Шампони ❤️ за коса

.
2023

Светот каталог на производи и прибор за професионални фризери
Шампони за коса

PRODUCTS N°: 85
шампон БОЈА - ABRIL ET NATURE

шампон БОЈА
ABRIL ET NATURE

за обоени и третирана коса Задржува бојата брилијантност и продолжување на својот живот. Напред...

за обоени и третирана коса Задржува бојата брилијантност и продолжување на својот живот. Напред...
Maryser - ALDO FORTE

Maryser
ALDO FORTE

линија на шампони специјално дизајнирани за професионална употреба, идеален за нежно очисти и да ...

линија на шампони специјално дизајнирани за професионална употреба, идеален за нежно очисти и да ...
Лен семиња DIAMOND - ALFAPARF

Лен семиња DIAMOND
ALFAPARF

осветлуваат шампон Микрокристална навлажнувачки шампон чисти косата правејќи ја мека и лесна з...

осветлуваат шампон Микрокристална навлажнувачки шампон чисти косата правејќи ја мека и лесна з...
Шампон БОЈА ПЛУС ЖИВОТ - ALLWAVES

Шампон БОЈА ПЛУС ЖИВОТ
ALLWAVES

Тој е дизајниран да се задржи подолг живот на бојата. Благодарение на неговата формула збогатена ...

Тој е дизајниран да се задржи подолг живот на бојата. Благодарение на неговата формула збогатена ...
НАФТА шампон свилен - ALLWAVES

НАФТА шампон свилен
ALLWAVES

формула угоре свиткани Хидрати и се грижи за сите типови на коса, оставајќи ја мека и сјајна како ...

формула угоре свиткани Хидрати и се грижи за сите типови на коса, оставајќи ја мека и сјајна како ...
ЗОК заштита: шампон АНТИ- Косопад ПОМАГА - BAREX

ЗОК заштита: шампон АНТИ- Косопад ПОМАГА
BAREX

стимулирање активност и vascularising енергија на косата, оставајќи долга траен чувство на свежина. Клу...

стимулирање активност и vascularising енергија на косата, оставајќи долга траен чувство на свежина. Клу...
NIGEM Kur - шампон мраз - BIOSHINE

NIGEM Kur - шампон мраз
BIOSHINE

анти- пожолтување шампон - со Алое Вера, Мелиса и слезово Бањата капиларна NIGEM Kur мраз е погодна за ...

анти- пожолтување шампон - со Алое Вера, Мелиса и слезово Бањата капиларна NIGEM Kur мраз е погодна за ...
ЛИНИЈА црна Богородица - BLACK

ЛИНИЈА црна Богородица
BLACK

формула угоре свиткани Богородица НАФТА шампон е резултат на макотрпна истражувачка лаборатори...

формула угоре свиткани Богородица НАФТА шампон е резултат на макотрпна истражувачка лаборатори...
Црна линија : живот боја шампон'S - BLACK

Црна линија : живот боја шампон'S
BLACK

Тоа беше дизајниран за да се задржи подолг живот на бојата. За неговата формула збогатена Олигоме...

Тоа беше дизајниран за да се задржи подолг живот на бојата. За неговата формула збогатена Олигоме...
BRELIL линија - BRELIL PROFESSIONAL

BRELIL линија
BRELIL PROFESSIONAL

Brelil создадени 4 шампони специфични SLES (Натриум laureth сулфат), клинички тестирани, Хипоалергично и ми...

Brelil создадени 4 шампони специфични SLES (Натриум laureth сулфат), клинички тестирани, Хипоалергично и ми...
SOULGLOW - by D. FALENGREEN

SOULGLOW
by D. FALENGREEN

БОЈА шампон за коса со боја А шампон погодна за целото семејство, со сонцето филтри за заштита на ...

БОЈА шампон за коса со боја А шампон погодна за целото семејство, со сонцето филтри за заштита на ...
Линија К миризлива шампон - CALMAR

Линија К миризлива шампон
CALMAR

Шампон неутрален К Високо концентриран шампон со пченица протеини. Нежно ја чисти сите видови зб...

