BALSAMET ❤️ - MASKA ​​E FLOKëVE

.
2024

Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale
Balsamet - maska ​​e flokëve

PRODUCTS N°: 69
Maryser - ALDO FORTE

Maryser
ALDO FORTE

Tags Trajtimi riparuesi ristrukturimi kapilar. Për shkak të veçantitë e formulës së tij zhvillon një veprim intensiv në rivendosjen e flokëve sensibilizuar, të përpunuar...

Tags Trajtimi riparuesi ristrukturimi kapilar. Për shkak të veçantitë e formulës së tij zhvillon një veprim intensiv në rivendosjen e flokëve sensibilizuar, të përpunuar...
NEW korrigjuar THATA Shampo hidratuese ™ - AVEDA

NEW korrigjuar THATA Shampo hidratuese ™
AVEDA

Tags butësisht ushqen dhe moisturizesflokët e brishtë dhe të thatë. Përmban vaj Buriti që ndihmon për të moisturize flokët. Aroma e re në bazë të bergamot, livando dhe...

Tags butësisht ushqen dhe moisturizesflokët e brishtë dhe të thatë. Përmban vaj Buriti që ndihmon për të moisturize flokët. Aroma e re në bazë të bergamot, livando dhe...
NEW korrigjuar THATA Moisturizing Mask ™ - AVEDA

NEW korrigjuar THATA Moisturizing Mask ™
AVEDA

Tags ndihmon për të nënshkruar cuticle dhe sigurimin e hydration intensive, duke e lënë flokët e butë dhe me shkëlqim. Tags Aplikimi : herë në javë. Aplikoni produkti...

Tags ndihmon për të nënshkruar cuticle dhe sigurimin e hydration intensive, duke e lënë flokët e butë dhe me shkëlqim. Tags Aplikimi : herë në javë. Aplikoni produkti...
CARE JOC - BAREX

CARE JOC
BAREX

Tags Detangling krem anti- Crespo Krem çastit Detangling dhe zbutjes veprim, veçanërisht e efektshme në flokë të vështirë për të trajtuar, për të bërë ato menjëher...

Tags Detangling krem anti- Crespo Krem çastit Detangling dhe zbutjes veprim, veçanërisht e efektshme në flokë të vështirë për të trajtuar, për të bërë ato menjëher...
CARE JOC - BAREX

CARE JOC
BAREX

Tags ristrukturimi MASKA - flokët e thatë dhe i brishtë Ristrukturimi dhe krem hidratues për flokë shumë të brishtë dhe të thatë. Perfect për të bërë flokët e but...

Tags ristrukturimi MASKA - flokët e thatë dhe i brishtë Ristrukturimi dhe krem hidratues për flokë shumë të brishtë dhe të thatë. Perfect për të bërë flokët e but...
BIOHAIR PROFESIONAL LINE - BIOHAIR

BIOHAIR PROFESIONAL LINE
BIOHAIR

Tags Shine MILK qumësht hidratues anti - flokë kaçurrela Qumësht për hidratues flokëve dhe efekt anti - statike anti - flokë kaçurrela. I përshtatshëm për flokët e dr...

Tags Shine MILK qumësht hidratues anti - flokë kaçurrela Qumësht për hidratues flokëve dhe efekt anti - statike anti - flokë kaçurrela. I përshtatshëm për flokët e dr...
LINE BLACK PROFESIONAL - BLACK

LINE BLACK PROFESIONAL
BLACK

Tags kapilar MASKA FUQIZIMI për flokët devitalized - Neutralizon efektin shkatërrues të faktorëve mekanike dhe mjedisore në fibra keratin, duke zvogëluar fërkimin mes fib...

Tags kapilar MASKA FUQIZIMI për flokët devitalized - Neutralizon efektin shkatërrues të faktorëve mekanike dhe mjedisore në fibra keratin, duke zvogëluar fërkimin mes fib...
SOULGLOW - by D. FALENGREEN

SOULGLOW
by D. FALENGREEN

Tags kondicioner për përdorim të përditshëm Një balsam ushqyes që përmban ekstrakte bimore për përdorim të përditshëm. Ai gjithashtu përmban disa elemente natyrore ...

Tags kondicioner për përdorim të përditshëm Një balsam ushqyes që përmban ekstrakte bimore për përdorim të përditshëm. Ai gjithashtu përmban disa elemente natyrore ...
Sevbalsamol Dy fazës pa shpëlarje - CALMAR

Sevbalsamol Dy fazës pa shpëlarje
CALMAR

Tags: Ristrukturimi. Kushtëzimi. Detangling. Mbrojtës i ngjyrës së flokëve, flokët e dobët dhe e trajtuar. Perdorimi : Pas shampooing,flokët është i lagësht, avullon n...

