltage : 220V - 240V - 50 Hz Tags • Time...
LENS ON STAND - DUNE 90

LENS ON STAND
DUNE 90

Tags zmadhues profesionale. Ajo mund të aplikohet edhe në tryezë në një qëndrim me rrota. Të dhëna teknike : • Voltage 220 ​​V - 50/60 Hz • Fuqia : 22 W ...

Tags zmadhues profesionale. Ajo mund të aplikohet edhe në tryezë në një qëndrim me rrota. Të dhëna teknike : • Voltage 220 ​​V - 50/60 Hz • Fuqia : 22 W ...
ofertėn RED - DUNE 90

ofertėn RED
DUNE 90

Tags rechargeable qethës profesional flokët dhe mjekra e artit. D 90 9028 • • pa tel ose tela • • 4 heights kombinezon • prerja 0,8-2 mm • Autonomia e lartë. ...

Tags rechargeable qethës profesional flokët dhe mjekra e artit. D 90 9028 • • pa tel ose tela • • 4 heights kombinezon • prerja 0,8-2 mm • Autonomia e lartë. ...
MINI Trim - DUNE 90

MINI Trim
DUNE 90

Tags rechargeable qethës profesional flokët dhe mjekra e D 90 606 - prerë nga performancë të lartë - Telefona lehtë për t'u përdorur - rroje mprehtë dhe i rregullues...

Tags rechargeable qethës profesional flokët dhe mjekra e D 90 606 - prerë nga performancë të lartë - Telefona lehtë për t'u përdorur - rroje mprehtë dhe i rregullues...
Gozhdë stërvitje 700 - DUNE 90

Gozhdë stërvitje 700
DUNE 90

art stërvitje manikyr. D 90 700 Mikromotor PROFESIONAL këmbë - kabllor Connection prestar - Switch - Drita Pilot - Switch - Kontrolli i Speed ​​çelës - Duke marrë ped...

art stërvitje manikyr. D 90 700 Mikromotor PROFESIONAL këmbë - kabllor Connection prestar - Switch - Drita Pilot - Switch - Kontrolli i Speed ​​çelës - Duke marrë ped...
SCALDAPARAFFINA - DUNE 90

SCALDAPARAFFINA
DUNE 90

Tags kontribuon në eliminimin e qelizave të vdekur dhe për të përmirësuar qarkullimin e gjakut e këmbë për një lëkurë të butë dhe smoother. Të dhëna teknike : • V...

Tags kontribuon në eliminimin e qelizave të vdekur dhe për të përmirësuar qarkullimin e gjakut e këmbë për një lëkurë të butë dhe smoother. Të dhëna teknike : • V...
FASHION Playground - ESSIE

FASHION Playground
ESSIE

Tags ngjyrë manikyrin e thonjve, një nenexhik me ngjyrë të lehta ngjyrave shimmer. Stealthy dhe emocionuese si një lojë të duket. ...

Tags ngjyrë manikyrin e thonjve, një nenexhik me ngjyrë të lehta ngjyrave shimmer. Stealthy dhe emocionuese si një lojë të duket. ...
kominoshe për fënijë DHOMA - ESSIE

kominoshe për fënijë DHOMA
ESSIE

Tags ngjyrë manikyrin e thonjve, një trëndafili të butëdelikate si Tutu një balerin i bukur. Për një vështrim fun por tonet e buta dhe elegante. ...

Tags ngjyrë manikyrin e thonjve, një trëndafili të butëdelikate si Tutu një balerin i bukur. Për një vështrim fun por tonet e buta dhe elegante. ...
STYLE HUNTER - ESSIE

STYLE HUNTER
ESSIE

Tags Llak i thonjëve me ngjyrë nga purpur ngjyrë të. ...

Tags Llak i thonjëve me ngjyrë nga purpur ngjyrë të. ...
HIDE DHE SHKO elegancë - ESSIE

HIDE DHE SHKO elegancë
ESSIE

Tags llak me ngjyrë :. nje azure - blu për të luajtur me jetën dhe me manikyr ...

Tags llak me ngjyrë :. nje azure - blu për të luajtur me jetën dhe me manikyr ...
Tjerr shishe - ESSIE

Tjerr shishe
ESSIE

Tags ngjyrë manikyrin e thonjvehije e nude, gjysmë- transparente. ...

Tags ngjyrë manikyrin e thonjvehije e nude, gjysmë- transparente. ...
COLORS EXTENSILK - EXTEN SILK

COLORS EXTENSILK
EXTEN SILK

Tags flokët me keratin Propozimet EXTENSILK janë në dispozicion në 64 ngjyra të përfshirë : 30 ngjyra NATYRORE dhe Ricci, 22 ngjyra dhe 12 ngjyra me vija të gjallë. Gjat...

Tags flokët me keratin Propozimet EXTENSILK janë në dispozicion në 64 ngjyra të përfshirë : 30 ngjyra NATYRORE dhe Ricci, 22 ngjyra dhe 12 ngjyra me vija të gjallë. Gjat...
MARILYN 669 - FIAPP INTERNATIONAL

MARILYN 669
FIAPP INTERNATIONAL

Tags MARILYN 669 është një karrige profesionale flokëve me strukturë në foamedVeshje standarde vinyl. Pa mbështetëse këmbe. Fakultativ : • veshur me susta nëlëkure ap...

Tags MARILYN 669 është një karrige profesionale flokëve me strukturë në foamedVeshje standarde vinyl. Pa mbështetëse këmbe. Fakultativ : • veshur me susta nëlëkure ap...
Art manikyr STATION . SPA E130S - FIAPP INTERNATIONAL

Art manikyr STATION . SPA E130S
FIAPP INTERNATIONAL

Struktura L të veshura petëzuar në të dy anët. Gjoks e mbathje me 3 petëzuar undermount në të dy anët me një ndarës. Aspirator përjashtuar. Fakultativ : • tifoz sht...

Struktura L të veshura petëzuar në të dy anët. Gjoks e mbathje me 3 petëzuar undermount në të dy anët me një ndarës. Aspirator përjashtuar. Fakultativ : • tifoz sht...
Art luksoze . E131 - FIAPP INTERNATIONAL

Art luksoze . E131
FIAPP INTERNATIONAL

Njësia pedikyr me strukturën laminat mbuluar me të nxehtëmikser krom dhe dush. Art kolltuk. Diablo 666 veshur me susta në vinyl standarde më kthyeshëm piasta. Mbështetëse...