Шампон неутрален К Високо концентриран шампон со пченица протеини. Нежно ја чисти сите видови зб...
СРЕБРЕН 40 - CAPILLUM

СРЕБРЕН 40
CAPILLUM

СРЕБРЕН линија е дизајниран за да го неутрализира несакани жолта боја на бела или сива коса. Редов...

СРЕБРЕН линија е дизајниран за да го неутрализира несакани жолта боја на бела или сива коса. Редов...
СИСТЕМ ХТ третман - шампон - CHARME & BEAUTY

СИСТЕМ ХТ третман - шампон
CHARME & BEAUTY

шампон АНТИ Жолта Не-алкален шампон балсам, особено за бела коса, изветвена и нагласуваат коса. И...

шампон АНТИ Жолта Не-алкален шампон балсам, особено за бела коса, изветвена и нагласуваат коса. И...
природен живот - CHARME & BEAUTY

природен живот
CHARME & BEAUTY

мраз шампон - туш ICE е шампон туш слатка, специјално формулиран за телото и за сите типови на коса, ...

мраз шампон - туш ICE е шампон туш слатка, специјално формулиран за телото и за сите типови на коса, ...
Шампон и А2 керамида - CHARME & BEAUTY

Шампон и А2 керамида
CHARME & BEAUTY

ПРОТЕИН НА РАЈС Благодарение на керамида А2 и ориз протеин, е идеален за боја третирани коса или с...

ПРОТЕИН НА РАЈС Благодарение на керамида А2 и ориз протеин, е идеален за боја третирани коса или с...
издржливост - CURE OLOGY

издржливост
CURE OLOGY

контрола на бојата Линија за перење коса со боја, го штити боја да се направи тоа трае подолго. Шт...

контрола на бојата Линија за перење коса со боја, го штити боја да се направи тоа трае подолго. Шт...
NATURALTECH - DAVINES

NATURALTECH
DAVINES

Енергија шампон шампон за чувствителна кожа и кршливи косата шампон специјално дизајниран за к...

Енергија шампон шампон за чувствителна кожа и кршливи косата шампон специјално дизајниран за к...
DIKSON ГРИЖА - DIKSON

DIKSON ГРИЖА
DIKSON

од ден на ден шампон загадувањето навлажнувачки бања Со жито екстракт на египетскиот фараоните. ...

од ден на ден шампон загадувањето навлажнувачки бања Со жито екстракт на египетскиот фараоните. ...
ИНТЕНЗИВНИ Шампон за третирана коса - DOTT. SOLARI

ИНТЕНЗИВНИ Шампон за третирана коса
DOTT. SOLARI

Специјално формулиран за нега на коса многу договори, дехидрирани или оштетени, овој шампон напра...

Специјално формулиран за нега на коса многу договори, дехидрирани или оштетени, овој шампон напра...
ПОПРАВКИ Шампон за природна коса - DOTT. SOLARI

ПОПРАВКИ Шампон за природна коса
DOTT. SOLARI

Вонредна базирани шампони Shea путер и Keratinaподготвува косата за да го добиете најдобри резултати с...

Вонредна базирани шампони Shea путер и Keratinaподготвува косата за да го добиете најдобри резултати с...
лИНИЈА шампон - EMMEDICIOTTO

лИНИЈА шампон
EMMEDICIOTTO

01 СЕКОЈ ДЕН шампон Екстра нежна шампон за подобро да се соочи со дневни перење за сите типови кос...

01 СЕКОЈ ДЕН шампон Екстра нежна шампон за подобро да се соочи со дневни перење за сите типови кос...
Светилка shap : Специфични - FARMAGAN

Светилка shap : Специфични
FARMAGAN

• Обем шампон - рН 6,5 за фино коса и без волумен со cornflower Препорачува за чести мие, чисти нежно. На c...

• Обем шампон - рН 6,5 за фино коса и без волумен со cornflower Препорачува за чести мие, чисти нежно. На c...
Светилка shap : Лекување - FARMAGAN

Светилка shap : Лекување
FARMAGAN

• шампон ENERGISING Помагање Падне - pH 5,5 со екстракт од Achillea Користи постојано го штити и го зајакнува...