Tags: Ristrukturimi. Kushtëzimi. Detangling. Mbrojtës i ngjyrës së flokëve, flokët e dobët dhe e trajtuar. Perdorimi : Pas shampooing,flokët është i lagësht, avullon n...
SEVBALSAMOL NORMAL - CALMAR

SEVBALSAMOL NORMAL
CALMAR

kondicioner dhe locion për të gjitha llojet e flokëve Tags kondicioner kondicioner Detangling Madhe përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve për të cilat ajo i jep s...

kondicioner dhe locion për të gjitha llojet e flokëve Tags kondicioner kondicioner Detangling Madhe përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve për të cilat ajo i jep s...
Sole - DOTT. SOLARI

Sole
DOTT. SOLARI

Tags maskë intensiv me efekt të menjëhershëm pa shpëlarje llak në bazë të Shea Butter dhe Keratinaështë një produkt unik i cili ofron shumë përfitime : regenerates f...

Tags maskë intensiv me efekt të menjëhershëm pa shpëlarje llak në bazë të Shea Butter dhe Keratinaështë një produkt unik i cili ofron shumë përfitime : regenerates f...
kondicioner ushqyeshëm - DOTT. SOLARI

kondicioner ushqyeshëm
DOTT. SOLARI

Tags: krem me bazë të kondicionuar Shea Butter dhe keratin. Ajo moisturizes flokët dhe riparime të tyre, sidomos pas trajtimeve kimike dhe ngjyrosje. PH i saj acid favorizon mb...

Tags: krem me bazë të kondicionuar Shea Butter dhe keratin. Ajo moisturizes flokët dhe riparime të tyre, sidomos pas trajtimeve kimike dhe ngjyrosje. PH i saj acid favorizon mb...
conditioners linjë - EMMEDICIOTTO

conditioners linjë
EMMEDICIOTTO

Tags 01 CDO DITE kondicioner Krem i butë për të ushqyer flokët tuaj në baza ditore, të tilla si lëkurë. Ekstrakte bimore të kamomil dhe lule misri ndihmë për të lën...

Tags 01 CDO DITE kondicioner Krem i butë për të ushqyer flokët tuaj në baza ditore, të tilla si lëkurë. Ekstrakte bimore të kamomil dhe lule misri ndihmë për të lën...
RICREMA - FRAMESI

RICREMA
FRAMESI

Moisturizing Mask Ristrukturimi universal që pengon dehidratim dhe tërësisht rinovon fibër e flokëve, restaurimin qëndrueshmëri dhe të shkëlqejë në flokë. Ideal pas ...

Moisturizing Mask Ristrukturimi universal që pengon dehidratim dhe tërësisht rinovon fibër e flokëve, restaurimin qëndrueshmëri dhe të shkëlqejë në flokë. Ideal pas ...
RIPARIMI me lagështi - FRAMESI

RIPARIMI me lagështi
FRAMESI

Tags Leave-in Kondicioner Kondicioner pa shpëlarje Shumë më tepër se një kondicioner, një moisturizer që detangles dhe zbut flokët në çast. Metoda e përdorimit : apl...

Tags Leave-in Kondicioner Kondicioner pa shpëlarje Shumë më tepër se një kondicioner, një moisturizer që detangles dhe zbut flokët në çast. Metoda e përdorimit : apl...
Argan SPRAY Maskë 13 / F - HELEN SEWARD

Argan SPRAY Maskë 13 / F
HELEN SEWARD

sprays Maskë 10 në 1Argan naftës dhe Glossyliance Bio - Kompleksi. Formula e sajshumë i zhdërvjellëtofron përfitime të shumta edhe si një trajtim të kondicionuar edhe si...

sprays Maskë 10 në 1Argan naftës dhe Glossyliance Bio - Kompleksi. Formula e sajshumë i zhdërvjellëtofron përfitime të shumta edhe si një trajtim të kondicionuar edhe si...
MASKA Argan 13 / M - HELEN SEWARD

MASKA Argan 13 / M
HELEN SEWARD

Thellësisht ushqen me ushqyes dhe tonik. Zbutja e saj përmirëson gjendjen e fibër flokëve : Jepni një Kontributpastajshndrit ekstreme dhe butësi. Pack :. kanaçe e 250 m...

Thellësisht ushqen me ushqyes dhe tonik. Zbutja e saj përmirëson gjendjen e fibër flokëve : Jepni një Kontributpastajshndrit ekstreme dhe butësi. Pack :. kanaçe e 250 m...
Color Mask - INEBRYA

Color Mask
INEBRYA

Tags Maskë për flokët me ngjyrë ose të theksuara flokët. Kjo ushqenflokët rraskapitur dhe theksoi, duke favorizuar ruajtjen e ngjyrës me kalimin e kohës. Përdorimi : pa...

