Човекот- ❤️ боја производи

.
2024

Светот каталог на производи и прибор за професионални фризери
Човекот- боја производи

PRODUCTS N°: 64
Машки ИТАЛИЈАНСКИ LIFESTYLE - ALFAPARF

Машки ИТАЛИЈАНСКИ LIFESTYLE
ALFAPARF

против проретчена коса Силата на растенијата матичните клетки да и се спротивставиме видливо про...

против проретчена коса Силата на растенијата матичните клетки да и се спротивставиме видливо про...
АМЕРИКАНСКИ Посада - AMERICAN CREW

АМЕРИКАНСКИ Посада
AMERICAN CREW

А полн спектар за спречување на губење на косата наменета за луѓето. Сите производи се формулиран...

А полн спектар за спречување на губење на косата наменета за луѓето. Сите производи се формулиран...
АМЕРИКАНСКИ Посада КЛАСИК - AMERICAN CREW

АМЕРИКАНСКИ Посада КЛАСИК
AMERICAN CREW

спречување на губење на косата кај мажите. 3 -во-1 шампон, балсам и гел за туширање moisturizes, detangles и д...

спречување на губење на косата кај мажите. 3 -во-1 шампон, балсам и гел за туширање moisturizes, detangles и д...
АМЕРИКАНСКИ Посада колор систем - AMERICAN CREW

АМЕРИКАНСКИ Посада колор систем
AMERICAN CREW

нов кров систем за природен бела коса, тон на тон боја без амонијак со 4 природните нијанси, многу б...

нов кров систем за природен бела коса, тон на тон боја без амонијак со 4 природните нијанси, многу б...
BROOKLYN'S берберница - лицето - ARTWORK

BROOKLYN'S берберница - лицето
ARTWORK

е линија на третмани за нега на коса и козметички препарати за брада и телото, кој произлегува од п...

е линија на третмани за нега на коса и козметички препарати за брада и телото, кој произлегува од п...
KERABOND : Хидратантна реструктуирање - CHENICE

KERABOND : Хидратантна реструктуирање
CHENICE

навлажнувачки WASH - Шампон со липозоми Шампон збогатен со moisturisers , филм- формирање и уред својства...

навлажнувачки WASH - Шампон со липозоми Шампон збогатен со moisturisers , филм- формирање и уред својства...
KERABOND : загуба за превенција - CHENICE

KERABOND : загуба за превенција
CHENICE

Регал WASH Падот Липозоми збогатен шампон со анти - бактериски средства и витамини F и PP за зашти...

Регал WASH Падот Липозоми збогатен шампон со анти - бактериски средства и витамини F и PP за зашти...
KERABOND : првут - CHENICE

KERABOND : првут
CHENICE

SYNERGY WASH шампон регулатор на себум и првут Шампон со липозоми , pirottolamina и комплекс амино - кисели...

SYNERGY WASH шампон регулатор на себум и првут Шампон со липозоми , pirottolamina и комплекс амино - кисели...
ЕЛЕМЕНТИ 5 ' - DEMERAL

ЕЛЕМЕНТИ 5 '
DEMERAL

маска елегантно белокосиот човек. ЕЛЕМЕНТИ е направен за да се маскира во дискретна и неочекуван...

маска елегантно белокосиот човек. ЕЛЕМЕНТИ е направен за да се маскира во дискретна и неочекуван...
Приклучокот DEAN - DENMAN

Приклучокот DEAN
DENMAN

задебелување шампон - шампон rinfoltente Нежна шампон, идеален за фино коса или кршливи. Додава на тел...

задебелување шампон - шампон rinfoltente Нежна шампон, идеален за фино коса или кршливи. Додава на тел...
Спорт - за коса и тело - ECHOSLINE

Спорт - за коса и тело
ECHOSLINE

MAN- HOMME - тонирање шампон туш Врз пантенол и витамин Е moisturizes и нежно го чисти косата и телото, враќ...

MAN- HOMME - тонирање шампон туш Врз пантенол и витамин Е moisturizes и нежно го чисти косата и телото, враќ...
Х УЈП - EUGENE PERMA

Х УЈП
EUGENE PERMA

шампон и серум падот превенција Биномна идеален за луѓе кои сакаат да се борат губење на косата, д...