• шампон ENERGISING Помагање Падне - pH 5,5 со екстракт од Achillea Користи постојано го штити и го зајакнува...
Не- жолта Шампон - INEBRYA

Не- жолта Шампон
INEBRYA

анти- пожолтување шампон за коса изветвена или сива боја. Формулиран со свила протеини и екстрак...

анти- пожолтување шампон за коса изветвена или сива боја. Формулиран со свила протеини и екстрак...
биланс Шампон - INEBRYA

биланс Шампон
INEBRYA

Sebo регулирање шампон за мрсна коса и скалпот Формулиран со екстракти од бреза, маслиново масло и ...

Sebo регулирање шампон за мрсна коса и скалпот Формулиран со екстракти од бреза, маслиново масло и ...
 - INEBRYA


INEBRYA

обновување Шампон за оштетена коса. Нежно ја чисти косата експлоатирани од страна на хемиски тре...

обновување Шампон за оштетена коса. Нежно ја чисти косата експлоатирани од страна на хемиски тре...
Cleany Шампон - INEBRYA

Cleany Шампон
INEBRYA

анти-првут шампон. Идеален за чувствителна кожа и нечисти. Збогатен со екстракти од портокал и ли...

анти-првут шампон. Идеален за чувствителна кожа и нечисти. Збогатен со екстракти од портокал и ли...
боја Шампон - INEBRYA

боја Шампон
INEBRYA

шампон за коса боја или набразден. Збогатен со мед и витамин Е антиоксиданс помага да се задржи в...

шампон за коса боја или набразден. Збогатен со мед и витамин Е антиоксиданс помага да се задржи в...
навивам Шампон - INEBRYA

навивам Шампон
INEBRYA

шампон за кадрава, брановидна и permed. Нејзините специфични формула збогатена со млеко Gardenia и навл...

шампон за кадрава, брановидна и permed. Нејзините специфични формула збогатена со млеко Gardenia и навл...
енергија Шампон - INEBRYA

енергија Шампон
INEBRYA

адјувантна Шампон со чили екстракт и елементи во трагови. Ја прочистува и ревитализира кожата на...

адјувантна Шампон со чили екстракт и елементи во трагови. Ја прочистува и ревитализира кожата на...
Про- Години Шампон - INEBRYA

Про- Години Шампон
INEBRYA

Про- Години Шампон со Argan масло. Особено погоден за боја третирани коса, досадна и безживотно, деј...

Про- Години Шампон со Argan масло. Особено погоден за боја третирани коса, досадна и безживотно, деј...
мазнење Шампон - INEBRYA

мазнење Шампон
INEBRYA

Мазнење шампон. Збогатен со памук масло, чисти и негува косата, правејќи го полесно да мазнење и е...

Мазнење шампон. Збогатен со памук масло, чисти и негува косата, правејќи го полесно да мазнење и е...
volumizing шампон - INEBRYA

volumizing шампон
INEBRYA

volumizing шампон за фино коса и без тон . Збогатен со пченица протеин и мешавина на егзотични овошја, н...

volumizing шампон за фино коса и без тон . Збогатен со пченица протеин и мешавина на егзотични овошја, н...
ДНЕВЕН шампон - INTERCOSMO

ДНЕВЕН шампон
INTERCOSMO

Дневен Шампон е бањата на енергија дневно, исто така погоден за кожи чувствителни. Благодарение н...

Дневен Шампон е бањата на енергија дневно, исто така погоден за кожи чувствителни. Благодарение н...
Liding ГРИЖА Шампон Свилен Feel - KEMON

Liding ГРИЖА Шампон Свилен Feel
KEMON

чисти длабоко фалц даваат совршен еластичност и контрола, давајќи им можност на косата мека, свил...

чисти длабоко фалц даваат совршен еластичност и контрола, давајќи им можност на косата мека, свил...
Liding ГРИЖА Шампон Curl љубовник - KEMON

Liding ГРИЖА Шампон Curl љубовник
KEMON

чисти во длабочина и дава виткање еластичност, обемот и здрав изглед, без несакани тежина, обезбед...