Tags Maskë për flokët me ngjyrë ose të theksuara flokët. Kjo ushqenflokët rraskapitur dhe theksoi, duke favorizuar ruajtjen e ngjyrës me kalimin e kohës. Përdorimi : pa...
maskë Curl - INEBRYA

maskë Curl
INEBRYA

Tags maskë për kaçurrel, me onde dhe permed. Qumësht pasuruar me Panthenol dhe gardeni, në mënyrë efektive detangles dhe moisturizes flokët pa e peshon atë. Rrit elastic...

Tags maskë për kaçurrel, me onde dhe permed. Qumësht pasuruar me Panthenol dhe gardeni, në mënyrë efektive detangles dhe moisturizes flokët pa e peshon atë. Rrit elastic...
Maskë Deep Reconstructor - INEBRYA

Maskë Deep Reconstructor
INEBRYA

Tags maskë për të thellë dhe të trasha e flokëve të mesme . Ajo penetron dhe rikonstruktuar nga struktura e flokëve është i dëmtuar, trajtuar kimikisht dhe të stresuar...

Tags maskë për të thellë dhe të trasha e flokëve të mesme . Ajo penetron dhe rikonstruktuar nga struktura e flokëve është i dëmtuar, trajtuar kimikisht dhe të stresuar...
Thatë T - Maskë - INEBRYA

Thatë T - Maskë
INEBRYA

Tags maskë ushqyes për të thatë, i dredhur dhe të trajtohen . Ajo ushqen, mbron dhe tonet e flokëve, duke i dhënë të shkëlqejë dhe përshtatshmëri. Efektivisht detangl...

Tags maskë ushqyes për të thatë, i dredhur dhe të trajtohen . Ajo ushqen, mbron dhe tonet e flokëve, duke i dhënë të shkëlqejë dhe përshtatshmëri. Efektivisht detangl...
T - kimik Shampo - INEBRYA

T - kimik Shampo
INEBRYA

Tags Nourishing Shampo për flokët e thatë, i dredhur dhe të trajtohen me mëndafshi Proteinat dhe grurit. Dhuroni butësi dhe manageability për flokët, duke i bërë ata i ...

Tags Nourishing Shampo për flokët e thatë, i dredhur dhe të trajtohen me mëndafshi Proteinat dhe grurit. Dhuroni butësi dhe manageability për flokët, duke i bërë ata i ...
Pro - Age Mask - INEBRYA

Pro - Age Mask
INEBRYA

Tags Mask Pro - Mosha Argan Oil . Ideal për flokët ngjyra - trajtuar, përulur dhe i vdekur, detangles dhe zbut me veprim të shkëlqyer anti - flokë kaçurrela. Pasuruar me Jo...

Tags Mask Pro - Mosha Argan Oil . Ideal për flokët ngjyra - trajtuar, përulur dhe i vdekur, detangles dhe zbut me veprim të shkëlqyer anti - flokë kaçurrela. Pasuruar me Jo...
Smoothing Mask - INEBRYA

Smoothing Mask
INEBRYA

Tags maskë Smoothing . Kjo lehtëson flokët kaçurrel zbutjes dhe padisiplinuar, duke luajtur një Detangling shumë të mirë dhe zbutjen veprim. Gjithashtu efektive në flokë...

Tags maskë Smoothing . Kjo lehtëson flokët kaçurrel zbutjes dhe padisiplinuar, duke luajtur një Detangling shumë të mirë dhe zbutjen veprim. Gjithashtu efektive në flokë...
Kondicioner për volum - INEBRYA

Kondicioner për volum
INEBRYA

Tags kondicioner për volum për flokë të hollë dhe pa ton . Efektivisht detangles flokët pa e peshon atë. Shton volumin në rrënjët dhe përforcon strukturën, duke i dhë...

Tags kondicioner për volum për flokë të hollë dhe pa ton . Efektivisht detangles flokët pa e peshon atë. Shton volumin në rrënjët dhe përforcon strukturën, duke i dhë...
kondicioner DITA - INTERCOSMO

kondicioner DITA
INTERCOSMO

Tags Daily Conditioner është efekti balsam për butësi ekstreme dhe të qetë flokëve padisiplinuar. Agjentët e saj specifikekombinuar me ato të Daily Shamposiguruar rezultat...