Njësia pedikyr me strukturën laminat mbuluar me të nxehtëmikser krom dhe dush. Art kolltuk. Diablo 666 veshur me susta në vinyl standarde më kthyeshëm piasta. Mbështetëse...
DESIGN 875 - FIAPP INTERNATIONAL

DESIGN 875
FIAPP INTERNATIONAL

Rasti Mobile me strukturën e laminuarme dy dyerdy mbathje dhe ndarje me rafte. Kornizë para është laminuara me 5 cm e gjerë dhe mbështetet sheshtë çanta në formë. Fakul...

Rasti Mobile me strukturën e laminuarme dy dyerdy mbathje dhe ndarje me rafte. Kornizë para është laminuara me 5 cm e gjerë dhe mbështetet sheshtë çanta në formë. Fakul...
Godiva 1016 shezlong - FIAPP INTERNATIONAL

Godiva 1016 shezlong
FIAPP INTERNATIONAL

larje njësi të plotë me larje kolonën në saten çelik inox (art. Jolly 1019J). Tilting Shampo (neni 210) në të bardhë qeramikekuvendi mikser chromelongue shezlong me stand...

larje njësi të plotë me larje kolonën në saten çelik inox (art. Jolly 1019J). Tilting Shampo (neni 210) në të bardhë qeramikekuvendi mikser chromelongue shezlong me stand...
MBËSHTETJE - FIAPP INTERNATIONAL

MBËSHTETJE
FIAPP INTERNATIONAL

Tags: Kompania ka ekipe të brendshme të montues të aftë mund të bëjë zbatimin e orendi në mënyrë profesionisti të gjithë Evropën, ndihmë është një prerogativë e F...

Tags: Kompania ka ekipe të brendshme të montues të aftë mund të bëjë zbatimin e orendi në mënyrë profesionisti të gjithë Evropën, ndihmë është një prerogativë e F...
PRODUKTET - FIAPP INTERNATIONAL

PRODUKTET
FIAPP INTERNATIONAL

Periodikisht janë bërë propozime për linjat e reja që FIAPP duhet të jetë në gjendje për të shprehur bukurinërisi dhe harmoni në mes të pjesëve të ndryshme të një...

Periodikisht janë bërë propozime për linjat e reja që FIAPP duhet të jetë në gjendje për të shprehur bukurinërisi dhe harmoni në mes të pjesëve të ndryshme të një...
KOMPANIA - FIAPP INTERNATIONAL

KOMPANIA
FIAPP INTERNATIONAL

Tags Sektori i flokëve ka qenë gjithmonëforca e FIAPP Ltdkohë që janëfurnizues ekskluziv në nivelin evropian e orendi të plotë për rrjete të mëdha ekskluzivitet (p.sh. ...

Tags Sektori i flokëve ka qenë gjithmonëforca e FIAPP Ltdkohë që janëfurnizues ekskluziv në nivelin evropian e orendi të plotë për rrjete të mëdha ekskluzivitet (p.sh. ...
HULUMTIMI DHE ZHVILLIMI - FIAPP INTERNATIONAL

HULUMTIMI DHE ZHVILLIMI
FIAPP INTERNATIONAL

Tags: Çdo vit ne kemi nisur linjat e reja të mobiljevejanë studiuar materiale të reja dhe teknologjive të reja që lejojnë FIAPP për të qenë në ballë në përputhje me k...

Tags: Çdo vit ne kemi nisur linjat e reja të mobiljevejanë studiuar materiale të reja dhe teknologjive të reja që lejojnë FIAPP për të qenë në ballë në përputhje me k...
RICREMA - FRAMESI

RICREMA
FRAMESI

Tags SPRAY bifazike Detangling dhe ajrit me formulimin veçantë bifazike : Faza e bardhë - ushqyes dhe mbrojtës Faza e gjelbër -. Veprim Detangling dhe lustrim Me proteinat e...

Tags SPRAY bifazike Detangling dhe ajrit me formulimin veçantë bifazike : Faza e bardhë - ushqyes dhe mbrojtës Faza e gjelbër -. Veprim Detangling dhe lustrim Me proteinat e...
PRO 8 - GAMA PROFESSIONAL

PRO 8
GAMA PROFESSIONAL

-. performancës motor cilësi të lartë -. Blade Alloy profesionale -. Switch I / 0 (ON / OFF) -. Llozi për rregullimin e prerë -. Kabllo me energji rezistente ...

-. performancës motor cilësi të lartë -. Blade Alloy profesionale -. Switch I / 0 (ON / OFF) -. Llozi për rregullimin e prerë -. Kabllo me energji rezistente ...
GHD STYLE - GHD

GHD STYLE
GHD

Tags GHD STILI është një linjë dhjetë produkt esencial dhe të gjithanshëm që lehtë mund të transformojë një hairstyle të sofistikuar për ditë në një vështrim josh...

Tags GHD STILI është një linjë dhjetë produkt esencial dhe të gjithanshëm që lehtë mund të transformojë një hairstyle të sofistikuar për ditë në një vështrim josh...
Handle ngrohës - GIUBRA

Handle ngrohës
GIUBRA

• Dorëz ngrohës dylli • Fuqia 50 W • PTC kontrollit të temperaturës elektronike për • anë transparent për të kontrolluar nivelin e fishek ...

• Dorëz ngrohës dylli • Fuqia 50 W • PTC kontrollit të temperaturës elektronike për • anë transparent për të kontrolluar nivelin e fishek ...
SALVAMACCHIA - GIUBRA

SALVAMACCHIA
GIUBRA

Tags cod. 322 Tags • Salvamacchia prodhuar në Itali. • Ideal për shërbimet teknike. • Në dispozicion në pëlhura :. Terital, poliuretani, PVC, Teflon njollë, në një...

Tags cod. 322 Tags • Salvamacchia prodhuar në Itali. • Ideal për shërbimet teknike. • Në dispozicion në pëlhura :. Terital, poliuretani, PVC, Teflon njollë, në një...
Prerje kep - GIUBRA

Prerje kep
GIUBRA

Tags cod. 100BB Prerje kep bërë në Itali pongèmano rrip mëndafshi. Në dispozicion në 33 modelet dhe 8 ngjyra të forta. Gjithashtu të personalizohet me logon tuaj. ...

Tags cod. 100BB Prerje kep bërë në Itali pongèmano rrip mëndafshi. Në dispozicion në 33 modelet dhe 8 ngjyra të forta. Gjithashtu të personalizohet me logon tuaj. ...
ngrohës POT - GIUBRA

ngrohës POT
GIUBRA

Tags cod. 2411 Ngrohës profesionale qiri jar 400 gr. Termostat rregullueshme me treguesin e shkallës së ngrohjes. Fuqia në dritë tregues. Dizajn unik me kryerjen e trajtuar ...