шампон и серум падот превенција Биномна идеален за луѓе кои сакаат да се борат губење на косата, д...
Е- МАШКИ - EVERLINE

Е- МАШКИ
EVERLINE

третман посветена на човекот Е- машката линија е посветен на нега на тело и нега на коса за мажи. Шт...

третман посветена на човекот Е- машката линија е посветен на нега на тело и нега на коса за мажи. Шт...
FARMAGAN МАЖИ Боја на косата Течност - FARMAGAN

FARMAGAN МАЖИ Боја на косата Течност
FARMAGAN

FHC МАЖИ Течност нуди цела палета на нијанси и им овозможува да се реализира боење толку брзо и лесн...

FHC МАЖИ Течност нуди цела палета на нијанси и им овозможува да се реализира боење толку брзо и лесн...
биоактивни МАЖИ - FARMAGAN

биоактивни МАЖИ
FARMAGAN

ревитализација шампон косата TONIFYING Благ шампон, збогатен со избалансиран мешавина од етерични м...

ревитализација шампон косата TONIFYING Благ шампон, збогатен со избалансиран мешавина од етерични м...
MORPHOSIS Спорт - FRAMESI

MORPHOSIS Спорт
FRAMESI

densifying третман за него Тој рафинирано третман за densifying ефект кој се состои од : секојдневие шампо...

densifying третман за него Тој рафинирано третман за densifying ефект кој се состои од : секојдневие шампо...
DUALSENSES - за мажи - GOLDWELL

DUALSENSES - за мажи
GOLDWELL

КОСА и телото шампон Новиот DUALSENSES шампон за мажи, чисти и ревитализира кожата, а исто така на коса...

КОСА и телото шампон Новиот DUALSENSES шампон за мажи, чисти и ревитализира кожата, а исто така на коса...
DUALSENSES - за мажи - GOLDWELL

DUALSENSES - за мажи
GOLDWELL

МАЖИ Reshade маска елегантно белокосиот човек во само пет минути • Маска елегантно бела коса во иск...

МАЖИ Reshade маска елегантно белокосиот човек во само пет минути • Маска елегантно бела коса во иск...
SEWARD MEDITER косата третман - HELEN SEWARD

SEWARD MEDITER косата третман
HELEN SEWARD

REFORCE_MEN специфично решение за спречување пад Многу фактори кои влијаат на губење на косата : загад...

REFORCE_MEN специфично решение за спречување пад Многу фактори кои влијаат на губење на косата : загад...
BEACH гуми за џвакање - ID HAIR PRODUCTS

BEACH гуми за џвакање
ID HAIR PRODUCTS

тестенини фиксатор Паста фиксатор, посветена на машки муштерии, да се дефинира зеленило повеќе к...

тестенини фиксатор Паста фиксатор, посветена на машки муштерии, да се дефинира зеленило повеќе к...
INEBRYA МАЖИ - INEBRYA

INEBRYA МАЖИ
INEBRYA

Тоа е специфична линија на професионални третмани за релаксација и благосостојба на кожата, коса...

Тоа е специфична линија на професионални третмани за релаксација и благосостојба на кожата, коса...
ACTYVA P ФАКТОР скалпот - KEMON

ACTYVA P ФАКТОР скалпот
KEMON

• Богата со детоксикација, благотворно и антиоксиданс • интензивна хидрантни и ревитализација н...

• Богата со детоксикација, благотворно и антиоксиданс • интензивна хидрантни и ревитализација н...
ACTYVA P ФАКТОР КОМПЛЕТ ЧОВЕКОТ - KEMON

ACTYVA P ФАКТОР КОМПЛЕТ ЧОВЕКОТ
KEMON

докажана ефикасност на дерматологија клиника на Универзитетот во Болоња. ACTYVA P ФАКТОР ЛОСИОН Бо...

докажана ефикасност на дерматологија клиника на Универзитетот во Болоња. ACTYVA P ФАКТОР ЛОСИОН Бо...
YO боење брзо мус - KEMON

YO боење брзо мус
KEMON

Нејзината Амонијак без формула враќа и оксидирачки агенси на фризури со процентите на бела коса и ...