Tags Daily Conditioner është efekti balsam për butësi ekstreme dhe të qetë flokëve padisiplinuar. Agjentët e saj specifikekombinuar me ato të Daily Shamposiguruar rezultat...
Vëllimi krem - INTERCOSMO

Vëllimi krem
INTERCOSMO

pronat Cream Volumizing softeners dhe conditioners, që të kujdeset për cuticle dobësuar nga furçë. Perfect për përdorim në flokë është e lagur në flokët e thatë. T...

pronat Cream Volumizing softeners dhe conditioners, që të kujdeset për cuticle dobësuar nga furçë. Perfect për përdorim në flokë është e lagur në flokët e thatë. T...
Liding CARE Curl Cream Magjike Lover - KEMON

Liding CARE Curl Cream Magjike Lover
KEMON

krem kondicionuar që detangles pa shpëlarje, ofron butë, kontakt i butë dhe të kontrollit statike kaçurrel flokët dhe i padisiplinuar. Ajo mbron dhe riparimin e flokët në...

krem kondicionuar që detangles pa shpëlarje, ofron butë, kontakt i butë dhe të kontrollit statike kaçurrel flokët dhe i padisiplinuar. Ajo mbron dhe riparimin e flokët në...
Liding CARE Magic Kondicioner - KEMON

Liding CARE Magic Kondicioner
KEMON

Me shtimin e Aloe Vera dhe filtra UV, është një kondicioner butë krem që ofron ndjeshmëri maksimale në lëkurë dhe një mbrojtje të plotë dhe të plotë nga efektet degr...

Me shtimin e Aloe Vera dhe filtra UV, është një kondicioner butë krem që ofron ndjeshmëri maksimale në lëkurë dhe një mbrojtje të plotë dhe të plotë nga efektet degr...
DIELL TOUCH CARE Liding : conditioning pas dielli - KEMON

DIELL TOUCH CARE Liding : conditioning pas dielli
KEMON

Tags PAS SUN kondicioner Krem Kushtëzimi që lë flokët e butë, të lehta dhe të lehtë për dele. Luan një veprim të madh mbrojtës, ristrukturon dhe riparime, e cila jep ...

Tags PAS SUN kondicioner Krem Kushtëzimi që lë flokët e butë, të lehta dhe të lehtë për dele. Luan një veprim të madh mbrojtës, ristrukturon dhe riparime, e cila jep ...
Glam COLOR ADVANCED - LA BIOSTHETIQUE

Glam COLOR ADVANCED
LA BIOSTHETIQUE

Tags Biosthetique ka zhvilluar Glam ngjyra të avancuar një produkt që e bën flokët tuaj më të butë dhe aromatik, duke siguruar një efekt të shkëlqyer ngjyrë. Glam COLOR...

Tags Biosthetique ka zhvilluar Glam ngjyra të avancuar një produkt që e bën flokët tuaj më të butë dhe aromatik, duke siguruar një efekt të shkëlqyer ngjyrë. Glam COLOR...
KUSHTET : TRAJTIMI mente - LABEL.M

KUSHTET : TRAJTIMI mente
LABEL.M

Tags Peppermint Trajtimi pasuruar me karamele mente stimulon kokës dhe nxit rrjedhjen e gjakut për të follicles flokët. Freskuese dhe i pakapshëm, revitalizes flokët e kokës...

Tags Peppermint Trajtimi pasuruar me karamele mente stimulon kokës dhe nxit rrjedhjen e gjakut për të follicles flokët. Freskuese dhe i pakapshëm, revitalizes flokët e kokës...
KUSHTET : INTENSIV MASKA - LABEL.M

KUSHTET : INTENSIV MASKA
LABEL.M

Tags Maskë intensive përmban krunde, farë pambuku, gjalpë Shi dhe cupuacu Amazon për të moisturize thellë dhe ristrukturimin e flokëve. Enviroshield ekskluzive ka një Deta...

Tags Maskë intensive përmban krunde, farë pambuku, gjalpë Shi dhe cupuacu Amazon për të moisturize thellë dhe ristrukturimin e flokëve. Enviroshield ekskluzive ka një Deta...
KUSHTET : HONEY & OAT kondicioner - LABEL.M

KUSHTET : HONEY & OAT kondicioner
LABEL.M

Tags Honey & tërshërë Kondicioner kondicioner efektive që nuk peshojnë poshtë flokët, përmban mjaltë, ekstrakte të kënaqur, alga deti dhe deti lakër që moisturize thel...

Tags Honey & tërshërë Kondicioner kondicioner efektive që nuk peshojnë poshtë flokët, përmban mjaltë, ekstrakte të kënaqur, alga deti dhe deti lakër që moisturize thel...
KUSHTET : NGJYRA QENDRIM kondicioner - LABEL.M

KUSHTET : NGJYRA QENDRIM kondicioner
LABEL.M

Tags Ngjyra Stay Kondicioner përmban vaj jojoba, mëndafshi hydrolyzed, aloe vera dhe ekstrakte luledielli për flokët ngjyrë hydrated në thellësi. Eliogenolo kontrast njollë...