Tags cod. 2411 Ngrohës profesionale qiri jar 400 gr. Termostat rregullueshme me treguesin e shkallës së ngrohjes. Fuqia në dritë tregues. Dizajn unik me kryerjen e trajtuar ...
GL3200 - GREAT LENGTHS

GL3200
GREAT LENGTHS

Tags sistemin klasike të GREAT gjatëe cila hapi rrugën për risitë në botën e shtesave. Makine aplikimi GL3200 ngrohet në njërën anëduke arritur përafërsisht të njëjt...

Tags sistemin klasike të GREAT gjatëe cila hapi rrugën për risitë në botën e shtesave. Makine aplikimi GL3200 ngrohet në njërën anëduke arritur përafërsisht të njëjt...
GREAT gjatë - MULTISONIC - GREAT LENGTHS

GREAT gjatë - MULTISONIC
GREAT LENGTHS

Tags Madhe Gjatesite ka nisur zbatimin më të avancuara dhe inovative të zgjerimit :makinë e jashtëzakonshme ultratinguj MULTISONIC. Nëse MULTISONIC ështërisi që kompania ...

Tags Madhe Gjatesite ka nisur zbatimin më të avancuara dhe inovative të zgjerimit :makinë e jashtëzakonshme ultratinguj MULTISONIC. Nëse MULTISONIC ështërisi që kompania ...
ACCESSORIES PËR PAJISJET - HAIR TRADE

ACCESSORIES PËR PAJISJET
HAIR TRADE

Tags • Pazar për pajisje me flokët ekspozues, kapacitet maksimal prej 1000 copë. • reklamat Banner përshtatur në dhomë që jetojnë me dyer - flamur. • Dosjet në ngjyr...

Tags • Pazar për pajisje me flokët ekspozues, kapacitet maksimal prej 1000 copë. • reklamat Banner përshtatur në dhomë që jetojnë me dyer - flamur. • Dosjet në ngjyr...
HG - DC MOTORI - HG

HG - DC MOTORI
HG

Tags Phon BROKEN ? Ajo vetëm ndryshon motor. ...

Tags Phon BROKEN ? Ajo vetëm ndryshon motor. ...
HG Deco krem - HG

HG Deco krem
HG

Tags formula e re e zbardhues krem Deco - krem është në treg për të luftuar zbardh, pluhur destruktive, të dëmshme dhe jo të besueshme. Whitener ri hg do t'ju japë rezulta...

Tags formula e re e zbardhues krem Deco - krem është në treg për të luftuar zbardh, pluhur destruktive, të dëmshme dhe jo të besueshme. Whitener ri hg do t'ju japë rezulta...
HG Deco pluhur - HG

HG Deco pluhur
HG

Tags: formula e re e zbardhues pluhur Deco - pluhur është në treg për të luftuar zbardh, pluhur destruktive, të dëmshme dhe jo të besueshme. Whitener ri hg do t'ju japë re...

Tags: formula e re e zbardhues pluhur Deco - pluhur është në treg për të luftuar zbardh, pluhur destruktive, të dëmshme dhe jo të besueshme. Whitener ri hg do t'ju japë re...
HG keratin RECOSTRUCTOR - HG

HG keratin RECOSTRUCTOR
HG

Tags rindërtimi New Hg ftohtë është një sistem revolucionar që transformon flokët. Formulimi unik i krem jep shëndet të re e flokëve, shndrit dhe butësi me përdorimin...

Tags rindërtimi New Hg ftohtë është një sistem revolucionar që transformon flokët. Formulimi unik i krem jep shëndet të re e flokëve, shndrit dhe butësi me përdorimin...
HG LASER PËR Keratin - HG

HG LASER PËR Keratin
HG

Tags Një pajisje revolucionare në botën e flokëve kozmetike. hg Laser prodhon një dritë LED, i cili intensifikon veprimin e trajtimeve Keratin dhe duke zvogëluar kohën e pu...

Tags Një pajisje revolucionare në botën e flokëve kozmetike. hg Laser prodhon një dritë LED, i cili intensifikon veprimin e trajtimeve Keratin dhe duke zvogëluar kohën e pu...
HG MICROCAMERAS - HG

HG MICROCAMERAS
HG

Tags Micro Digital që ju lejon të zoom deri në 200 herë flokët dhe për të projektuar imazhin direkt në monitor kompjuteri. Shfaqja e flokëve është gjithmonë në sajë t...

Tags Micro Digital që ju lejon të zoom deri në 200 herë flokët dhe për të projektuar imazhin direkt në monitor kompjuteri. Shfaqja e flokëve është gjithmonë në sajë t...
HR IPL PRO - HG

HR IPL PRO
HG

Tags IPL HR PRO është një sistem i sofistikuar për reduktimin e përhershme të flokëve padëshiruar për të gjitha sallonet e bukurisë, në bazë të lehta pulsojnë tejzan...

Tags IPL HR PRO është një sistem i sofistikuar për reduktimin e përhershme të flokëve padëshiruar për të gjitha sallonet e bukurisë, në bazë të lehta pulsojnë tejzan...
Rejuv - HG

Rejuv
HG

Një sistem të bazuar në dritë afatgjatë për heqjen e flokëve e fytyrë, krahë, këmbët, underarms dhe linjës bikini 2 këmbët në 30 minuta, 6 cm 2 çdo 3,5 sekonda Der...

Një sistem të bazuar në dritë afatgjatë për heqjen e flokëve e fytyrë, krahë, këmbët, underarms dhe linjës bikini 2 këmbët në 30 minuta, 6 cm 2 çdo 3,5 sekonda Der...
RINDËRTIM COLD - HG

RINDËRTIM COLD
HG

rikonstruksioni ri HGorigjinal të ftohtë është një sistem revolucionar që transformon flokët. Formulimi unik i jep krem re shëndetësore e flokëve, shndrit dhe butësi or...

rikonstruksioni ri HGorigjinal të ftohtë është një sistem revolucionar që transformon flokët. Formulimi unik i jep krem re shëndetësore e flokëve, shndrit dhe butësi or...
SensEpil - HG

SensEpil
HG

Një sistem të bazuar në dritë afatgjatë për heqjen e flokëve e fytyrë, krahë, këmbët, underarms dhe linjës bikini 2 këmbët në 30 minuta, 6 cm 2 çdo 3,5 sekonda Der...