Нејзината Амонијак без формула враќа и оксидирачки агенси на фризури со процентите на бела коса и ...
КАПИТАЛ НА СИЛА - KERASTASE

КАПИТАЛ НА СИЛА
KERASTASE

Главните прашања капилари на мажите се:   - Губење на косата : често се должи на хормонални причина ...

Главните прашања капилари на мажите се:   - Губење на косата : често се должи на хормонални причина ...
КАПИТАЛ сили анти - првут - KERASTASE

КАПИТАЛ сили анти - првут
KERASTASE

акција анти-првут antiricomparsa најде 87 % од мажите. секојдневие шампон И утврдувањето на анти- првут а...

акција анти-првут antiricomparsa најде 87 % од мажите. секојдневие шампон И утврдувањето на анти- првут а...
КАПИТАЛ сили анти - масти и densifying - KERASTASE

КАПИТАЛ сили анти - масти и densifying
KERASTASE

КАПИТАЛ сили анти -масти врз основа на амино киселина дериват 48ч долготрајни резултати. шампон...

КАПИТАЛ сили анти -масти врз основа на амино киселина дериват 48ч долготрајни резултати. шампон...
КАПИТАЛ СИЛА стил - KERASTASE

КАПИТАЛ СИЛА стил
KERASTASE

линија Kérastase Homme сега зајакната со два нови стајлинг производи : гума ГЕЛ ULTRAFISSANTE densifying и засилува...

линија Kérastase Homme сега зајакната со два нови стајлинг производи : гума ГЕЛ ULTRAFISSANTE densifying и засилува...
БОЈА ЧОВЕКОТ - KEUNE

БОЈА ЧОВЕКОТ
KEUNE

постојана боја и активатор Амонијак бесплатно боја, на Rooibois, кој ги штити и негува боење на косат...

постојана боја и активатор Амонијак бесплатно боја, на Rooibois, кој ги штити и негува боење на косат...
Лореал Professionnel HOMME - TONIQUE и кул CLEAR - L OREAL

Лореал Professionnel HOMME - TONIQUE и кул CLEAR
L OREAL

TONIQUE Шампон за нормална коса Дава сила и виталност ден по ден. Технологија Магнезиум и антиоксида...

TONIQUE Шампон за нормална коса Дава сила и виталност ден по ден. Технологија Магнезиум и антиоксида...
L'Oreal PROFESSIONNEL HOMME стил - L OREAL

L'Oreal PROFESSIONNEL HOMME стил
L OREAL

- ВОСОК Сјаен ефект. Дефинирање чист. Мека на допир. Пакување: мл тегла 50. - CLAY Мат ефект. Одредувањ...

- ВОСОК Сјаен ефект. Дефинирање чист. Мека на допир. Пакување: мл тегла 50. - CLAY Мат ефект. Одредувањ...
L'Oreal PROFESSIONNEL HOMME - energic - L OREAL

L'Oreal PROFESSIONNEL HOMME - energic
L OREAL

energic шампон за нормална коса Зајакнува и дава чувство на свежина и виталност на косата. Благодаре...

energic шампон за нормална коса Зајакнува и дава чувство на свежина и виталност на косата. Благодаре...
L'Oreal PROFESSIONNEL HOMME - RENAXIL - L OREAL

L'Oreal PROFESSIONNEL HOMME - RENAXIL
L OREAL

Технолошките иновации за борба против губење на косата кај 6 недели. (Клинички тестирање спроведе...

Технолошките иновации за борба против губење на косата кај 6 недели. (Клинички тестирање спроведе...
Лореал Professionnel HOMME - КАПАК 5' - L OREAL

Лореал Professionnel HOMME - КАПАК 5'
L OREAL

тон на тон боја без амонијак КАПАК 5 маска бела коса во само 5 минути со пристоен резултат за природ...

тон на тон боја без амонијак КАПАК 5 маска бела коса во само 5 минути со пристоен резултат за природ...
L'Oreal PROFESSIONNEL HOMME - FIBERBOOST и SOIN FIBERFUEL - L OREAL

L'Oreal PROFESSIONNEL HOMME - FIBERBOOST и SOIN FIBERFUEL
L OREAL

шампон FIBERBOOST Densifying шампон за фино коса -базирани Интра- Cylane и Гуарана. Молекулата се проширува во ...