Tags Ngjyra Stay Kondicioner përmban vaj jojoba, mëndafshi hydrolyzed, aloe vera dhe ekstrakte luledielli për flokët ngjyrë hydrated në thellësi. Eliogenolo kontrast njollë...
KUSHTET : kondicioner DITA Shine - LABEL.M

KUSHTET : kondicioner DITA Shine
LABEL.M

Tags: Kondicioner Daily Shine ushqyes zbutur efektin dhe Detangling efektive. Flokët fluttering janë vetëm një kujtim ! Një përzierje e proteinave soje dhe grurë të dhënë...

Tags: Kondicioner Daily Shine ushqyes zbutur efektin dhe Detangling efektive. Flokët fluttering janë vetëm një kujtim ! Një përzierje e proteinave soje dhe grurë të dhënë...
KUSHTET : INTENSIV RIPARIMI kondicioner - LABEL.M

KUSHTET : INTENSIV RIPARIMI kondicioner
LABEL.M

Tags Intensive Repair Conditioner ofron mjete juridike efektive për flokët e dëmtuar rëndë për shkak të komplekse amino acid me bazë soje dhe të kënaqur. Ristrukturimi n...

Tags Intensive Repair Conditioner ofron mjete juridike efektive për flokët e dëmtuar rëndë për shkak të komplekse amino acid me bazë soje dhe të kënaqur. Ristrukturimi n...
KUSHTET : Leave-in kondicioner - LABEL.M

KUSHTET : Leave-in kondicioner
LABEL.M

Tags Lini -In Conditioner jep butësi dhe forcon të gjitha llojet e flokëve, neutralizon efektin e statike dhe të mbron nga rrezet UV. Një përzierje e xhenxhefil, xhensen, ber...

Tags Lini -In Conditioner jep butësi dhe forcon të gjitha llojet e flokëve, neutralizon efektin e statike dhe të mbron nga rrezet UV. Një përzierje e xhenxhefil, xhensen, ber...
KUSHTET : Moisturising kondicioner - LABEL.M

KUSHTET : Moisturising kondicioner
LABEL.M

Tags Moisturising Conditioner përmban aloe, Echinacea ekstrakt dhe rrush pa fara e zezë që moisturize, ndërsa proteina soje dhe grurë forcimin e flokëve. Kompleksiinovative E...

Tags Moisturising Conditioner përmban aloe, Echinacea ekstrakt dhe rrush pa fara e zezë që moisturize, ndërsa proteina soje dhe grurë forcimin e flokëve. Kompleksiinovative E...
ORGANIKE Lemongrass kondicioner Moisturising - LABEL.M

ORGANIKE Lemongrass kondicioner Moisturising
LABEL.M

Tags Organike Moisturising Lemongrass Kondicioner pasuruar me nivelet rigoroze të përbërësve të certifikuar organike * në SHBA si ftua, qumësht tërshërë dhe pluhur oriz p...

Tags Organike Moisturising Lemongrass Kondicioner pasuruar me nivelet rigoroze të përbërësve të certifikuar organike * në SHBA si ftua, qumësht tërshërë dhe pluhur oriz p...
ORGANIKE ORANGE BLOSSOM kondicioner - LABEL.M

ORGANIKE ORANGE BLOSSOM kondicioner
LABEL.M

Tags Orange Blossom Kondicioner ka një formulim të butë hidratues posaçërisht për flokët e hollë dhe një parfum marramendëse e agrume përziera organike : * mandarin tosk...

Tags Orange Blossom Kondicioner ka një formulim të butë hidratues posaçërisht për flokët e hollë dhe një parfum marramendëse e agrume përziera organike : * mandarin tosk...
ABGJ - sfiduar TERAPIA kondicioner - LABEL.M

ABGJ - sfiduar TERAPIA kondicioner
LABEL.M

Ky kondicioner , pa i sulfateve, rikthen, rejuvenates dhe plumps flokët dhe është krijuar për të shpejt të kthehet flokët e dobësuar, dhe shënuar nga kohë të lirë në f...

Ky kondicioner , pa i sulfateve, rikthen, rejuvenates dhe plumps flokët dhe është krijuar për të shpejt të kthehet flokët e dobësuar, dhe shënuar nga kohë të lirë në f...
TERAPIA MOSHA - sfiduar RECOVERY MASKA - LABEL.M

TERAPIA MOSHA - sfiduar RECOVERY MASKA
LABEL.M

Tags maskë intensiv që rikthen, rejuvenates dhe plumps flokët. Designed për të shpejt të transformuar flokët e dobësuar, e shurdhër dhe të shënuar nga koha në flokë t...