Një sistem të bazuar në dritë afatgjatë për heqjen e flokëve e fytyrë, krahë, këmbët, underarms dhe linjës bikini 2 këmbët në 30 minuta, 6 cm 2 çdo 3,5 sekonda Der...
Silk'n ADVANCE PROFESIONAL - HG

Silk'n ADVANCE PROFESIONAL
HG

Silk'n Advance profesionale e parë foto- depilim rekomanduar nga mjekët për heqjen e flokëve. Sigurtë, të lehtë për t'u përdorur dhe të përballueshme, Silk'n Advance re...

Silk'n Advance profesionale e parë foto- depilim rekomanduar nga mjekët për heqjen e flokëve. Sigurtë, të lehtë për t'u përdorur dhe të përballueshme, Silk'n Advance re...
Silk'n CLEAR - HG

Silk'n CLEAR
HG

Tags Silk'n qartë është mjet i parë për trajtimin e akneve në shtëpi, i cili kombinon tre elementet e nevojshme për një trajtim phototherapeutic për puçrra fytyre : shka...

Tags Silk'n qartë është mjet i parë për trajtimin e akneve në shtëpi, i cili kombinon tre elementet e nevojshme për një trajtim phototherapeutic për puçrra fytyre : shka...
Silk'n PRO - HG

Silk'n PRO
HG

Silk'n Pro e parë foto- depilim rekomanduar nga mjekët për heqjen e flokëve në intimitetin e shtëpisë tuaj. I sigurt, lehtë për t'u përdorur dhe të përballueshme, pro ...

Silk'n Pro e parë foto- depilim rekomanduar nga mjekët për heqjen e flokëve në intimitetin e shtëpisë tuaj. I sigurt, lehtë për t'u përdorur dhe të përballueshme, pro ...
PËRDORIMI PERFECT I STEAM flokeve straightener HG - HG

PËRDORIMI PERFECT I STEAM flokeve straightener HG
HG

Tags flokeve TREATED DHE Përgatitja flokët me MY.ORGANICS të veçanta të trajtimit : • Restructuring Shampoo • Ristrukturimi kondicioner • Smoothing Thatë me tharëse fl...

Tags flokeve TREATED DHE Përgatitja flokët me MY.ORGANICS të veçanta të trajtimit : • Restructuring Shampoo • Ristrukturimi kondicioner • Smoothing Thatë me tharëse fl...
VISS IPL - HG

VISS IPL
HG

Tags VISS IPL është një sistem i sofistikuar për reduktimin e përhershme të flokëve padëshiruar bazuar në dritën pulsed, e cila ju lejon për të arritur rezultate profes...

Tags VISS IPL është një sistem i sofistikuar për reduktimin e përhershme të flokëve padëshiruar bazuar në dritën pulsed, e cila ju lejon për të arritur rezultate profes...
APOLLO - LABOR PRO

APOLLO
LABOR PRO

sterilizator nga design të thjeshtë dhe elegante, sterilizuar në pak sekonda, duke arritur në një temperaturë prej 230 ° C. Për shkak të aftësive të saj antibacterial d...

sterilizator nga design të thjeshtë dhe elegante, sterilizuar në pak sekonda, duke arritur në një temperaturë prej 230 ° C. Për shkak të aftësive të saj antibacterial d...
SHKALLA lugë - LABOR PRO

SHKALLA lugë
LABOR PRO

Tags lugë është një hobe - lugë e saktësi të lartë, të veçanta për hairdressers. Ajo është një mjet i dizajnuar për përdorim profesional : projektuar për peshim p...

Tags lugë është një hobe - lugë e saktësi të lartë, të veçanta për hairdressers. Ajo është një mjet i dizajnuar për përdorim profesional : projektuar për peshim p...
Të Peshore MAGIC trajtuar - LABOR PRO

Të Peshore MAGIC trajtuar
LABOR PRO

Tags: është një shkallë të saktësi dixhital me ndarje dhjetore deri në 300 gr. I përbërë nga trajtojë peshore, një lugë këmbyeshëm 45 ml, 3 këmbyeshëm lojë me bir...

Tags: është një shkallë të saktësi dixhital me ndarje dhjetore deri në 300 gr. I përbërë nga trajtojë peshore, një lugë këmbyeshëm 45 ml, 3 këmbyeshëm lojë me bir...
GRAFFITI NEW Clipper - LABOR PRO

GRAFFITI NEW Clipper
LABOR PRO

style=line-height:1.6em> ështëaeroplan i ri pa tela për flokët stil është me ngjyrë, është i ri dhe tërheqës, për shkurtime të elegant dhe të modës. Ajo ka dy blade...

style=line-height:1.6em> ështëaeroplan i ri pa tela për flokët stil është me ngjyrë, është i ri dhe tërheqës, për shkurtime të elegant dhe të modës. Ajo ka dy blade...
Sensor ONE UP - LABOR PRO

Sensor ONE UP
LABOR PRO

Tags inovative llamba UV sensor NJE UP, në sajë të sensor elektronik ju lejon të zgjedh kohën në punë, duke siguruar kursimet e mëdha në konsumin e karburantit. Kjo ësht...

Tags inovative llamba UV sensor NJE UP, në sajë të sensor elektronik ju lejon të zgjedh kohën në punë, duke siguruar kursimet e mëdha në konsumin e karburantit. Kjo ësht...
TODRESS - LABOR PRO

TODRESS
LABOR PRO

Tags TODRESS propozon capes për përdorim profesional. Të gjithë linjën krenohet me një dizajn minimal, me grafikë moderne dhe bashkëkohore parë ndonjëherë. Çdo TODRESS ...

Tags TODRESS propozon capes për përdorim profesional. Të gjithë linjën krenohet me një dizajn minimal, me grafikë moderne dhe bashkëkohore parë ndonjëherë. Çdo TODRESS ...
thonjtë VIRTUAL - LABOR PRO

thonjtë VIRTUAL
LABOR PRO

Me thonjtë e reja gozhdë gjysmë të përhershëm xhel Virtual vetëm disa hapa të thjeshtë dhe pak minuta për të ndryshuar sy për duart tuaja. Në sajë të dobishëm fur...

Me thonjtë e reja gozhdë gjysmë të përhershëm xhel Virtual vetëm disa hapa të thjeshtë dhe pak minuta për të ndryshuar sy për duart tuaja. Në sajë të dobishëm fur...
KIT B256 TRAVEL - LABOR PRO

KIT B256 TRAVEL
LABOR PRO

Tagskit udhëtimit Sexy, e përbërë nga një mini- tharëse flokësh dhe një mini- pjatë, është paraqitur në një tufë të bardhë elegante qëndisura, në pëlhurë përsh...