чисти во длабочина и дава виткање еластичност, обемот и здрав изглед, без несакани тежина, обезбед...
Liding ГРИЖА Студената Среќен Боја Шампон - KEMON

Liding ГРИЖА Студената Среќен Боја Шампон
KEMON

чисти во длабочина, создавајќи светла и униформа филм кој дава виткање еластичност, обемот и здра...

чисти во длабочина, создавајќи светла и униформа филм кој дава виткање еластичност, обемот и здра...
Liding ГРИЖА Среќен Боја Шампон - KEMON

Liding ГРИЖА Среќен Боја Шампон
KEMON

чисти во длабочина, создавајќи светла и униформа филм кој дава виткање еластичност, обемот и здра...

чисти во длабочина, создавајќи светла и униформа филм кој дава виткање еластичност, обемот и здра...
Liding ГРИЖА среќен човек коса и тело - KEMON

Liding ГРИЖА среќен човек коса и тело
KEMON

длабоко чисти косата и скалпот, отстранување на нечистотија и вишокот на себум и создавање на бог...

длабоко чисти косата и скалпот, отстранување на нечистотија и вишокот на себум и создавање на бог...
Сончев Liding ГРИЖА Touch: шампон туш - KEMON

Сончев Liding ГРИЖА Touch: шампон туш
KEMON

по заоѓањето на сонцето шампон туш Почиста коса и тело кој игра заштитна длабоко особено против ...

по заоѓањето на сонцето шампон туш Почиста коса и тело кој игра заштитна длабоко особено против ...
прав BLUFF - KERASTASE

прав BLUFF
KERASTASE

резултати Стајлинг :. Том, леснотија, чувство на свежина, невидлив ефект, texturing Технологија:. Прав с...

резултати Стајлинг :. Том, леснотија, чувство на свежина, невидлив ефект, texturing Технологија:. Прав с...
Експерт СРЕБРЕН - L OREAL

Експерт СРЕБРЕН
L OREAL

формула врз основа на иновативен систем сјај Заштитете систем, кој соработници на microcoloranti antigiallo и...

формула врз основа на иновативен систем сјај Заштитете систем, кој соработници на microcoloranti antigiallo и...
Очисти : мед и овес шампон - LABEL.M

Очисти : мед и овес шампон
LABEL.M

мед и овес Шампон е ефикасен уред кој не тежат надолу на косата. Содржи мед, екстракти од овес, алги...

мед и овес Шампон е ефикасен уред кој не тежат надолу на косата. Содржи мед, екстракти од овес, алги...
Очисти : БОЈА шампон ПРЕСТОЈ - LABEL.M

Очисти : БОЈА шампон ПРЕСТОЈ
LABEL.M

Боја Останете Шампон поставува и одржува сјајот на бојата, благодарение на мешавина на соја и пче...

Боја Останете Шампон поставува и одржува сјајот на бојата, благодарение на мешавина на соја и пче...
Очисти : секојдневие Moisturising Шампон - LABEL.M

Очисти : секојдневие Moisturising Шампон
LABEL.M

Дневен Moisturising Шампон дава ефикасно олеснување, освежува скалпот и го стимулира сетилата со жен-ше...

Дневен Moisturising Шампон дава ефикасно олеснување, освежува скалпот и го стимулира сетилата со жен-ше...
Очисти длабоко чистење шампон - LABEL.M

Очисти длабоко чистење шампон
LABEL.M

длабоко чистење шампон ефикасно ги отстранува вишокот на себум и производ остатоци. Пеперминт, еу...

длабоко чистење шампон ефикасно ги отстранува вишокот на себум и производ остатоци. Пеперминт, еу...
Очисти : нежно чистење шампон - LABEL.M

Очисти : нежно чистење шампон
LABEL.M

нежно чистење шампон нежно, но ефикасно чисти и враќа влага нивоа. Содржи соја протеин и пченица. В...

нежно чистење шампон нежно, но ефикасно чисти и враќа влага нивоа. Содржи соја протеин и пченица. В...
Очисти : Интензивна ПОПРАВКИ шампон - LABEL.M

Очисти : Интензивна ПОПРАВКИ шампон
LABEL.M

Интензивна ПОПРАВКА Шампон интензивна лек за сериозно оштетена коса, ги содржи амино киселина ко...