Tags maskë intensiv që rikthen, rejuvenates dhe plumps flokët. Designed për të shpejt të transformuar flokët e dobësuar, e shurdhër dhe të shënuar nga koha në flokë t...
kondicioner - MIX-UP

kondicioner
MIX-UP

me ekstrakt bukuroshe dhe e ëmbël Mix Up krem ushqyes është një hidratues dhe ajrit veçanërisht të përshtatshme për të thatë, flokët e brishtë dhe i brishtë. Detang...

me ekstrakt bukuroshe dhe e ëmbël Mix Up krem ushqyes është një hidratues dhe ajrit veçanërisht të përshtatshme për të thatë, flokët e brishtë dhe i brishtë. Detang...
Maskë hidratues EFEKTI LEHTA - MOROCCANOIL

Maskë hidratues EFEKTI LEHTA
MOROCCANOIL

flokët kanë nevojë dobi shtesë butësi nga kjo kohëzgjatje gjallërues trajtimit të 5 minuta. Formulat e saj të pasura me vaj Argan, të lartë të performancës, ideal pë...

flokët kanë nevojë dobi shtesë butësi nga kjo kohëzgjatje gjallërues trajtimit të 5 minuta. Formulat e saj të pasura me vaj Argan, të lartë të performancës, ideal pë...
MASKA INTENSIV hidratues - MOROCCANOIL

MASKA INTENSIV hidratues
MOROCCANOIL

flokët kanë nevojë dobi shtesë butësi nga kjo kohëzgjatje gjallërues trajtimit të 5 minuta. Formulat e saj të pasura me vaj Argan, të lartë të performancës, ideal pë...

flokët kanë nevojë dobi shtesë butësi nga kjo kohëzgjatje gjallërues trajtimit të 5 minuta. Formulat e saj të pasura me vaj Argan, të lartë të performancës, ideal pë...
RISTRUKTURIMI MASKA - MOROCCANOIL

RISTRUKTURIMI MASKA
MOROCCANOIL

Tags: Ristrukturimi maskë është një trajtim ringjalljen zgjat 5-7 minuta me shpejtësi ristrukturimin e flokëve të dobët, të dëmtuara ose të lyer. Formula e saj të lart...

Tags: Ristrukturimi maskë është një trajtim ringjalljen zgjat 5-7 minuta me shpejtësi ristrukturimin e flokëve të dobët, të dëmtuara ose të lyer. Formula e saj të lart...
HAND TERAPIA - NYCE

HAND TERAPIA
NYCE

krem në bazë të elementeve natyrore aktive të lindur të kërkimit më të përparuara shkencore në laboratorët tanë, i projektuar posaçërisht për kujdesin dhe bukurinë...

krem në bazë të elementeve natyrore aktive të lindur të kërkimit më të përparuara shkencore në laboratorët tanë, i projektuar posaçërisht për kujdesin dhe bukurinë...
ESSENSITY - SCHWARZKOPF

ESSENSITY
SCHWARZKOPF

Tags vëllimi krem Ai jep volum të menjëhershme dhe kontrollon efektin elektrostatike. Me specie e gjallë, si dhe,vëllimi linjë krem ESSENSITY Schwarzkopf është përdorur ...

Tags vëllimi krem Ai jep volum të menjëhershme dhe kontrollon efektin elektrostatike. Me specie e gjallë, si dhe,vëllimi linjë krem ESSENSITY Schwarzkopf është përdorur ...
BC SUN MBRON Treatment Cream - SCHWARZKOPF

BC SUN MBRON Treatment Cream
SCHWARZKOPF

Tags moisturizes në thellësi dhe rikthen nivelin e duhur të hydration. Ndihmon në mbrojtjen kundër radikalëve të lirëRrezet UVA / UVB dhe kontrast ngjyra venitje. Për më ...

Tags moisturizes në thellësi dhe rikthen nivelin e duhur të hydration. Ndihmon në mbrojtjen kundër radikalëve të lirëRrezet UVA / UVB dhe kontrast ngjyra venitje. Për më ...
Hydration kondicioner - SELECTIVE

Hydration kondicioner
SELECTIVE

Tags Falë pasurive me vlerë përmbajtjes specifik në fluksit inovative ONcare Hydraflux dhe Vitaflux, kryen një hidratues të thellë dhe ajer, duke e lënë flokët e lehtë, ...

Tags Falë pasurive me vlerë përmbajtjes specifik në fluksit inovative ONcare Hydraflux dhe Vitaflux, kryen një hidratues të thellë dhe ajer, duke e lënë flokët e lehtë, ...
Proteinave krem - SH-RD

Proteinave krem
SH-RD

Tags trajtohen dhe theksoi maskë flokët Një maskë me rozmarinë dhe vitamina për flokët theksoi dhe të dëmtuara nga faktorë ndotës të jashtëm dhe trajtimet kimike nga...