Tagskit udhëtimit Sexy, e përbërë nga një mini- tharëse flokësh dhe një mini- pjatë, është paraqitur në një tufë të bardhë elegante qëndisura, në pëlhurë përsh...
Andis gërshërë - LABOR PRO

Andis gërshërë
LABOR PRO

Tags Andispranishëm në industrinë e bukurisë që nga viti 1922u dallua që në fillim të teknologjive të avancuara dhe inovative të gërshërë të saj. Me kalimin e Andis k...

Tags Andispranishëm në industrinë e bukurisë që nga viti 1922u dallua që në fillim të teknologjive të avancuara dhe inovative të gërshërë të saj. Me kalimin e Andis k...
TURTLE WHITE - LABOR PRO

TURTLE WHITE
LABOR PRO

Tags WHITE TURTLE është thonjtë mikromotor profesionale 30.000 rotacionet për minutë. është projektuar posaçërisht për të përmbushur nevojat e më të përparuara të t...

Tags WHITE TURTLE është thonjtë mikromotor profesionale 30.000 rotacionet për minutë. është projektuar posaçërisht për të përmbushur nevojat e më të përparuara të t...
Lastar - Lithium pro seri - Made in USA - MOROCUTTI

Lastar - Lithium pro seri - Made in USA
MOROCUTTI

Tags profesionale kurrizit - LAN qethës bateri litium për punën e jashtëzakonshme në sallë pritjeje. • kohëzgjatja e gjatë e ngarkuar (90 minuta) • pagesë të plotë n...

Tags profesionale kurrizit - LAN qethës bateri litium për punën e jashtëzakonshme në sallë pritjeje. • kohëzgjatja e gjatë e ngarkuar (90 minuta) • pagesë të plotë n...
shoqërues i dhëndërit - MOROCUTTI

shoqërues i dhëndërit
MOROCUTTI

Features : • përkryer për formësimin mjekër, mustaqe, baseta dhe qafë • definicion të lartë në sajë të saktësisë e blades të saj të çelikut • Cilësia profesi...

Features : • përkryer për formësimin mjekër, mustaqe, baseta dhe qafë • definicion të lartë në sajë të saktësisë e blades të saj të çelikut • Cilësia profesi...
Wahl SUPER Telefona - MOROCUTTI

Wahl SUPER Telefona
MOROCUTTI

Tags profesionale flokeve Clipper Made në Gjermani. Features : • Operacioni Telefona apo tela ; • motor në 5100 rev / min, i kontrolluar nga procesori në një prerje të va...

Tags profesionale flokeve Clipper Made në Gjermani. Features : • Operacioni Telefona apo tela ; • motor në 5100 rev / min, i kontrolluar nga procesori në një prerje të va...
HYSOKI HK 536 - MOROCUTTI

HYSOKI HK 536
MOROCUTTI

Një vlerë të madhe për të holla, dhe të performancës. Features : • Shefi saktësi të lartë çelik inox. • 2 ashensor 3/6 mm9/12 mm. • Ngarkesa Fast (3 orë). • 2...

Një vlerë të madhe për të holla, dhe të performancës. Features : • Shefi saktësi të lartë çelik inox. • 2 ashensor 3/6 mm9/12 mm. • Ngarkesa Fast (3 orë). • 2...
lulëzoj - MOROCUTTI

lulëzoj
MOROCUTTI

Tags traditë të madhe japoneze në mjetet e prerjes dhe një përvojë të gjatë teknike në prodhimin e gërshërë profesionale e flokëve, ata bënë lulëzojnë një nga ref...

Tags traditë të madhe japoneze në mjetet e prerjes dhe një përvojë të gjatë teknike në prodhimin e gërshërë profesionale e flokëve, ata bënë lulëzojnë një nga ref...
Wax MULTI - art . 2552 - MP HAIR

Wax MULTI - art . 2552
MP HAIR

ngrohje fishek në gjashtë compartments me temperaturë të rregullueshme. ...

ngrohje fishek në gjashtë compartments me temperaturë të rregullueshme. ...
Flokeve KATALOG MP - MP HAIR

Flokeve KATALOG MP
MP HAIR

Katalogu i ri është në dispozicion për flokët MP dedikuar për hairdressers dhe estetikë : • Më shumë se 300 faqe. • Më shumë se 3.000 referencat dhe të gjitha lajm...

Katalogu i ri është në dispozicion për flokët MP dedikuar për hairdressers dhe estetikë : • Më shumë se 300 faqe. • Më shumë se 3.000 referencat dhe të gjitha lajm...
Shumëfishtë - art . 0981 - MP HAIR

Shumëfishtë - art . 0981
MP HAIR

Tags qethës profesional me 4 kokat këmbyeshëm : - Prerja e flokëve klasik .-. Përfundojë Cut projektimit -. Rroje -. Minitrimmer Features : • Në dispozicion me dy krehër...

Tags qethës profesional me 4 kokat këmbyeshëm : - Prerja e flokëve klasik .-. Përfundojë Cut projektimit -. Rroje -. Minitrimmer Features : • Në dispozicion me dy krehër...
Darë me dritë - e artit . 2327 - MP HAIR

Darë me dritë - e artit . 2327
MP HAIR

-. Në flluskë -. Me kuti me pasqyrë dhe bateri rezervë SFILZINO ME rradhës të trajtojë - arti. Në 2128 PAJISJE PORT TABELA - art. 3117 Portaphon ME STAND - artit. 2021 ...

-. Në flluskë -. Me kuti me pasqyrë dhe bateri rezervë SFILZINO ME rradhës të trajtojë - arti. Në 2128 PAJISJE PORT TABELA - art. 3117 Portaphon ME STAND - artit. 2021 ...
SEKSIONI' thonjtë' - MP HAIR

SEKSIONI' thonjtë'
MP HAIR

• unaza për këmbë • gamë të gjerë UV GEL furçë dhe decorators • thonjtë PËR FËMIJËT SENDET PËR RINDËRTIM :. Gamë të plotë në dispozicion ...

• unaza për këmbë • gamë të gjerë UV GEL furçë dhe decorators • thonjtë PËR FËMIJËT SENDET PËR RINDËRTIM :. Gamë të plotë në dispozicion ...
TABELA PUNËS PËR thonjve - artin . 6068A - MP HAIR

TABELA PUNËS PËR thonjve - artin . 6068A
MP HAIR

Tags Foldable dhe i lëvizshëm, me rrota mbyllje. Modeli gjithashtu në dispozicion në versionin fikse, me tifoz dhe mbante qese. ...