шампон FIBERBOOST Densifying шампон за фино коса -базирани Интра- Cylane и Гуарана. Молекулата се проширува во ...
Methode POUR HOMME - LA BIOSTHETIQUE

Methode POUR HOMME
LA BIOSTHETIQUE

гел за туширање влакната од телото ГЕЛ Туш е гел за туширање за мажи кои се во контакт со вода стан...

гел за туширање влакната од телото ГЕЛ Туш е гел за туширање за мажи кои се во контакт со вода стан...
LISAP ЧОВЕКОТ БОЈА - LISAP

LISAP ЧОВЕКОТ БОЈА
LISAP

100 % амонијак Слободен, специјално дизајниран за современиот човек. LISAP ЧОВЕКОТ БОЈА : - Ги штити ...

100 % амонијак Слободен, специјално дизајниран за современиот човек. LISAP ЧОВЕКОТ БОЈА : - Ги штити ...
Anagen : ДОПОЛНУВАЊЕ НА РАСТ - NAPURA

Anagen : ДОПОЛНУВАЊЕ НА РАСТ
NAPURA

ексклузивни третман специјално дизајниран да се интегрираат во животниот циклус на косата. Опсег...

ексклузивни третман специјално дизајниран да се интегрираат во животниот циклус на косата. Опсег...
P | 0 anagen PATCH - NAPURA

P | 0 anagen PATCH
NAPURA

Иновативни козметички patch, во комбинација со дневна производи во anagen. Печ е едноставна апликација ...

Иновативни козметички patch, во комбинација со дневна производи во anagen. Печ е едноставна апликација ...
NYCEMAN - NYCE

NYCEMAN
NYCE

А линија на козметика мултифункционален, посветен на човек кој сака да се грижи за себе. Линијата N...

А линија на козметика мултифункционален, посветен на човек кој сака да се грижи за себе. Линијата N...
М Мич - PAUL MITCHELL

М Мич
PAUL MITCHELL

линија стајлинг и завршна посветен на него двојното играч Шампон и балсам 2 во 1, без сулфати дека...

линија стајлинг и завршна посветен на него двојното играч Шампон и балсам 2 во 1, без сулфати дека...
NACRÈO МАЖОТ - БОЈА КРЕМ - PRECIOUS HAIR

NACRÈO МАЖОТ - БОЈА КРЕМ
PRECIOUS HAIR

тинктура оксидација во формулација со природни екстракти, без амонијак, без п- fenilediammina и без резор...

тинктура оксидација во формулација со природни екстракти, без амонијак, без п- fenilediammina и без резор...
NACRÈO МАЖОТ - мелем и шампон - PRECIOUS HAIR

NACRÈO МАЖОТ - мелем и шампон
PRECIOUS HAIR

БОЈА мелем - Одбележувањето реконструкција BRUNO - Мелем пепел русокоса истакнување реконструкци...

БОЈА мелем - Одбележувањето реконструкција BRUNO - Мелем пепел русокоса истакнување реконструкци...
NACRÈO МАЖОТ - црн бисер и сребрена ГЕЛ - PRECIOUS HAIR

NACRÈO МАЖОТ - црн бисер и сребрена ГЕЛ
PRECIOUS HAIR

црн бисер ГЕЛ моделирање гел моделирање гел со екстракти од црн бисер. Маска бела коса на природ...

црн бисер ГЕЛ моделирање гел моделирање гел со екстракти од црн бисер. Маска бела коса на природ...
МАЖИ стил - REDKEN

МАЖИ стил
REDKEN

цврст став Гел кој овозможува максимална зафат во позиција да создаде јасни и прецизни форми со ...

цврст став Гел кој овозможува максимална зафат во позиција да создаде јасни и прецизни форми со ...
haircare мажите - REDKEN

haircare мажите
REDKEN

зачин ЧИСТА шампон 2 во 1 Шампон и балсам, да им даде длабоко климатизација и управливост на косат...