Tags trajtohen dhe theksoi maskë flokët Një maskë me rozmarinë dhe vitamina për flokët theksoi dhe të dëmtuara nga faktorë ndotës të jashtëm dhe trajtimet kimike nga...
CARE & Glamour - SHOT

CARE & Glamour
SHOT

Tags CARE & Glamour nuk përdor surfactants konsiderohen kancerogjene (SLS dhe SLES), ka një formulë të pasur me përbërësit natyral aktiv, lëkurës dhe mbron lëkurën, of...

Tags CARE & Glamour nuk përdor surfactants konsiderohen kancerogjene (SLS dhe SLES), ka një formulë të pasur me përbërësit natyral aktiv, lëkurës dhe mbron lëkurën, of...
Balsam në fara liri - STRUKTIS

Balsam në fara liri
STRUKTIS

Tags Cancel efektin elektrostatike duke lehtësuar styling. Ajo ushqen dhe ristrukturon fibër e flokëvebën të lehtë për krehër dhe ofron butësi dhe të shkëlqejë në flok...

Tags Cancel efektin elektrostatike duke lehtësuar styling. Ajo ushqen dhe ristrukturon fibër e flokëvebën të lehtë për krehër dhe ofron butësi dhe të shkëlqejë në flok...
HELLO Balm Refleks - TECHNIQUE

HELLO Balm Refleks
TECHNIQUE

Dhuroni reflektime intensitet dhe i jep shkëlqejë në flokë. Ajo zbut cuticles e flokëve deri në nivelin e duhur e hydration. Ajo mbron nga elementet që e bëjnëflokët e s...

Dhuroni reflektime intensitet dhe i jep shkëlqejë në flokë. Ajo zbut cuticles e flokëve deri në nivelin e duhur e hydration. Ajo mbron nga elementet që e bëjnëflokët e s...
catwalk - TIGI HAIRCARE

catwalk
TIGI HAIRCARE

Tags goditje nga Balsam Një kondicioner që e bën flokët të butë dhe me shkëlqim, duke ruajtur plotësinë natyrore të vëllimit. Ndër komponentët e goditje nga Balsam ...

Tags goditje nga Balsam Një kondicioner që e bën flokët të butë dhe me shkëlqim, duke ruajtur plotësinë natyrore të vëllimit. Ndër komponentët e goditje nga Balsam ...
Bed Head ZBULIMIN kondicioner - TIGI HAIRCARE

Bed Head ZBULIMIN kondicioner
TIGI HAIRCARE

Tags numër 2 antidot për jetën e qytetit me bollëk moisturizes flokët e thatë duke i ndihmuar ata për të rifituar fuqinë e tyre. Hidratet e flokëve për një më shumë b...

Tags numër 2 antidot për jetën e qytetit me bollëk moisturizes flokët e thatë duke i ndihmuar ata për të rifituar fuqinë e tyre. Hidratet e flokëve për një më shumë b...
Bed Head RINGJALLJA kondicioner - TIGI HAIRCARE

Bed Head RINGJALLJA kondicioner
TIGI HAIRCARE

Tags antidot për jetën numër 3 të qytetit : të marrë frymë përsëri në jetën e flokëve. Kjo formulë fokusohet në zonat më të i dëmtuarduke i dhënë flokët një Ri...

Tags antidot për jetën numër 3 të qytetit : të marrë frymë përsëri në jetën e flokëve. Kjo formulë fokusohet në zonat më të i dëmtuarduke i dhënë flokët një Ri...
Bed Head kondicioner Recharge - TIGI HAIRCARE

Bed Head kondicioner Recharge
TIGI HAIRCARE

Një super - fuqishme kondicionere pasur me antioksidantë dhe vitaminame të cilat për të arritur rezultate të mahnitshme. regenerates dhe zbut flokëtshton trupin dhe një s...

Një super - fuqishme kondicionere pasur me antioksidantë dhe vitaminame të cilat për të arritur rezultate të mahnitshme. regenerates dhe zbut flokëtshton trupin dhe një s...
Bed Head kthejë energjinë kondicioner - TIGI HAIRCARE

Bed Head kthejë energjinë kondicioner
TIGI HAIRCARE

Tags Njoftoni një shkëndijë e jetës në flokë të lodhur dhe theksoi ! Një kondicioner super - fuqishme hidratues që rikthen energji për flokë të lodhur dhe të dobëtduk...

Tags Njoftoni një shkëndijë e jetës në flokë të lodhur dhe theksoi ! Një kondicioner super - fuqishme hidratues që rikthen energji për flokë të lodhur dhe të dobëtduk...
Bed Head kondicioner ELASTICATE - TIGI HAIRCARE

Bed Head kondicioner ELASTICATE
TIGI HAIRCARE

Tags superfuqi Kondicioner për flokë të fortë që nuk e thyejnë, parandalon thyerje e flokëve, butësi dhe forcon flokët, përgatit flokëve për styling. Përbërësit: vaj...