Tags Foldable dhe i lëvizshëm, me rrota mbyllje. Modeli gjithashtu në dispozicion në versionin fikse, me tifoz dhe mbante qese. ...
SCALDILLO - MUSTER

SCALDILLO
MUSTER

Tags • Heater profesional për depilim në kavanoz me • 230 V ~ 50 Hz ...

Tags • Heater profesional për depilim në kavanoz me • 230 V ~ 50 Hz ...
Blitz - MUSTER

Blitz
MUSTER

karrocë -tools. Dimensions :. 38.5 x 37.5 / 50.5 x 92.5 (h) cm E pajisur me pesë mbathje dobishëm dhe një kat të madhe që shtrihet mbi anën goditje - tharëse dyer. Të cas...

karrocë -tools. Dimensions :. 38.5 x 37.5 / 50.5 x 92.5 (h) cm E pajisur me pesë mbathje dobishëm dhe një kat të madhe që shtrihet mbi anën goditje - tharëse dyer. Të cas...
IRED - MUSTER

IRED
MUSTER

Tags profesionale • Prerje rregullim lartësi 0,8-2 mm • 4 kombinezon të ngrihej (3-6-9-12 mm) • Përdorimi i dyfishtë : lidhje Rechargeable ose mbetet • Pastrimi furçë...

Tags profesionale • Prerje rregullim lartësi 0,8-2 mm • 4 kombinezon të ngrihej (3-6-9-12 mm) • Përdorimi i dyfishtë : lidhje Rechargeable ose mbetet • Pastrimi furçë...
MIRKO - MUSTER

MIRKO
MUSTER

Tags: prerja vend me mbështetëse këmbe dhe një pompë të gazit për rregullim lartësi. Version me backplate. Lartësia ndryshueshme 70-82 cm, kategoria eko - lëkurë 01. Nj...

Tags: prerja vend me mbështetëse këmbe dhe një pompë të gazit për rregullim lartësi. Version me backplate. Lartësia ndryshueshme 70-82 cm, kategoria eko - lëkurë 01. Nj...
grumbullojë Combs - MUSTER

grumbullojë Combs
MUSTER

Tags: Në dispozicion në shumë harton, forma, ngjyra dhe materiale në varësi nga lloji i styling dhe të përdorimit në të cilën ata do të bëjnë Seri ofron dy kombinezon ...

Tags: Në dispozicion në shumë harton, forma, ngjyra dhe materiale në varësi nga lloji i styling dhe të përdorimit në të cilën ata do të bëjnë Seri ofron dy kombinezon ...
Pepito - MUSTER

Pepito
MUSTER

Shporta pajisje raft me kornizë alumini, e pajisur me pesë mbathje. Kati i sipërm është i lëvizshëm dhe të lahet. E pajisur me rrota të lëvizshëm anti - flokëve. Matja...

Shporta pajisje raft me kornizë alumini, e pajisur me pesë mbathje. Kati i sipërm është i lëvizshëm dhe të lahet. E pajisur me rrota të lëvizshëm anti - flokëve. Matja...
TagliacapeTagliacapelli futi PROFESIONAL - MUSTER

TagliacapeTagliacapelli futi PROFESIONAL
MUSTER

- Jeta Super - ngarkuarpunuar për një kohë të gjatë pa probleme - 4 kombinezon zgjohem (3/6/9/12 mm) - Të arsyeshme Perfectshpejt dhe pa pasigurisë - LightweightErgonomik, ...

- Jeta Super - ngarkuarpunuar për një kohë të gjatë pa probleme - 4 kombinezon zgjohem (3/6/9/12 mm) - Të arsyeshme Perfectshpejt dhe pa pasigurisë - LightweightErgonomik, ...
sterilizator OWO - MUSTER

sterilizator OWO
MUSTER

- sterilizator profesionale me llambë UV për materialet e ngrohjes të ndjeshme (jo të ngrohjes rezistente). Strehimi ngjyrë alumini pikturuar. - 230V 50Hz 13W - PERMASAT :. 1...

- sterilizator profesionale me llambë UV për materialet e ngrohjes të ndjeshme (jo të ngrohjes rezistente). Strehimi ngjyrë alumini pikturuar. - 230V 50Hz 13W - PERMASAT :. 1...
Bukuri e parë dhe Wellness - NOVISOFT SOFTWARE GESTIONALE

Bukuri e parë dhe Wellness
NOVISOFT SOFTWARE GESTIONALE

Tags Designed për beauticians dhe sallonet e bukurisë, klube shëndetësore, Spas Bukuri & Wellness pari është programi ideal për ata që duan një cutting-edge zgjidhje ako...

Tags Designed për beauticians dhe sallonet e bukurisë, klube shëndetësore, Spas Bukuri & Wellness pari është programi ideal për ata që duan një cutting-edge zgjidhje ako...
Doktor i parë - NOVISOFT SOFTWARE GESTIONALE

Doktor i parë
NOVISOFT SOFTWARE GESTIONALE

Tags Designed për profesionistët mjekësore dhe shëndetësore Doktor i parë është një software i projektuar për menaxhimin e qendrave mjekësore dhe studiuar aktivitetet ...

Tags Designed për profesionistët mjekësore dhe shëndetësore Doktor i parë është një software i projektuar për menaxhimin e qendrave mjekësore dhe studiuar aktivitetet ...
POS e parë / Shitje me pakicë - NOVISOFT SOFTWARE GESTIONALE

POS e parë / Shitje me pakicë
NOVISOFT SOFTWARE GESTIONALE

Tags Designed për dyqane dhe artizanët POS pari është një çështje software dhe marrja marrjes, menaxhimin depo dhe rasti i parë i njohur, ideale për bizneset e vogla si ...

Tags Designed për dyqane dhe artizanët POS pari është një çështje software dhe marrja marrjes, menaxhimin depo dhe rasti i parë i njohur, ideale për bizneset e vogla si ...
Tharëse flokësh Ghibli / SCIROCCO / GHOST - OM SYSTEM

Tharëse flokësh Ghibli / SCIROCCO / GHOST
OM SYSTEM

Tags tharëse Ghibli Vetëm tharëseflokësh i cili dries flokët me gjiri e ajrit të nxehtë, pa përdorimin e peshqir. Në fazën e thithjes liron një ndjesi të ngrohtë në...