Интензивна ПОПРАВКА Шампон интензивна лек за сериозно оштетена коса, ги содржи амино киселина ко...
Очисти : Третман шампон - LABEL.M

Очисти : Третман шампон
LABEL.M

третман Шампон неусетен почиста за секојдневна употреба за боја и хемиски третирана коса со соја ...

третман Шампон неусетен почиста за секојдневна употреба за боја и хемиски третирана коса со соја ...
Целосно: сува шампон - LABEL.M

Целосно: сува шампон
LABEL.M

Шампон носи здив на свежина на косата помеѓу шампон, а друг со природни ориз скроб што се распаѓа в...

Шампон носи здив на свежина на косата помеѓу шампон, а друг со природни ориз скроб што се распаѓа в...
Целосно: сува шампон бринета - LABEL.M

Целосно: сува шампон бринета
LABEL.M

сува шампон Бринета дава здив на свеж воздух на косата помеѓу шампон, а друг со природни ориз скро...

сува шампон Бринета дава здив на свеж воздух на косата помеѓу шампон, а друг со природни ориз скро...
ОРГАНСКИ Lemongrass Moisturising Шампон - LABEL.M

ОРГАНСКИ Lemongrass Moisturising Шампон
LABEL.M

Органски Moisturising Lemongrass Шампон содржи високи нивоа на сертифицирани органски состојки * вклучувајќ...

Органски Moisturising Lemongrass Шампон содржи високи нивоа на сертифицирани органски состојки * вклучувајќ...
ОРГАНСКИ портокалова боја шампон - LABEL.M

ОРГАНСКИ портокалова боја шампон
LABEL.M

Органски портокал цвет Шампон создадена од страна на формула која нежно ги чисти со неусетен дејс...

Органски портокал цвет Шампон создадена од страна на формула која нежно ги чисти со неусетен дејс...
Возраст пркосејќи им ТЕРАПИЈА шампон - LABEL.M

Возраст пркосејќи им ТЕРАПИЈА шампон
LABEL.M

шампон, ослободени од сулфати, има реструктуирање акција, plumping и подмладување. Дизајнирано за да с...

шампон, ослободени од сулфати, има реструктуирање акција, plumping и подмладување. Дизајнирано за да с...
Хидратантен шампон и балсам ПОПРАВКИ - MOROCCANOIL

Хидратантен шампон и балсам ПОПРАВКИ
MOROCCANOIL

шампон и балсам repairmen Moisturizers се дизајнирани да ослабе или оштетени од обоена коса, хемикалии или т...

шампон и балсам repairmen Moisturizers се дизајнирани да ослабе или оштетени од обоена коса, хемикалии или т...
ЕКСТРА ВОЛУМЕН шампон и балсам - MOROCCANOIL

ЕКСТРА ВОЛУМЕН шампон и балсам
MOROCCANOIL

Екстра Том шампон и балсам содржи Argan масло и антиоксиданс хранливи материи за чистење, се разидат...

Екстра Том шампон и балсам содржи Argan масло и антиоксиданс хранливи материи за чистење, се разидат...
ВОЛУМЕН шампон - NYCE

ВОЛУМЕН шампон
NYCE

Не постои специфичен третман за коса тенки и слаби. Нежно чисти, ревитализира, енергизира и ја вра...

Не постои специфичен третман за коса тенки и слаби. Нежно чисти, ревитализира, енергизира и ја вра...
БОЈА ГРИЖА - PAUL MITCHELL

БОЈА ГРИЖА
PAUL MITCHELL

ПЛАТИНИУМ русокоса шампон А шампон специјално за светлина коса : русокоса, бела и сива боја. ПЛАТ...

ПЛАТИНИУМ русокоса шампон А шампон специјално за светлина коса : русокоса, бела и сива боја. ПЛАТ...
H • ЗОНА - RENEE BLANCHE

H • ЗОНА
RENEE BLANCHE

боја коса шампон Се протега животот на боја и заштита на убавината на косата. Мед, како и нежно оч...