зачин ЧИСТА шампон 2 во 1 Шампон и балсам, да им даде длабоко климатизација и управливост на косат...
ЗА МАЖИ : Боја Camo - REDKEN

ЗА МАЖИ : Боја Camo
REDKEN

преформулира за да се подобри процесот на време за средната и светлите нијанси и нијанси постуден...

преформулира за да се подобри процесот на време за средната и светлите нијанси и нијанси постуден...
ЛИНИЈА HOMME - Падот - SALERM

ЛИНИЈА HOMME - Падот
SALERM

Salerm Козметика Homme создаде одредена линија за борба и спречување на губење на косата. controle цевка ш...

Salerm Козметика Homme создаде одредена линија за борба и спречување на губење на косата. controle цевка ш...
ЛИНИЈА HOMME - шампони - SALERM

ЛИНИЈА HOMME - шампони
SALERM

Salerm Козметика Homme е машка линија, специјално дизајниран за мажите денес. А целиот спектар на козме...

Salerm Козметика Homme е машка линија, специјално дизајниран за мажите денес. А целиот спектар на козме...
ЛИНИЈА HOMME - стајлинг производи - SALERM

ЛИНИЈА HOMME - стајлинг производи
SALERM

Неколку стајлинг производи за мажи, создадена од страна Salerm Козметика, различни во текстура и зат...

Неколку стајлинг производи за мажи, создадена од страна Salerm Козметика, различни во текстура и зат...
3D Mension - шампон - SCHWARZKOPF

3D Mension - шампон
SCHWARZKOPF

3 во 1 производ за мажи. Дизајнирано за да се мијат косата, а во исто време стимулирање на скалпот со...

3 во 1 производ за мажи. Дизајнирано за да се мијат косата, а во исто време стимулирање на скалпот со...
3D Mension - стајлинг и завршна обработка - SCHWARZKOPF

3D Mension - стајлинг и завршна обработка
SCHWARZKOPF

гел & Fi nishing линија на 3D Mension Schwarzkopf Стручна човек се состои од: • ГЕЛ одржа силна: одредување косат...

гел & Fi nishing линија на 3D Mension Schwarzkopf Стручна човек се состои од: • ГЕЛ одржа силна: одредување косат...
КРЕВЕТ ГЛАВАТА ЗА МАЖИТЕ - TIGI HAIRCARE

КРЕВЕТ ГЛАВАТА ЗА МАЖИТЕ
TIGI HAIRCARE

исчисти секојдневие шампон секојдневно шампон шампон за секојдневна употреба за да се ослободи...

исчисти секојдневие шампон секојдневно шампон шампон за секојдневна употреба за да се ослободи...
MAXXIMUN - WELLA

MAXXIMUN
WELLA

MAXXIMUN шампон шампон за зајакнување на акција Длабоко чисти и помага за зајакнување на косата. То...

MAXXIMUN шампон шампон за зајакнување на акција Длабоко чисти и помага за зајакнување на косата. То...
СП - Систем ПРОФЕСИОНАЛНА - WELLA

СП - Систем ПРОФЕСИОНАЛНА
WELLA

САМО МАШКИ Пигмент мус - тон -на- тон За брзо допир и природен пигмент бои косата косата брзо со бр...

САМО МАШКИ Пигмент мус - тон -на- тон За брзо допир и природен пигмент бои косата косата брзо со бр...
СП - Систем ПРОФЕСИОНАЛНА - WELLA

СП - Систем ПРОФЕСИОНАЛНА
WELLA

САМО МАШКИ - ПОД- 00 А посветен линија стајлинг дека повеќето смирува кожата и ревитализира. желе ...

САМО МАШКИ - ПОД- 00 А посветен линија стајлинг дека повеќето смирува кожата и ревитализира. желе ...
5 ѕвезди - Artic тоник - XTRO'

5 ѕвезди - Artic тоник
XTRO'

mineralizing третман multiactive врз пантенол - Canfora - Ментол е особено препорачливо по физичкиот напор, како ш...

mineralizing третман multiactive врз пантенол - Canfora - Ментол е особено препорачливо по физичкиот напор, како ш...

X