Tags tharëse Ghibli Vetëm tharëseflokësh i cili dries flokët me gjiri e ajrit të nxehtë, pa përdorimin e peshqir. Në fazën e thithjes liron një ndjesi të ngrohtë në...
Larje DHE NIAGARA NIAGARA PLUS - OM SYSTEM

Larje DHE NIAGARA NIAGARA PLUS
OM SYSTEM

Tags NIAGARA larje Larë të plotë, e përbërë nga çeliku i galvanizuar pikturuar kuadër, të shtypura kati lavaman PVC në të zezë dhe të bardhë apo të zi lavaman qera...

Tags NIAGARA larje Larë të plotë, e përbërë nga çeliku i galvanizuar pikturuar kuadër, të shtypura kati lavaman PVC në të zezë dhe të bardhë apo të zi lavaman qera...
PRESTIGE larje - OM SYSTEM

PRESTIGE larje
OM SYSTEM

Tags Ajo përmban një pjesë të madhe, pellgut të thellë tilting qeramike. Struktura e brendshme është në metal pikturuar, strukturën e jashtme dhekarrige në vend janë b...

Tags Ajo përmban një pjesë të madhe, pellgut të thellë tilting qeramike. Struktura e brendshme është në metal pikturuar, strukturën e jashtme dhekarrige në vend janë b...
GHOST - OM SYSTEM

GHOST
OM SYSTEM

Tags patentuar heshtur dhe të padukshëm Ndarje të veçantë Kabineti për të vendosur midis dy lan apo NIAGARA NIAGARA PLUS. Veçantë, sepse përveç të qënit një qeveria...

Tags patentuar heshtur dhe të padukshëm Ndarje të veçantë Kabineti për të vendosur midis dy lan apo NIAGARA NIAGARA PLUS. Veçantë, sepse përveç të qënit një qeveria...
OXYPOWER - OXYPOWER

OXYPOWER
OXYPOWER

Fight OXYPOWER Sistemi është në gjendje për të riaktivizuar metabolizmin e rregullt të lëkurës me anë të transferimit të energjisë biocompatible, dmth pa projektimin e...

Fight OXYPOWER Sistemi është në gjendje për të riaktivizuar metabolizmin e rregullt të lëkurës me anë të transferimit të energjisë biocompatible, dmth pa projektimin e...
peshqir - PI-ERRE

peshqir
PI-ERRE

Peshqir 100 cm x 50 cm. sfungjer të bardhë. sfungjer njollë e zezë....

Peshqir 100 cm x 50 cm. sfungjer të bardhë. sfungjer njollë e zezë....
PININ gërshërë - customizing - PININ

PININ gërshërë - customizing
PININ

Tags: do, me kërkesë të gërshërë, teknika customization me masa specifike për këshilla, unaza, prerja dhe detaje të tjera. Ne e kuptojnë, gjithashtu, harton dhe Përshtat...

Tags: do, me kërkesë të gërshërë, teknika customization me masa specifike për këshilla, unaza, prerja dhe detaje të tjera. Ne e kuptojnë, gjithashtu, harton dhe Përshtat...
PININ gërshërë KRIJIMI - PININ

PININ gërshërë KRIJIMI
PININ

Tags sajë të përvojën e fituar mbi më shumë se gjysmë shekulli dhe është ende një aktivitet punën e kryer për 90% me dorë, PININ është në gjendje të krijojë linja...

Tags sajë të përvojën e fituar mbi më shumë se gjysmë shekulli dhe është ende një aktivitet punën e kryer për 90% me dorë, PININ është në gjendje të krijojë linja...
KIT GOLD - ROIAL

KIT GOLD
ROIAL

Tags STRIP flokeve Shkarkimi ROLL TNT Kampe sobë SCALDACARTUCCE Strip flokeve Shkarkimi TNT Mbartës make- up fshin në celulozë Flokeve Shkarkimi KIT PËR GOLD ...

Tags STRIP flokeve Shkarkimi ROLL TNT Kampe sobë SCALDACARTUCCE Strip flokeve Shkarkimi TNT Mbartës make- up fshin në celulozë Flokeve Shkarkimi KIT PËR GOLD ...
ACCESSORIES disponueshme - ROIAL

ACCESSORIES disponueshme
ROIAL

Tags DUSH CAP PE Zarf 100 copë - 100 copë Display - Single Pack Beqar Pack Tags TNT BAND Flokeve Zarf 100 copë - 100 copë Display - 1000 copë kartoni - Single Pack Tags k...

Tags DUSH CAP PE Zarf 100 copë - 100 copë Display - Single Pack Beqar Pack Tags TNT BAND Flokeve Zarf 100 copë - 100 copë Display - 1000 copë kartoni - Single Pack Tags k...
Peshqir PAPER - ROLL petë - ROIAL

Peshqir PAPER - ROLL petë
ROIAL

Tags PAPER peshqir THATA 45 * 80 palosur vetëm Në peshqir të hollë letre të thatë embossed. Produkti, rezistente edhe me përdorim të lagur, është palosur në mënyrë...

Tags PAPER peshqir THATA 45 * 80 palosur vetëm Në peshqir të hollë letre të thatë embossed. Produkti, rezistente edhe me përdorim të lagur, është palosur në mënyrë...
Doreza - ROIAL

Doreza
ROIAL

dorashka Nitrile STRONG pluhur pa Provimet për jo- sterile. AQL 1.5. Mashtrues dhe të lehtë të përshtaten. PURPLE dorashka Nitrile pluhur falas Provimet për jo- sterile....

dorashka Nitrile STRONG pluhur pa Provimet për jo- sterile. AQL 1.5. Mashtrues dhe të lehtë të përshtaten. PURPLE dorashka Nitrile pluhur falas Provimet për jo- sterile....
STRISCE - Cera - ROIAL

STRISCE - Cera
ROIAL

Tags STRIP flokeve Largimi i TNT - Wax fishek 100 ml - Wax JAR 400 ml - Wax JAR 800 ml ...

Tags STRIP flokeve Largimi i TNT - Wax fishek 100 ml - Wax JAR 400 ml - Wax JAR 800 ml ...
ngrohës - ROIAL

ngrohës
ROIAL

Tags sobë KAMPIMI ngrohës fishekë me dritare Pack Single - kartoni i 24 copë Tags BASE për ngrohës SINGLE Pack 1X2 - Box 12 copë Tags Trio BASE për ngrohës Pack Sing...