боја коса шампон Се протега животот на боја и заштита на убавината на косата. Мед, како и нежно оч...
RB HAUTE фризура - RENEE BLANCHE

RB HAUTE фризура
RENEE BLANCHE

шампон - погоден за сите типови коса Нежна формулација, со цел да се минимизира ризикот од сензиб...

шампон - погоден за сите типови коса Нежна формулација, со цел да се минимизира ризикот од сензиб...
UNIQ ЕДЕН - REVLON PROFESSIONAL

UNIQ ЕДЕН
REVLON PROFESSIONAL

Шампон успокоителен формирана од страна на 2/3 од шампон и 1/ 3 од мелем. Таа не содржи натриум лаурил...

Шампон успокоителен формирана од страна на 2/3 од шампон и 1/ 3 од мелем. Таа не содржи натриум лаурил...
Анти-првут шампон - SCHWARZKOPF

Анти-првут шампон
SCHWARZKOPF

Чекор 1 на анти- првут [ 3D ] МАЖИведнаш и ефикасно ги отстранува првут. Во неговата формулација: кера...

Чекор 1 на анти- првут [ 3D ] МАЖИведнаш и ефикасно ги отстранува првут. Во неговата формулација: кера...
КОСА и телото шампон - SCHWARZKOPF

КОСА и телото шампон
SCHWARZKOPF

Совршен за тело и коса, интензивна освежувачки. Нејзините pH избалансиран оживува и нежно го чисти....

Совршен за тело и коса, интензивна освежувачки. Нејзините pH избалансиран оживува и нежно го чисти....
Длабоко чистење шампон - SCHWARZKOPF

Длабоко чистење шампон
SCHWARZKOPF

чисти темелно за само 15 секундипрочистување на косата и скалпот остатоци од стајлинг производи. И...

чисти темелно за само 15 секундипрочистување на косата и скалпот остатоци од стајлинг производи. И...
П.н.е. СОНЦЕТО СЕ ЧУВА шампон - SCHWARZKOPF

П.н.е. СОНЦЕТО СЕ ЧУВА шампон
SCHWARZKOPF

нежно го чисти косата со отстранување на вишокот на сол, песок и хлор. Се врати на правиот ниво на х...

нежно го чисти косата со отстранување на вишокот на сол, песок и хлор. Се врати на правиот ниво на х...
Коренскиот активатор шампон - SCHWARZKOPF

Коренскиот активатор шампон
SCHWARZKOPF

Чекор 1 на програмата активатор [ 3D ] МАЖИ делува на корени и им помага да се зголеми густината нама...

Чекор 1 на програмата активатор [ 3D ] МАЖИ делува на корени и им помага да се зголеми густината нама...
зА ГРИЖА - SELECTIVE

зА ГРИЖА
SELECTIVE

шампон Линијата ЗА ГРИЖА Селективно се состои од 26 третмани во три специфични семејства: Техника...

шампон Линијата ЗА ГРИЖА Селективно се состои од 26 третмани во три специфични семејства: Техника...
хидратација шампон - SELECTIVE

хидратација шампон
SELECTIVE

Благодарение на вредни средства одредена содржина во иновативни флукс ONcare Hydraflux Vitaflux и чисти вкуп...

Благодарение на вредни средства одредена содржина во иновативни флукс ONcare Hydraflux Vitaflux и чисти вкуп...
ПОСЕБНИ шампон - STRUKTIS

ПОСЕБНИ шампон
STRUKTIS

чести WASH шампон - омекнувач Тоа е шампон погоден за сите типови коса. Длабоко чисти, истовремено п...

чести WASH шампон - омекнувач Тоа е шампон погоден за сите типови коса. Длабоко чисти, истовремено п...
ЗДРАВО Рефлекс шампон - TECHNIQUE

ЗДРАВО Рефлекс шампон
TECHNIQUE

Шампон за коса со боја. Тоа им помага да се задржи сјај, го подобрува рефлексите, штити против влиј...

Шампон за коса со боја. Тоа им помага да се задржи сјај, го подобрува рефлексите, штити против влиј...
ПОСЕБНИ СРЕБРЕН БАЊА - TEOTEMA-COSMEDI

ПОСЕБНИ СРЕБРЕН БАЊА
TEOTEMA-COSMEDI

А шампон креирано од Teotema да ги задоволат специфичните потреби на различни кожата и косата. боја, м...