Tags superfuqi Kondicioner për flokë të fortë që nuk e thyejnë, parandalon thyerje e flokëve, butësi dhe forcon flokët, përgatit flokëve për styling. Përbërësit: vaj...
Bed Head EPIC VOLUME kondicioner - TIGI HAIRCARE

Bed Head EPIC VOLUME kondicioner
TIGI HAIRCARE

Tags jep volum flokëve dhe trashësi në butësi totale sensual. Një kondicioner Volumizing që krijon një shpërthim të stilit, nga rrënjët në skajet ; flokët jashtëzakon...

Tags jep volum flokëve dhe trashësi në butësi totale sensual. Një kondicioner Volumizing që krijon një shpërthim të stilit, nga rrënjët në skajet ; flokët jashtëzakon...
MASKA SALVACOLORE - VITALCARE

MASKA SALVACOLORE
VITALCARE

Tags për flokët me ngjyrë Kjo fotografi është një trajtim forcimi me silikone që mbron dhe rigjallëron flokët me ngjyrë, duke siguruar ushqim të fortë. Tags RIPARIMI...

Tags për flokët me ngjyrë Kjo fotografi është një trajtim forcimi me silikone që mbron dhe rigjallëron flokët me ngjyrë, duke siguruar ushqim të fortë. Tags RIPARIMI...
Moisturizer MASKA - WALAND

Moisturizer MASKA
WALAND

Maskë pH acidmbyll shkallët e cuticlekthehet në flokët nivelin e duhur e hydration duke i dhënë trupit dhe krehje. Ajo mbron fibër e flokëve nga tharja dhe efektet e dëms...

Maskë pH acidmbyll shkallët e cuticlekthehet në flokët nivelin e duhur e hydration duke i dhënë trupit dhe krehje. Ajo mbron fibër e flokëve nga tharja dhe efektet e dëms...
MILK_SHAKE MASKA AKTIV kos - Z.ONE

MILK_SHAKE MASKA AKTIV kos
Z.ONE

Një maskë të pasur të kondicionuar krijuar për të ushqyer dhe të kushtëzojë flokët natyrore, ngjyrë dhe pak të thatë. Një ndihmës i përsosur për të konsumatorëv...

Një maskë të pasur të kondicionuar krijuar për të ushqyer dhe të kushtëzojë flokët natyrore, ngjyrë dhe pak të thatë. Një ndihmës i përsosur për të konsumatorëv...
MILK_SHAKE NATYRORE MILK MASKA - Z.ONE

MILK_SHAKE NATYRORE MILK MASKA
Z.ONE

maskë trajtim - natyror maskë qumësht është specifike për flokët e thatë ose të dëmtuar. Proteina përbëhet nga qumështi pluhur bëhet aktiv pas përzierjen me bazë m...

maskë trajtim - natyror maskë qumësht është specifike për flokët e thatë ose të dëmtuar. Proteina përbëhet nga qumështi pluhur bëhet aktiv pas përzierjen me bazë m...
MILK_SHAKE MILK AKTIV MASKA - Z.ONE

MILK_SHAKE MILK AKTIV MASKA
Z.ONE

Tags: Një maskë e pasur ristrukturimi krijuar për të ushqyer dhe për të forcuar flokët e thatë ose të dëmtuar. Një ndihmës i përsosur për të konsumatorëve për të ...

Tags: Një maskë e pasur ristrukturimi krijuar për të ushqyer dhe për të forcuar flokët e thatë ose të dëmtuar. Një ndihmës i përsosur për të konsumatorëve për të ...
MILK_SHAKE kondicioner - Z.ONE

MILK_SHAKE kondicioner
Z.ONE

Tags mirëmbajtësi kondicioner COLOR Kondicioner mbrojtës dhe hidratues për coloratiCondiziona flokët flokët ngjyrë ruajtur ekuilibrin optimal lagështi të flokëve dhe ru...

Tags mirëmbajtësi kondicioner COLOR Kondicioner mbrojtës dhe hidratues për coloratiCondiziona flokët flokët ngjyrë ruajtur ekuilibrin optimal lagështi të flokëve dhe ru...
MILK_SHAKE NATYRORE BASE MASKA - Z.ONE

MILK_SHAKE NATYRORE BASE MASKA
Z.ONE

Tags konsiston në një bazë të kondicionuar pasuruar me vajra e avokado dhe oriz, mjaltë dhe fruta ekstrakte, agjentëve të veçantë hidratues, vitaminë E dhe integritetin ...

Tags konsiston në një bazë të kondicionuar pasuruar me vajra e avokado dhe oriz, mjaltë dhe fruta ekstrakte, agjentëve të veçantë hidratues, vitaminë E dhe integritetin ...

X