Tags sobë KAMPIMI ngrohës fishekë me dritare Pack Single - kartoni i 24 copë Tags BASE për ngrohës SINGLE Pack 1X2 - Box 12 copë Tags Trio BASE për ngrohës Pack Sing...
Evolution Pierre - prerje kep - ROILAR

Evolution Pierre - prerje kep
ROILAR

Tags Art MT110EJ Color është prodhuar në 16 ngjyra klasike dhe imagjinatës. 100 pëlhura poliestër%, me cilësi të lartë dhe në modë. Mbyllja :. Mbyllja clips qafës Siz...

Tags Art MT110EJ Color është prodhuar në 16 ngjyra klasike dhe imagjinatës. 100 pëlhura poliestër%, me cilësi të lartë dhe në modë. Mbyllja :. Mbyllja clips qafës Siz...
Pierre PROFESIONAL - ROILAR

Pierre PROFESIONAL
ROILAR

Tags: është një prej markave të Roilar shitura në Itali dhe jashtë vendit është një gamë të plotë të produkteve për prerjen capes dhe rrobat për krehër. Ideja theme...

Tags: është një prej markave të Roilar shitura në Itali dhe jashtë vendit është një gamë të plotë të produkteve për prerjen capes dhe rrobat për krehër. Ideja theme...
ROILAR CONFORTEX - ROILAR

ROILAR CONFORTEX
ROILAR

Tags linjë veshje të dizajnuara për hairdressers profesionale dhe beauticians. Kjo është veshje të rehatshme, të përfunduar me kujdes, të produkteve me pëlhura të qëndr...

Tags linjë veshje të dizajnuara për hairdressers profesionale dhe beauticians. Kjo është veshje të rehatshme, të përfunduar me kujdes, të produkteve me pëlhura të qëndr...
Evolution Pierre - prerje kep - ROILAR

Evolution Pierre - prerje kep
ROILAR

Tags: Evolution Pierre linjë me prerjen capes në Roilar, të bëra nga pëlhura të zgjedhur me kujdes. Koleksion të ri përmban një fund të lartë deri më sot nga arti në m...

Tags: Evolution Pierre linjë me prerjen capes në Roilar, të bëra nga pëlhura të zgjedhur me kujdes. Koleksion të ri përmban një fund të lartë deri më sot nga arti në m...
EVOLUTION Pierre - ROILAR

EVOLUTION Pierre
ROILAR

Linja duke prerë capes në Roilar, të bëra nga pëlhura të zgjedhur me kujdes Koleksion të ri përmban një fund të lartë deri më sot nga arti në materiale funksionale dh...

Linja duke prerë capes në Roilar, të bëra nga pëlhura të zgjedhur me kujdes Koleksion të ri përmban një fund të lartë deri më sot nga arti në materiale funksionale dh...
Pincë Extension - ICE SHESHTE - SHE HAIR EXTENSION

Pincë Extension - ICE SHESHTE
SHE HAIR EXTENSION

Tags Hulumtime dhe moderniteti për një shumëllojshmëri të pajisjeve profesionale që SHE ka dedikuar kërkesën për vazhdimin e flokët. ICE SHESHTE paraqet të teknologjisë...

Tags Hulumtime dhe moderniteti për një shumëllojshmëri të pajisjeve profesionale që SHE ka dedikuar kërkesën për vazhdimin e flokët. ICE SHESHTE paraqet të teknologjisë...
Çanta dhe dyerve Pllaka IRON - STRAIGHT & CURL

Çanta dhe dyerve Pllaka IRON
STRAIGHT & CURL

Tags DREJTË & Curlies Styler pouches Çanta për pranga dhe pllaka Styler janë të ngrohjes dhe i qëndrueshëm për të lejuar ruajtjen mjet edhe pas përdorimit. Funny dhe t...

Tags DREJTË & Curlies Styler pouches Çanta për pranga dhe pllaka Styler janë të ngrohjes dhe i qëndrueshëm për të lejuar ruajtjen mjet edhe pas përdorimit. Funny dhe t...
diffuser Varyng - UPGRADE

diffuser Varyng
UPGRADE

Tags projektuar posaçërisht për nevojat e profesionistëve,Gjuha VARYNG është projektuar për të eliminuar flokë kaçurrela për të gjitha llojet e flokëve. VARYNG ofron...

Tags projektuar posaçërisht për nevojat e profesionistëve,Gjuha VARYNG është projektuar për të eliminuar flokë kaçurrela për të gjitha llojet e flokëve. VARYNG ofron...
Clipper UPGRADE - UPGRADE

Clipper UPGRADE
UPGRADE

Tagsre Clipper PROFESIONAL Line MODE Upgrade është e lehtë për të trajtuar dhe të teknologjisë. Featuring një dizajn të thjeshtë dhe të rafinuar dhe paketimit të përkr...

Tagsre Clipper PROFESIONAL Line MODE Upgrade është e lehtë për të trajtuar dhe të teknologjisë. Featuring një dizajn të thjeshtë dhe të rafinuar dhe paketimit të përkr...
Vicki Ullah - VICKY

Vicki Ullah
VICKY

wigs Punëtoria prodhon një gamë të gjerë të wigs të duket çudi e natyrshme. Konsumatorët mund të dëshironi një parukë për një ndryshim të papritur të shikoni në ...

wigs Punëtoria prodhon një gamë të gjerë të wigs të duket çudi e natyrshme. Konsumatorët mund të dëshironi një parukë për një ndryshim të papritur të shikoni në ...
Wahl SPIROLLS - WAHL

Wahl SPIROLLS
WAHL

Tags rollers konik Këto kone unike të shtuar origjinalitet në sy riformuar flokët. Paketa përfshin 12 kone mëdha dhe 6 të mesme me clips këmbyeshëm. Ato mund të përdor...

Tags rollers konik Këto kone unike të shtuar origjinalitet në sy riformuar flokët. Paketa përfshin 12 kone mëdha dhe 6 të mesme me clips këmbyeshëm. Ato mund të përdor...
NJ - KRIJIMI PARIS - patentat ekskluzive - WIG BY NATURA

NJ - KRIJIMI PARIS - patentat ekskluzive
WIG BY NATURA

• NJ jo-shqip - Mirëqenia Concept Fusion Siguria absolute për mbajtjen parukë. Ajo është caktuar për të lëkurës apo flokëve për kontakt termik me një çështje -shq...

• NJ jo-shqip - Mirëqenia Concept Fusion Siguria absolute për mbajtjen parukë. Ajo është caktuar për të lëkurës apo flokëve për kontakt termik me një çështje -shq...

X