А шампон креирано од Teotema да ги задоволат специфичните потреби на различни кожата и косата. боја, м...
TIGI S ФАКТОР - TIGI HAIRCARE

TIGI S ФАКТОР
TIGI HAIRCARE

DIAMOND соништата шампон А шампон вредни, што светнува вашата коса, ги мијат нежно благодарение на с...

DIAMOND соништата шампон А шампон вредни, што светнува вашата коса, ги мијат нежно благодарение на с...
OH БЕЕ кошница ! - TIGI HAIRCARE

OH БЕЕ кошница !
TIGI HAIRCARE

А сува шампон парична казна доследност која дава волумен и регенерира изглед, апсорбирање било ви...

А сува шампон парична казна доследност која дава волумен и регенерира изглед, апсорбирање било ви...
КРЕВЕТ ГЛАВАТА ВОСКРЕСЕНИЕ шампон - TIGI HAIRCARE

КРЕВЕТ ГЛАВАТА ВОСКРЕСЕНИЕ шампон
TIGI HAIRCARE

противотров за бројот 3 градскиот живот: хидратација терапија. Дава живот слаби и кршливи косата с...

противотров за бројот 3 градскиот живот: хидратација терапија. Дава живот слаби и кршливи косата с...
ОБНОВУВАЊЕ КРЕВЕТ ГЛАВАТА шампон - TIGI HAIRCARE

ОБНОВУВАЊЕ КРЕВЕТ ГЛАВАТА шампон
TIGI HAIRCARE

противотров број 2 за градскиот животза враќање на осветленоста коса истрошениеден шампон кој по...

противотров број 2 за градскиот животза враќање на осветленоста коса истрошениеден шампон кој по...
КРЕВЕТ ГЛАВАТА RECHARGE шампон - TIGI HAIRCARE

КРЕВЕТ ГЛАВАТА RECHARGE шампон
TIGI HAIRCARE

шампон богата со антиоксиданси кои ги отстранува влакната од загадувачите и отпад, даваат сјај. Т...

шампон богата со антиоксиданси кои ги отстранува влакната од загадувачите и отпад, даваат сјај. Т...
КРЕВЕТ ГЛАВАТА еп ВОЛУМЕН шампон - TIGI HAIRCARE

КРЕВЕТ ГЛАВАТА еп ВОЛУМЕН шампон
TIGI HAIRCARE

Можете да ги надува, cotonarli како најдобро одговара на вашиот стил, дава на косата виталност и полнот...

Можете да ги надува, cotonarli како најдобро одговара на вашиот стил, дава на косата виталност и полнот...
КРЕВЕТ ГЛАВАТА шампон ELASTICATE - TIGI HAIRCARE

КРЕВЕТ ГЛАВАТА шампон ELASTICATE
TIGI HAIRCARE

шампон богата со протеини и еластин, која дава на косата сила никогаш не видел. Зајакнува косата и ...

шампон богата со протеини и еластин, која дава на косата сила никогаш не видел. Зајакнува косата и ...
Навлажнува ПОПРАВКИ шампон & - VITALCARE

Навлажнува ПОПРАВКИ шампон &
VITALCARE

Збогатен со Керамида нежно го чисти суви и осетливи на косата. БОЈА ШТЕДИ шампон Идеален за враќа...

Збогатен со Керамида нежно го чисти суви и осетливи на косата. БОЈА ШТЕДИ шампон Идеален за враќа...
шампон - XTRO'

шампон
XTRO'

Стоп загуба шампон Специфични за превентивен третман на привремено губење на косата, врз Panax Жен...

Стоп загуба шампон Специфични за превентивен третман на привремено губење на косата, врз Panax Жен...
MILK_SHAKE шампон - Z.ONE

MILK_SHAKE шампон
Z.ONE

Argan шампон шампон со органски Argan масло за сите типови на коса Нема сулфати и соли. Нежно ги чисти ...

Argan шампон шампон со органски Argan масло за сите типови на коса Нема сулфати и соли. Нежно ги чисти ...

X